Kırıkkale Yozgat Otobüs Bileti Al: Ucuz Fiyat Bul - turna.com

Kırıkkale Yozgat Otobüs Bileti Turna.com'da

Kırıkkale Yozgat Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması

Kırıkkale Yozgat Otobüs Bileti (Tek Yön)

Kırıkkale Yozgat otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

07 Haziran 2023, Çarşamba 03:10
07 Haziran 2023, Çarşamba 03:10
07 Haziran 2023, Çarşamba 03:10

Yozgat Varışlı Otobüs Biletleri

Yozgat otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Metatur Turizm
27 Haziran 2023, Salı 10:00
Cizre Nuh İtimat
27 Haziran 2023, Salı 14:00
Can Ardahan Turizm
18 Haziran 2023, Pazar 10:00
Bizim Iğdır Seyahat
30 Haziran 2023, Cuma 11:00
Metatur Turizm
13 Haziran 2023, Salı 05:30
Sivas Hedef Turizm
16 Haziran 2023, Cuma 07:00
Lüks Erzincan
17 Haziran 2023, Cumartesi 13:30
Öz Erciş Seyahat
12 Haziran 2023, Pazartesi 18:05

Kırıkkale Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kırıkkale şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Dilek Seyahat
24 Haziran 2023, Cumartesi 21:45
Bizim Iğdır Seyahat
28 Haziran 2023, Çarşamba 02:00
Lider Muş Tur
18 Haziran 2023, Pazar 20:00
Lüks Kahramanmaraş Turizm
13 Haziran 2023, Salı 01:00
Niksarkale
12 Haziran 2023, Pazartesi 21:45
Sivas Hedef Turizm
10 Temmuz 2023, Pazartesi 18:30
Sivas Hedef Turizm
18 Haziran 2023, Pazar 18:30
Lüks Artvin Seyahat
17 Haziran 2023, Cumartesi 15:30
Beydağı Turizm
14 Haziran 2023, Çarşamba 22:15
Özlem Ardahan
16 Haziran 2023, Cuma 07:30

Kırıkkale Yozgat otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Kırıkkale şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yahşihan, Sulakyurt, Kırıkkale, Keskin, Karakeçili, Delice, Çelebi, Bahşili, Balışeyh, Çerikli (Delice, Kırıkkale) ve Ballışeyh.

Yozgat şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Çandır, Boğazlıyan, Bazlambaç (Çekerek, Yozgat), Aydıncık (Yozgat), Akdağmadeni, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Yozgat, Yerköy, Yenifakılı, Şefaatli, Sorgun, Sekili (Yerköy, Yozgat), Sarıkaya, Saraykent ve Doğankent (Sorgun, Yozgat).

Şehir Merkezinden Kırıkkale Otogarı’na Ulaşım

Kırıkkale Merkez’den kısa bir mesafede yer alan Kırıkkale Otogarı’na haftanın her günü ve her saatinde kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, özel halk otobüsü, dolmuş ve taksi seçenekleriyle şehir merkezindeki birçok noktadan Kırıkkale Otogarı’na kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.

Otobüs ile şehirlerarası yolculuk yapıyorsan ve otobüs biletini satın aldıysan merkezden otogara girmek için en ideal ulaşım seçeneği yolcu servisleridir. Otobüs firmalarının, biletli yolcularına sunduğu bu hizmetten faydalanmak için firma ile iletişime geçerek servis hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Kırıkkale şehir merkezindeki otobüs firmalarının bilet satış ofisleri önünden yarım saatte bir kalkan ve gece yarısına kadar hizmet veren servisler ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. 

Kırıkkale Merkez’den otogara ulaşım için bir diğer seçenek ise halk otobüsleridir. Kırıkkale’nin birçok ilçesinden otogara halk otobüsleriyle direkt veya merkezden aktarmalı olarak kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Kırıkkale özel halk otobüslerinin güncel sefer saatlerini ve hat güzergahlarını öğrenmek için Kırıkkale Belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Kırıkkale Üniversitesi kampüslerinden otogara gitmek için en uygun ulaşım seçenekleri özel halk otobüsü ve dolmuştur. Kırıkkale Merkez’de yer alan ana kampüsten otogara direkt olarak ulaşım sağlanmaktadır. Keskin, Delice ve Hacılar’da yer alan kampüslerden Kırıkkale Otogarı’na direkt ve merkez aktarmalı toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilirsin. 

Kırıkkale’nin birçok ilçesinden ve köylerinden otogara ulaşım için dolmuş ile yolculuk tercih edilebilir. Kırıkkale’nin hemen her noktasından binebileceğin dolmuşlarla Kırıkkale Otogarı’na direkt ve merkez aktarmalı olarak hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Toplu taşıma araçları akşam 22.30’a kadar çalıştığı için gece saatlerinde otogara taksi ile ulaşım sağlayabilirsin. Kırıkkale Merkez’deki taksi duraklarından bulunduğun noktaya taksi çağırarak otogara hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. 

Yozgat Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Yozgat şehir merkezinde yer alan Yozgat Otogarı’ndan yürüyerek şehir merkezine ve şehrin birçok noktasına kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Yolcu servisi, halk otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleriyle Yozgat merkeze ve ilçelerine kolayca ulaşabilirsin.

Yozgat Otogarı’nda hizmet veren otobüs firmalarının birçoğunun otogardan Yozgat merkeze ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmaktadır. Otogardan belirli saatlerde kalkan yolcu servisleri ile merkezdeki Lise Caddesi, Çarşamba Pazarı Caddesi, Kayseri Caddesi gibi ana caddelere ve bazı ilçe merkezlerine ulaşım sağlanabiliyor. Servis hizmeti hakkında bilgi almak için Yozgat otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

Şehir içi ulaşımda özel halk otobüsleriyle merkezden Çemsan, Yeni Toki, Bahçeşehir, Yozgat Bozok Üniversitesi fakültelerine ulaşabilirsin. Özel halk otobüsleri haftanın her günü 07:20 - 20:15 saatleri arasında hizmet vermektedir. Otobüslere binmek için Yozgat Kentkart satın alabilir veya otobüste nakit ödeme yapabilirsin.

Yozgat’ta şehir içi ulaşımda yaygın olarak kullanılan minibüsler ile Yozgat merkeze ve Akmağdeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Sorgun gibi birçok ilçesine minibüslerle kolayca ve hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin.

Yozgat Otogarı’ndan taksiye binerek şehrin dilediğin noktasına 7/24, konforlu bir şekilde ulaşabilirsin.

Kırıkkale Yozgat otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Kırıkkale Yozgat arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Kırıkkale ve Yozgat arasında 15 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Sivas Huzur Turizm, Aras Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Esadaş ve Öz Erciş Seyahat.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: