Bizim Iğdır Seyahat Otobüs Bileti Turna.com'da

Hakkında

BİZİM IĞDIR SEYAHAT

Bizim Iğdır Seyahat Hakkında

Bizim Iğdır Seyahat, 16 Temmuz 1991 yılında Iğdır'da “Iğdır Hat”adıyla kurulmuştur. Firmanın genel merkezi Iğdır'dır. Iğdır Hat kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde kurumsallaşmış ve 29 Nisan 2010 yılında Bizim Iğdır Turizm adıyla faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır. Merkezi Iğdır olan firma İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere; Antalya,Konya, Bursa, Adana, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Eskişehir, Kayseri, Samsun, Şanlıurfa, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı) Balıkesir, Denizli, Bodrum, Çanakkale gibi şehirlere de seferler düzenlemektedir.

Bizim Iğdır Seyahat Otobüs Filosu

1991 yılında kurulan Bizim Iğdır Seyahat'in toplamda 15 adet otobüsten oluşan bir filoya sahiptir.

Bizim Iğdır Seyahat Şubeleri

Türkiye genelinde bulunan Bizim Iğdır Seyahat şubelerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

• İstanbul • Erzurum • İzmit (Kocaeli) • Sakarya (Adapazarı)

Bizim Iğdır Seyahat Dinlenme Tesisleri

Bizim Iğdır Turizm'in düzenlediği sefer güzergahları üzerinde yer alan en kaliteli ve otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Bizim Iğdır Seyahat Araç İçi Hizmetleri

Firmanın tüm otobüslerinde yolcuların kullanımına 7/24 açık olan Wi-fi hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca tüm Bizim Iğdır Seyahat otobüslerinde bulunan; koltuk arkası TV'ler için yolcularına tek kullanımlık kulaklık dağıtımı yapılmaktadır. Bu kulaklıklar sayesinde Bizim Iğdır Seyahat otobüslerinde kimse, kimsenin TV sesinden rahatsız olmadan seyahatini tamamlamış olmaktadır. Güler yüzlü şoför ve muavinleriyle yolcularına konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat edebilme olanağı sunmayı amaç haline getirmiş bu firma yolcularının seyahati boyunca yiyebileceği lezzetli atıştırmalık dağıtım hizmeti de sunmaktadır.

Bizim Iğdır Seyahat ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Bizim Iğdır Seyahat otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Bizim Iğdır Seyahat dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Bizim Iğdır Seyahat bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Bizim Iğdır Seyahat otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Bizim Iğdır Seyahat otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.