Kırıkkale Ankara Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 70 TL - turna.com

Kırıkkale Ankara Otobüs Bileti Turna.com'da

Kırıkkale Ankara Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
70,00 TL
En Ucuz Ay
Mart
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
30 dk

Kırıkkale Ankara Otobüs Bileti (Tek Yön)

Kırıkkale Ankara otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Es Turizm
Kırıkkale - Ankara
15 Nisan 2023, Cumartesi 06:25
Es Turizm
Kırıkkale - Ankara
05 Mayıs 2023, Cuma 06:25
Sivas Hedef Turizm
Kırıkkale - Ankara
12 Haziran 2023, Pazartesi 12:30
Sivas Hedef Turizm
Kırıkkale - Ankara
13 Haziran 2023, Salı 12:30

Ankara Varışlı Otobüs Biletleri

Ankara otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Adıyaman Anka Turizm
06 Nisan 2023, Perşembe 01:00
Doğu Kars
09 Nisan 2023, Pazar 13:05
Lider İstanbul
06 Nisan 2023, Perşembe 22:30
Dilek Seyahat
08 Nisan 2023, Cumartesi 19:50
Cizre Nuh İtimat
14 Nisan 2023, Cuma 11:30
Tokat Yıldızı
01 Nisan 2023, Cumartesi 02:00
Ağrı Vip Turizm
01 Nisan 2023, Cumartesi 11:46
Es Turizm
19 Nisan 2023, Çarşamba 01:30
Öz Elbistan
01 Nisan 2023, Cumartesi 00:30
Yeniden As Bafra Seyahat
01 Nisan 2023, Cumartesi 17:21
Öz Nuhoğlu Turizm
01 Nisan 2023, Cumartesi 12:00
Özlem Batman Turizm
01 Nisan 2023, Cumartesi 14:00

Kırıkkale Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kırıkkale şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Bizim Iğdır Seyahat
28 Nisan 2023, Cuma 04:30
Giresun Seyahat
15 Nisan 2023, Cumartesi 01:30
Niksarkale
04 Nisan 2023, Salı 22:45
Siirt Kurtalan Ekspres
15 Nisan 2023, Cumartesi 14:32
Esadaş
04 Nisan 2023, Salı 04:00
Kırşehir Şanal
08 Nisan 2023, Cumartesi 04:45
Kırşehir Şanal
20 Nisan 2023, Perşembe 10:00
Sivas Hedef Turizm
15 Nisan 2023, Cumartesi 16:00
Metro Turizm
05 Mayıs 2023, Cuma 00:15
Özlem Van Turizm
21 Nisan 2023, Cuma 05:00
Es Turizm
15 Nisan 2023, Cumartesi 06:25

Kırıkkale Ankara otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Kırıkkale Ankara otobüs bileti tek yön en ucuz: 70 TL.

Ortalamanın altında Kırıkkale Ankara otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 6 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Kırıkkale Ankara sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %2 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Kırıkkale Ankara arasındaki en kısa otobüs seferi 30 dakika sürmektedir.

Kırıkkale şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yahşihan, Sulakyurt, Kırıkkale, Keskin, Karakeçili, Delice, Çelebi, Bahşili, Balışeyh, Çerikli (Delice, Kırıkkale) ve Ballışeyh.

Ankara şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Beypazarı, Bala, Ayaş, Çankaya, Çamlıdere, Akyurt, Ankara (Aşti), Altındağ, Haymana, Güdül, Gölbaşı (Ankara), Kahraman Kazan, Kalecik, Etimesgut, Elmadağ, Çubuk, Gimat Kavşağı (Yenimahalle, Ankara), Evren, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle, Polatlı, Kızılcahamam, Kızılay (Çankaya, Ankara), Keçiören, Nallıhan, Mamak (Ankara), Kayaş (Mamak, Ankara), Tuzluçayır (Mamak, Ankara), Pursaklar, Söğütözü (Ankara) ve Ankara.

Şehir Merkezinden Kırıkkale Otogarı’na Ulaşım

Kırıkkale Merkez’den kısa bir mesafede yer alan Kırıkkale Otogarı’na haftanın her günü ve her saatinde kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, özel halk otobüsü, dolmuş ve taksi seçenekleriyle şehir merkezindeki birçok noktadan Kırıkkale Otogarı’na kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.

Otobüs ile şehirlerarası yolculuk yapıyorsan ve otobüs biletini satın aldıysan merkezden otogara girmek için en ideal ulaşım seçeneği yolcu servisleridir. Otobüs firmalarının, biletli yolcularına sunduğu bu hizmetten faydalanmak için firma ile iletişime geçerek servis hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Kırıkkale şehir merkezindeki otobüs firmalarının bilet satış ofisleri önünden yarım saatte bir kalkan ve gece yarısına kadar hizmet veren servisler ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. 

Kırıkkale Merkez’den otogara ulaşım için bir diğer seçenek ise halk otobüsleridir. Kırıkkale’nin birçok ilçesinden otogara halk otobüsleriyle direkt veya merkezden aktarmalı olarak kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Kırıkkale özel halk otobüslerinin güncel sefer saatlerini ve hat güzergahlarını öğrenmek için Kırıkkale Belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Kırıkkale Üniversitesi kampüslerinden otogara gitmek için en uygun ulaşım seçenekleri özel halk otobüsü ve dolmuştur. Kırıkkale Merkez’de yer alan ana kampüsten otogara direkt olarak ulaşım sağlanmaktadır. Keskin, Delice ve Hacılar’da yer alan kampüslerden Kırıkkale Otogarı’na direkt ve merkez aktarmalı toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilirsin. 

Kırıkkale’nin birçok ilçesinden ve köylerinden otogara ulaşım için dolmuş ile yolculuk tercih edilebilir. Kırıkkale’nin hemen her noktasından binebileceğin dolmuşlarla Kırıkkale Otogarı’na direkt ve merkez aktarmalı olarak hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Toplu taşıma araçları akşam 22.30’a kadar çalıştığı için gece saatlerinde otogara taksi ile ulaşım sağlayabilirsin. Kırıkkale Merkez’deki taksi duraklarından bulunduğun noktaya taksi çağırarak otogara hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. 

Ankara AŞTİ Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ankara’nın Yenimahalle ilçesindeki Beştepeler Mahallesi’nde yer alan AŞTİ’den şehir merkezine ve Ankara’nın pek çok ilçesine kolayca ulaşım sağlanabilmesi için yaygın ulaşım ağı oluşturulmuştur. AŞTİ’den şehir merkezine Ankaray, metro, EGO belediye otobüsü, otobüs firmalarının şehir içi servisleri, AŞTİ servisleri, dolmuş hatları, taksi ve araç kiralama seçenekleriyle kolayca ulaşılabilir. 

Yolculuk yaptığın otobüs firmasının ücretsiz şehir içi servisleri ile Kızılay, Sıhhiye, Keçiören, Etlik, Yenimahalle - Demetevler, Batıkent, Ümitköy, Çayyolu gibi merkezi noktalara ücretsiz ulaşım sağlayabilirsin. Detaylı bilgi için ilgili otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsin. 

AŞTİ Otogarı’nın 5 güzergahta ücretsiz yolcu servisleri de bulunuyor. Kızılay - Sıhhiye - Ulus, Dışkapı - Etlik - Keçiören, Yenimahalle - Demetevler - Batıkent, Ümitköy - Çayyolu, Etimesgut - Sincan - Fatih - Eryaman güzergahlarına AŞTİ servisleriyle ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. 

AŞTİ’de durağı bulunan Ankaray’a binerek şehir merkezi olarak bilinen Kızılay durağında inebilirsin.  Kızılay’dan Ulus’a gitmek için metroya aktarma yaparak M1 metrosuna bilebilirsin. Batıkent - Sincan güzergahı için M3 metrosuna Tren Garı’na ve Adliye’ye gitmek için aynı yerden M4 metrosuna binebilirsin. 

AŞTİ’den Ankara şehir merkezine ve civarındaki ilçelere gitmek için tercih edilen bir diğer ulaşım seçeneği ise EGO belediye otobüsleridir. AŞTİ’den şehir merkezine gitmek için 104, 157-3, 158, 442-3, 419-5, 479 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Belediyeye ait toplu taşıma araçlarında AnkaraKart ile ödeme yapılmaktadır. Satış noktalarından AnkaraKart satın alabilirsin. 

AŞTİ’den Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmek için BelkoAir’in özel havalimanı servisini veya EGO’nun 442-3 numaralı Otogar - Havalimanı belediye otobüsünü tercih edebilirsin. AŞTİ’den 34 kilometre uzaklıktaki Esenboğa Havalimanı’na toplu taşıma ile ulaşım süresi, yaklaşık 1 saat 15 dakikadır. 

AŞTİ’den şehir merkezine, Ulus - AŞTİ, Rüzgarlı - Eskişehir Yolu, AŞTİ - Islahevi, AŞTİ - Emek güzergahlarında hizmet veren dolmuşlar ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Toplu taşıma kullanmayı tercih etmiyorsan taksi ve araç kiralama seçenekleriyle AŞTİ’den şehir merkezine ve Ankara’nın ilçelerine kolayca ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin.

Kırıkkale Ankara otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Kırıkkale Ankara arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 30 dakika sürmektedir.
 • Kırıkkale Ankara arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Kırıkkale ve Ankara arasında 20 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Es Turizm, Boyter Turizm, Özen Turizm, Kırşehir Şanal ve Altınışık Seyahat.
 • Kırıkkale şehrinden Ankara şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: