Kırıkkale İzmir Otobüs Bileti Turna.com'da

Kırıkkale İzmir Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
589,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
9 saat

Kırıkkale İzmir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Kırıkkale İzmir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Kırşehir Şanal
Kırıkkale - İzmir
03 Ağustos 2024, Cumartesi 22:00
Kırşehir Şanal
Kırıkkale - İzmir
06 Ağustos 2024, Salı 22:00
Kırşehir Şanal
Kırıkkale - İzmir
09 Ağustos 2024, Cuma 22:00
Metro Turizm
Kırıkkale - İzmir
03 Ağustos 2024, Cumartesi 10:30
Metro Turizm
Kırıkkale - İzmir
06 Ağustos 2024, Salı 10:30
Metro Turizm
Kırıkkale - İzmir
09 Ağustos 2024, Cuma 10:30
Es Turizm
Kırıkkale - İzmir
10 Ağustos 2024, Cumartesi 08:30
Metro Turizm
Kırıkkale - İzmir
10 Ağustos 2024, Cumartesi 00:30

İzmir Varışlı Otobüs Biletleri

İzmir otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Lüks Afşınlılar Seyahat
15 Ağustos 2024, Perşembe 01:00
Yeşil Muş Ovası
01 Ağustos 2024, Perşembe 21:10
Öz Has Bingöl
01 Ağustos 2024, Perşembe 03:10
Balıkesir Hakser Turizm
01 Ağustos 2024, Perşembe 12:30
İstanbul Kalesi Seyahat
01 Ağustos 2024, Perşembe 00:30
Alaşehir Sarıkız Turizm
10 Ağustos 2024, Cumartesi 22:00
Cizre Nuh İtimat
01 Ağustos 2024, Perşembe 21:02
As Turizm
19 Ağustos 2024, Pazartesi 21:30
Star Batman
02 Eylül 2024, Pazartesi 20:00
Kaptanoğlu Seyahat
01 Ağustos 2024, Perşembe 07:30
Villa Seyahat
10 Ağustos 2024, Cumartesi 11:30
Yeni Aksaray
12 Ağustos 2024, Pazartesi 02:45

Kırıkkale Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kırıkkale şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Elazığ Murat Turizm
17 Ağustos 2024, Cumartesi 00:30
Süha Turizm
01 Ağustos 2024, Perşembe 23:00
Elazığ Murat Turizm
01 Ağustos 2024, Perşembe 02:00
Kırşehir Şanal
01 Ağustos 2024, Perşembe 22:00
Kırşehir Şanal
15 Ağustos 2024, Perşembe 05:00
Malatya Kayısıkent Turizm
04 Ağustos 2024, Pazar 00:30
Metro Turizm
10 Ağustos 2024, Cumartesi 04:15
Metro Turizm
11 Ağustos 2024, Pazar 00:15
Topçam Turizm
04 Ağustos 2024, Pazar 19:15
Malatya Kayısıkent Turizm
04 Ağustos 2024, Pazar 01:29
Altınışık Seyahat
01 Ağustos 2024, Perşembe 06:00

Kırıkkale İzmir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Kırıkkale İzmir otobüs bileti tek yön en ucuz: 589 TL.

Ortalamanın altında Kırıkkale İzmir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 7 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Kırıkkale İzmir sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %13 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Kırıkkale İzmir arasındaki en kısa otobüs seferi 9 saat sürmektedir.

Kırıkkale şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yahşihan, Sulakyurt, Kırıkkale, Keskin, Karakeçili, Delice, Çelebi, Bahşili, Balışeyh, Çerikli (Delice, Kırıkkale), Ballışeyh ve İhtisas Hastanesi (Kırıkkale).

İzmir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı, Payamlı ve Evka 3 (İzmir).

Şehir Merkezinden Kırıkkale Otogarı’na Ulaşım

Kırıkkale Merkez’den kısa bir mesafede yer alan Kırıkkale Otogarı’na haftanın her günü ve her saatinde kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, özel halk otobüsü, dolmuş ve taksi seçenekleriyle şehir merkezindeki birçok noktadan Kırıkkale Otogarı’na kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.

Otobüs ile şehirlerarası yolculuk yapıyorsan ve otobüs biletini satın aldıysan merkezden otogara girmek için en ideal ulaşım seçeneği yolcu servisleridir. Otobüs firmalarının, biletli yolcularına sunduğu bu hizmetten faydalanmak için firma ile iletişime geçerek servis hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Kırıkkale şehir merkezindeki otobüs firmalarının bilet satış ofisleri önünden yarım saatte bir kalkan ve gece yarısına kadar hizmet veren servisler ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. 

Kırıkkale Merkez’den otogara ulaşım için bir diğer seçenek ise halk otobüsleridir. Kırıkkale’nin birçok ilçesinden otogara halk otobüsleriyle direkt veya merkezden aktarmalı olarak kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Kırıkkale özel halk otobüslerinin güncel sefer saatlerini ve hat güzergahlarını öğrenmek için Kırıkkale Belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Kırıkkale Üniversitesi kampüslerinden otogara gitmek için en uygun ulaşım seçenekleri özel halk otobüsü ve dolmuştur. Kırıkkale Merkez’de yer alan ana kampüsten otogara direkt olarak ulaşım sağlanmaktadır. Keskin, Delice ve Hacılar’da yer alan kampüslerden Kırıkkale Otogarı’na direkt ve merkez aktarmalı toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilirsin. 

Kırıkkale’nin birçok ilçesinden ve köylerinden otogara ulaşım için dolmuş ile yolculuk tercih edilebilir. Kırıkkale’nin hemen her noktasından binebileceğin dolmuşlarla Kırıkkale Otogarı’na direkt ve merkez aktarmalı olarak hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Toplu taşıma araçları akşam 22.30’a kadar çalıştığı için gece saatlerinde otogara taksi ile ulaşım sağlayabilirsin. Kırıkkale Merkez’deki taksi duraklarından bulunduğun noktaya taksi çağırarak otogara hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. 

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin büyükşehirlerinden biri olan İzmir, ulaşım açısından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Otobüs, raylı ulaşım, vapur, minibüs, dolmuş, taksi gibi birçok ulaşım seçeneğine sahip olan İzmir’e otobüsle seyahat edenler, şehir merkezindeki semtlere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali Bornova’da yer alıyor. 150 bin metrekarelik alanda hizmet veren otogarda 80’e yakın şehirlerarası peron, 40’tan fazla ilçe peronu bulunuyor. İzmir’e otobüs yolculuğu sonunda Bornova’daki otogarda indikten sonra şehir merkezine gitmek için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. 

Şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım aracı, otobüs firmalarının sunduğu ücretsiz şehir içi servisleridir. Bornova, Karşıyaka, Hatay - Narlıdere, Alsancak, Buca - Gaziemir semtlerine birçok otobüs firmasının ücretsiz servisi bulunuyor. 

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden merkezi ilçelere ulaşım için belediyeye ait ESHOT otobüsleri, sıkça tercih edilen ulaşım araçlarından biridir. Otogardan İzmir’in farklı semtlerine sefer düzenleyen 14 adet ESHOT otobüs hattı vardır. Bu hatlar: 54 numaralı Otogar - Kemer Aktarma Merkezi, 60 numaralı Pınarbaşı - Kemer Aktarma Merkezi, 64 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Kemer Aktarma Merkezi, 117 numaralı Kavaklıdere - Kemer Aktarma Merkezi, 204 numaralı Bornova Metro - Havalimanı, 277 Otogar - Tınaztepe, 302 numaralı Otogar - Konak, 364 numaralı Gerikazanımcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 367 numaralı Ümit Mahallesi - Kemer Aktarma Merkezi, 505 numaralı Çamkule - Bornova Metro, 555 numaralı Otogar - Halkapınar Metro, 560 numaralı Pınarbaşı - Halkapınar Metro, 565 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 806 numaralı Kiraz - Otogar Metro hatlarıdır. ESHOT otobüslerini ve metroları kullanmak için İzmirim Kart edinmek gerekiyor. Güncel fiyatlar için İzmirim Kart web sitesini ziyaret edebilirsin.

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in birçok yerine minibüs ve dolmuş seferleri de mevcut. Otobüslere göre daha hızlı ulaşım sağlayan dolmuş hatlarını şöyle sıralayabiliriz: Otogar - Şirinyer - Buca, Otogar - Gaziemir, Otogar - Bayraklı, Otogar - Bornova Stadyum, Otogar - Karşıyaka. İzmir Şehirlerarası Otobüs terminalinden kalkan dolmuş ve minibüslerle Halkapınar İstasyonu’na aktarma yaparak İzban ile Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım sağlanabiliyor. 

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in gözde turizm bölgeleri olan Çeşme, Urla, Seferihisar ilçelerine birçok firmanın otobüs seferleri bulunuyor. Bu seferler, yaz aylarında tatilciler tarafından yoğun talep görüyor. 

Otogar’dan İzmir şehir merkezine ve ilçelerine konforlu bir şekilde ulaşmak için taksi ve araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilir. Otogar çevresinde bulunan araç kiralama ofislerinden veya online araç kiralama uygulamalarından kolayca araç kiralanabilir. 

Kırıkkale İzmir otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Kırıkkale İzmir arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 9 saat sürmektedir.
 • Kırıkkale İzmir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Kırıkkale ve İzmir arasında 24 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Es Turizm, Esadaş, Yeniden As Bafra Seyahat ve Niksarkale.
 • Kırıkkale şehrinden İzmir şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: