Kırıkkale İzmir Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 270 TL - turna.com

Kırıkkale İzmir Otobüs Bileti Turna.com'da

Kırıkkale İzmir Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
270,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
9 saat 15 dk

Kırıkkale İzmir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Kırıkkale İzmir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Bizim Iğdır Seyahat
Kırıkkale - İzmir
28 Haziran 2023, Çarşamba 03:00
Mis Amasya Tur
Kırıkkale - İzmir
14 Haziran 2023, Çarşamba 21:30
Mis Amasya Tur
Kırıkkale - İzmir
15 Haziran 2023, Perşembe 21:30
Kırşehir Şanal
Kırıkkale - İzmir
16 Haziran 2023, Cuma 23:00
Kırşehir Şanal
Kırıkkale - İzmir
17 Haziran 2023, Cumartesi 23:00
Kırşehir Şanal
Kırıkkale - İzmir
02 Temmuz 2023, Pazar 23:00
Metro Turizm
Kırıkkale - İzmir
28 Haziran 2023, Çarşamba 04:30

İzmir Varışlı Otobüs Biletleri

İzmir otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Has Diyarbakır Seyahat
24 Haziran 2023, Cumartesi 00:15
Cizre Nuh İtimat
17 Haziran 2023, Cumartesi 18:30
Dinar Turizm
24 Haziran 2023, Cumartesi 11:30
Kaptanoğlu Seyahat
13 Haziran 2023, Salı 07:30
Malatya Zafer Turizm
18 Haziran 2023, Pazar 07:30
Malatya Kayısıkent Turizm
12 Haziran 2023, Pazartesi 05:20
Balıkesir Uludağ
25 Haziran 2023, Pazar 13:15
Ben Turizm
16 Haziran 2023, Cuma 03:15
Alanyalılar Turizm
14 Haziran 2023, Çarşamba 01:30
Anadolu Ulaşım
25 Haziran 2023, Pazar 21:30
Balıkesir Uludağ
25 Haziran 2023, Pazar 12:45
Ege Seyahat
17 Haziran 2023, Cumartesi 22:30

Kırıkkale Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kırıkkale şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Dilek Seyahat
24 Haziran 2023, Cumartesi 21:45
Bizim Iğdır Seyahat
28 Haziran 2023, Çarşamba 02:00
Lider Muş Tur
18 Haziran 2023, Pazar 20:00
Lüks Kahramanmaraş Turizm
13 Haziran 2023, Salı 01:00
Niksarkale
12 Haziran 2023, Pazartesi 21:45
Sivas Hedef Turizm
10 Temmuz 2023, Pazartesi 18:30
Sivas Hedef Turizm
18 Haziran 2023, Pazar 18:30
Lüks Artvin Seyahat
17 Haziran 2023, Cumartesi 15:30
Beydağı Turizm
14 Haziran 2023, Çarşamba 22:15
Özlem Ardahan
16 Haziran 2023, Cuma 07:30

Kırıkkale İzmir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Kırıkkale İzmir otobüs bileti tek yön en ucuz: 220 TL.

Ortalamanın altında Kırıkkale İzmir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 6 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Kırıkkale İzmir sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %19 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Kırıkkale İzmir arasındaki en kısa otobüs seferi 9 saat 15 dakika sürmektedir.

Kırıkkale şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yahşihan, Sulakyurt, Kırıkkale, Keskin, Karakeçili, Delice, Çelebi, Bahşili, Balışeyh, Çerikli (Delice, Kırıkkale) ve Ballışeyh.

İzmir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı, Payamlı ve Evka 3 (İzmir).

Şehir Merkezinden Kırıkkale Otogarı’na Ulaşım

Kırıkkale Merkez’den kısa bir mesafede yer alan Kırıkkale Otogarı’na haftanın her günü ve her saatinde kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, özel halk otobüsü, dolmuş ve taksi seçenekleriyle şehir merkezindeki birçok noktadan Kırıkkale Otogarı’na kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.

Otobüs ile şehirlerarası yolculuk yapıyorsan ve otobüs biletini satın aldıysan merkezden otogara girmek için en ideal ulaşım seçeneği yolcu servisleridir. Otobüs firmalarının, biletli yolcularına sunduğu bu hizmetten faydalanmak için firma ile iletişime geçerek servis hakkında detaylı bilgi alabilirsin. Kırıkkale şehir merkezindeki otobüs firmalarının bilet satış ofisleri önünden yarım saatte bir kalkan ve gece yarısına kadar hizmet veren servisler ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. 

Kırıkkale Merkez’den otogara ulaşım için bir diğer seçenek ise halk otobüsleridir. Kırıkkale’nin birçok ilçesinden otogara halk otobüsleriyle direkt veya merkezden aktarmalı olarak kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Kırıkkale özel halk otobüslerinin güncel sefer saatlerini ve hat güzergahlarını öğrenmek için Kırıkkale Belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Kırıkkale Üniversitesi kampüslerinden otogara gitmek için en uygun ulaşım seçenekleri özel halk otobüsü ve dolmuştur. Kırıkkale Merkez’de yer alan ana kampüsten otogara direkt olarak ulaşım sağlanmaktadır. Keskin, Delice ve Hacılar’da yer alan kampüslerden Kırıkkale Otogarı’na direkt ve merkez aktarmalı toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilirsin. 

Kırıkkale’nin birçok ilçesinden ve köylerinden otogara ulaşım için dolmuş ile yolculuk tercih edilebilir. Kırıkkale’nin hemen her noktasından binebileceğin dolmuşlarla Kırıkkale Otogarı’na direkt ve merkez aktarmalı olarak hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Toplu taşıma araçları akşam 22.30’a kadar çalıştığı için gece saatlerinde otogara taksi ile ulaşım sağlayabilirsin. Kırıkkale Merkez’deki taksi duraklarından bulunduğun noktaya taksi çağırarak otogara hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. 

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin büyükşehirlerinden biri olan İzmir, ulaşım açısından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Otobüs, raylı ulaşım, vapur, minibüs, dolmuş, taksi gibi birçok ulaşım seçeneğine sahip olan İzmir’e otobüsle seyahat edenler, şehir merkezindeki semtlere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali Bornova’da yer alıyor. 150 bin metrekarelik alanda hizmet veren otogarda 80’e yakın şehirlerarası peron, 40’tan fazla ilçe peronu bulunuyor. İzmir’e otobüs yolculuğu sonunda Bornova’daki otogarda indikten sonra şehir merkezine gitmek için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. 

Şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım aracı, otobüs firmalarının sunduğu ücretsiz şehir içi servisleridir. Bornova, Karşıyaka, Hatay - Narlıdere, Alsancak, Buca - Gaziemir semtlerine birçok otobüs firmasının ücretsiz servisi bulunuyor. 

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden merkezi ilçelere ulaşım için belediyeye ait ESHOT otobüsleri, sıkça tercih edilen ulaşım araçlarından biridir. Otogardan İzmir’in farklı semtlerine sefer düzenleyen 14 adet ESHOT otobüs hattı vardır. Bu hatlar: 54 numaralı Otogar - Kemer Aktarma Merkezi, 60 numaralı Pınarbaşı - Kemer Aktarma Merkezi, 64 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Kemer Aktarma Merkezi, 117 numaralı Kavaklıdere - Kemer Aktarma Merkezi, 204 numaralı Bornova Metro - Havalimanı, 277 Otogar - Tınaztepe, 302 numaralı Otogar - Konak, 364 numaralı Gerikazanımcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 367 numaralı Ümit Mahallesi - Kemer Aktarma Merkezi, 505 numaralı Çamkule - Bornova Metro, 555 numaralı Otogar - Halkapınar Metro, 560 numaralı Pınarbaşı - Halkapınar Metro, 565 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 806 numaralı Kiraz - Otogar Metro hatlarıdır. ESHOT otobüslerini ve metroları kullanmak için İzmirim Kart edinmek gerekiyor. Güncel fiyatlar için İzmirim Kart web sitesini ziyaret edebilirsin.

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in birçok yerine minibüs ve dolmuş seferleri de mevcut. Otobüslere göre daha hızlı ulaşım sağlayan dolmuş hatlarını şöyle sıralayabiliriz: Otogar - Şirinyer - Buca, Otogar - Gaziemir, Otogar - Bayraklı, Otogar - Bornova Stadyum, Otogar - Karşıyaka. İzmir Şehirlerarası Otobüs terminalinden kalkan dolmuş ve minibüslerle Halkapınar İstasyonu’na aktarma yaparak İzban ile Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım sağlanabiliyor. 

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in gözde turizm bölgeleri olan Çeşme, Urla, Seferihisar ilçelerine birçok firmanın otobüs seferleri bulunuyor. Bu seferler, yaz aylarında tatilciler tarafından yoğun talep görüyor. 

Otogar’dan İzmir şehir merkezine ve ilçelerine konforlu bir şekilde ulaşmak için taksi ve araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilir. Otogar çevresinde bulunan araç kiralama ofislerinden veya online araç kiralama uygulamalarından kolayca araç kiralanabilir. 

Kırıkkale İzmir otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Kırıkkale İzmir arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 9 saat 15 dakika sürmektedir.
 • Kırıkkale İzmir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Kırıkkale ve İzmir arasında 19 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Esadaş, Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, Niksarkale ve Yeniden As Bafra Seyahat.
 • Kırıkkale şehrinden İzmir şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: