Gassim Pagadian Uçak Bileti
Turna.com'da

Gassim Pagadian Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Gassim Havalimanı
Varış Havalimanı
Pagadian Havalimanı

Gassim Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Pagadian Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Saudi Airlines
1 aktarmalı - 15s 15d
04 Haziran 2024, Salı 20:25
Saudi Airlines
2 aktarmalı - 24s 40d
30 Nisan 2024, Salı 11:05
Flydubai
1 aktarmalı - 26s 30d
14 Mayıs 2024, Salı 01:40
Qatar Airways
1 aktarmalı - 11s 15d
07 Mayıs 2024, Salı 22:30
Saudi Airlines
1 aktarmalı - 18s
09 Mayıs 2024, Perşembe 04:40
Flydubai
1 aktarmalı - 27s 55d
14 Mayıs 2024, Salı 01:40
Saudi Airlines
1 aktarmalı - 14s 30d
17 Nisan 2024, Çarşamba 20:25
Egyptair
2 aktarmalı - 46s 5d
14 Nisan 2024, Pazar 00:30

Pagadian Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Gassim Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Philippine Airlines
1 aktarmalı - 15s 40d
14 Nisan 2024, Pazar 18:50

Gassim Pagadian uçuşu ile ilgili bilgiler

ELQ-PAG

Şehir Merkezinden Gassim Havalimanına Ulaşım

Büreyde, Suudi Arabistan’ın El Kasım idari bölgesinin merkezi. Tipik bir Arap ve Orta Doğu kenti görünümündeki Büreyde, 1 milyona yaklaşan nüfusuyla Suudi Arabistan’ın en büyük yerleşim yerlerinden biri.

Şehir özellikle iç turizmde çok hareketli bir destinasyon görünümünde. Alışveriş olanakları, geniş park ve bahçeleri, kültürel mirasın izlerini taşıyan yapıları ve ferah caddeleriyle şehirde görülmeye değer çok sayıda şey var.

Büreyde’yi dünyanın farklı noktalarına ve ülke içindeki farklı şehirlere bağlayan havalimanı Prens Naif bin Abdülaziz Havalimanı. Gassim ya da Qassim isimleriyle tanınan havalimanı Suudi Arabistan’ın veliaht prenslerinden Prens Naif bin Abdülaziz’in adını taşıyor. Havalimanı kent merkezinden 32 km uzaklıkta.

Büreyde şehir merkezinden Prens Naif bin Abdülaziz Havalimanına herhangi bir toplu ulaşım aracının seferi bulunmuyor. Şehir merkezinden Prens Naif bin Abdülaziz Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için taksi, özel transfer aracı, shuttle ya da araç kiralama seçenekleri bulunuyor. 

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için en çok tercih edilen seçenek taksiler. Taksilerde mesafeye göre ücretlendirme sistemi var. Bulunduğunuz konuma taksi çağırabileceğiniz gibi belli sabit duraklardan da taksiye binebiliyorsunuz.

Şehirdeki taksi sürücüleri oldukça kibar ve yabancı dil biliyorlar. Takside ödeme yalnızca nakit olarak şoföre yapılıyor. Taksi ile Büreyde şehir merkezinden Gassim Havalimanına ulaşım yaklaşık 30-35 dakika sürüyor.

Büreyde’deki otellerin bazılarında havalimanı-otel-havalimanı güzergahında hizmet veren shuttle servisleri bulunuyor. Otel rezervasyonu yaptırırken bu hizmetin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Şehirdeki araç kiralama ofislerinden araç ya da motosiklet kiralayabileceğiniz gibi özel transfer hizmeti alarak otelden havalimanına konforlu ve özel bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Pagadian Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Filipinler’in Zamboanga del Sur eyaletinin başkenti olan Pagadian, zamboanga’nın 2. büyük şehridir. 2020 verilerine göre nüfusu 210.452 olan Pagadian şehri, oldukça kalabalık olması ile dikkat çeker. Aynı zamanda Zamboanga del Sur eyaletinin spor ve kültür merkezi olması ile de ön plana çıkıyor. Bunun sebebi, genç nüfusun yaşlı nüfusa oranla oldukça fazla olmasıdır.

Pagadian Havalimanı büyük bir havalimanı olmadığı için buradan kalkan uçak sayısı fazla olmayabiliyor. Bu bakımdan şehre 5 km uzaklıkta olan Pagadian Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım da biraz kısıtlıdır.

Kısıtlı alana sahip havalimanından şehir merkezine otobüs ve Uber hizmeti bulamayabilirsiniz. Detayları havalimanın web sitesine göz atarak öğrenebilirsiniz.

Havalimanından şehre gitmenin en kolay yolu şehrin her yerinde denk gelebileceğiniz üç tekerlekli bisikletler. Üç tekerlekli bisikletler, şehirde en çok kullanılan toplu taşıma araçları olarak dikkat çekiyor.

Pagadian Havalimanı'ndan çıkış yaptığınızda her bölgede görebileceğiniz bu ulaşım araçları ile, uygun fiyata şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Diğer bölgelerde sık kullanılan Jeepneyler, havalimanı ile şehir merkezi arasında faaliyet göstermiyor.

Havalimanından şehir merkezine gitmenin en konforlu yolu taksiye binmek. Havalimanı çıkış kapısında görebileceğiniz taksiler, bu havalimanında kolayca kullanılabilir. Ayn zamanda havalimanı içerisindeki görevlilerden, anlaşmalı oldukları taksi firmalarından birini çağırmalarını talep edebilirsiniz. Detaylara havalimanının web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Havalimanından şehir merkezine gitmenin en uygun fiyatlı yolu servis araçları. Gitmeden önce otelinizi ayarladıysanız son derece uygun fiyata bir yolculuk yapabilirsiniz. Otellerin ve tatil köylerinin birçoğu minibüs servis hizmeti sunuyor. Bunların bazısı ücretsiz olmakla birlikte ücretli olanları da bulunuyor.

Bunlara ek olarak araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı içerisinde pek çok araç kiralama acentesinin bulunması ile oldukça kolay bir şekilde varmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Bu bakımdan minimum ücretler ile araç kiralamak mümkün.

Gassim Pagadian uçak bileti ile ilgili sorular

  • Gassim şehrinden Pagadian şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Gassim üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Gassim Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Pagadian Havalimanı.
  • TURNA’nın bu kadar ucuz uçuş fiyatları sunabilmesinin arkasında nasıl bir sistem var?
    Turna’nın kendi geliştirdiği gelişmiş arama teknolojisi ile 300’den fazla hava yolunun biletlerini uygun fiyatlarla bulabilirsin. Uçak biletini satın aldıktan sonra da sunduğumuz online iptal ve değişiklik hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsin.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: