Falkland Adaları Uçak Bileti
Turna.com'da

Falkland Adaları uçuşu ile ilgili bilgiler

Ucuz Falkland Adaları uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde .

Türkiye Falkland Adaları arasında her gün 0 sefer gerçekleştirilir. Falkland Adaları şehirlerine en sık uçuş bu şehirlerden gerçekleştirilmektedir: Sao Paulo, Santiago Şili ve Rio Gallegos. Falkland Adaları ülkesi içinde içinde en çok uçulan şehirler .

Güney Atlas Okyanusu’nda bulunan Falkland Adaları Patoagonya’nın 480 km doğusunda bulunmaktadır. Falkland Adaları, Doğu Falkland, Batı Falkland ve 776 küçük adadan meydana gelmektedir. Diğer adıyla Malvina Adaları olan ada takımlarının yüzölçümü, yaklaşık olarak 112.000 kilometrekaredir. Başkenti, Doğu Falkland’daki Stanley şehridir. Falkland Adaları iç işlerinde bağımsız, dış işlerinde ve savunmada ise Birleşik Krallık’a bağlıdır. Resmi dili İngilizcedir. Falkland (Malvina) Adaları, Altartinaaltı okyanusal ve tundra iklimi etkisi altındadır.

Falkland (Malvina) Adaları Gezilecek Yerler

Falkland Adaları’nda gezilecek yerleri şöyle sıralayabiliriz: Falkland’ın kültürel ve tarihi geçmişini gözler önüne seren Falkland Islands Museum and National Trust, başkent Stanley şehrinde bulunan Christ Church Cathedral, Sea Lion Island (Deniz Aslanı Adası), Gypsy Cove, Sapper Hill Memorial (Sapper Tepesi Anıtı)

Falkland (Malvina) Adaları’na Nasıl Gidilir?

Falkland Adaları’na Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. İngiltere aktarmalı uçuşlarla Mount Pleasant Havalimanı’na ulaşabilirsin. Falkland Adaları uçak bileti turna.com’da!

Falkland Adaları uçak bileti ile ilgili sorular

  • Turna bu kadar ucuz fiyatlı Falkland Adaları uçak biletlerini nasıl bulabiliyor?
    Turna’nın birçok havayolu ile özel anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede özel dönemlerde özel kampanyalar yapar. Ayrıca, sadece Turna’da bulunan Akıllı Uçuş sayesinde %70’e varan oranlarda daha ucuz Falkland Adaları uçak bileti bulmanızı sağlar.

Falkland Adaları Yakınındaki Ülkeler

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: