Bursa Osmaniye Otobüs Bileti Turna.com'da

Bursa Osmaniye Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
320,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
21 saat 50 dk

Bursa Osmaniye Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bursa Osmaniye otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Can Diyarbakır Turizm
Bursa - Osmaniye
04 Ağustos 2022, Perşembe 20:30
Can Diyarbakır Turizm
Bursa - Osmaniye
05 Ağustos 2022, Cuma 20:30
Cizre Nuh İtimat
Bursa - Osmaniye
15 Ağustos 2022, Pazartesi 11:30
As Adana Seyahat
Bursa - Osmaniye
08 Ağustos 2022, Pazartesi 21:30
Lüks Batman
Bursa - Osmaniye
16 Ağustos 2022, Salı 13:00
Lüks Batman
Bursa - Osmaniye
29 Ağustos 2022, Pazartesi 13:00
Lüks Batman
Bursa - Osmaniye
10 Eylül 2022, Cumartesi 13:00
Lüks Batman
Bursa - Osmaniye
11 Eylül 2022, Pazar 13:00
Lüks Batman
Bursa - Osmaniye
23 Ekim 2022, Pazar 13:00
Lüks Batman
Bursa - Osmaniye
24 Ekim 2022, Pazartesi 13:00
Metro Turizm
Bursa - Osmaniye
04 Ağustos 2022, Perşembe 16:00
Metro Turizm
Bursa - Osmaniye
05 Ağustos 2022, Cuma 16:00

Osmaniye Varışlı Otobüs Biletleri

Osmaniye otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

As Adana Seyahat
14 Ağustos 2022, Pazar 05:30
Diyarbakır Barış Turizm
10 Ağustos 2022, Çarşamba 15:00
Özlem Cizre Nuh
14 Ağustos 2022, Pazar 03:00
Cizre Nuh İtimat
15 Ağustos 2022, Pazartesi 11:30
Yeni Diyarbakır
09 Ağustos 2022, Salı 16:30
Beydağı Turizm
15 Ağustos 2022, Pazartesi 07:30
Has Diyarbakır Seyahat
09 Ağustos 2022, Salı 16:30
Siirt Petrol
10 Ağustos 2022, Çarşamba 02:00
Özlem Cizre Nuh
27 Ağustos 2022, Cumartesi 20:00
Lider Elbistan
15 Ağustos 2022, Pazartesi 18:30
Özlem Cizre Nuh
01 Eylül 2022, Perşembe 12:55
Özlem Cizre Nuh
17 Ağustos 2022, Çarşamba 20:25

Bursa Kalkışlı Otobüs Biletleri

Bursa şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Mardin Seyahat
07 Eylül 2022, Çarşamba 11:30
Balıkesir Uludağ
09 Ağustos 2022, Salı 17:30
Balıkesir Uludağ
09 Ağustos 2022, Salı 17:30
As Adana Seyahat
09 Ağustos 2022, Salı 07:00
Isparta Petrol
21 Ağustos 2022, Pazar 06:00
Pamukkale Turizm
14 Ağustos 2022, Pazar 04:00
Es Turizm
09 Ağustos 2022, Salı 17:15
Sivas Huzur Turizm
10 Ağustos 2022, Çarşamba 07:30
Bafra Seyahat
09 Ağustos 2022, Salı 19:30
Metro Turizm
16 Ağustos 2022, Salı 18:00
İstanbul Konfor
17 Ağustos 2022, Çarşamba 07:30
Midyat Seyyidoğlu Turizm
09 Ağustos 2022, Salı 11:30

Bursa Osmaniye otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Bursa Osmaniye otobüs bileti tek yön en ucuz: 320 TL.

Ortalamanın altında Bursa Osmaniye otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Bursa Osmaniye sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %7 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Bursa Osmaniye arasındaki en kısa otobüs seferi 12 saat 5 dakika sürmektedir.

Bursa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Osmaniye şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Hasanbeyli, Düziçi, Bahçe, Kadirli, Osmaniye ve Sumbas.

Şehir Merkezinden Bursa Otogarına Ulaşım

Bursa şehir merkezinden otogara gitmek için otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçeneklerinden bütçene ve zamanına en uygun olanı tercih edebilirsin. Şehir merkezinden 10 kilometre uzaklıktaki Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 20-30 dakikada kolayca ulaşabilirsin. 

Bursa’dan Türkiye’nin birçok noktasına ve yurt dışındaki bazı ülkelere otobüsle seyahat etmek için öncelikle Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmen gerekir. Otogardan otobüs seferleri düzenleyen birçok firmanın şehir merkezinden otogara giden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Otobüs firmalarının servisleri, aynı gün yolculuk yapacak biletli yolcularına özeldir.

Haftanın her günü, 24 saat hizmet veren belediye otobüsleri ile şehir merkezinden ve civarındaki ilçelerden Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşabilirsin. Bursa şehir merkezinden otobüs terminaline giden hatlar: F/1 Terminal - Mudanya Feribot İskelesi, 17/C Terminal - 3. Cadde, A27 Terminal - Alaşarköy, 38/B Beşevler - Terminal , 38/H Kent Meydanı -Terminal , 91 Yeni Mahalle - Terminal, 93 Uludağ Üniversitesi - Terminal, 94 Yıldırım Beyazıt Caddesi - Terminal, 95 Pazaryeri - Terminal, 96 Acemler - Terminal, 97 Emek - Terminal, 98 Siteler - Terminal, 99 Siteler - Terminal. Belediye otobüslerine binmek için Bursa Kart veya tek kullanımlık otobüs bileti satın almak gerekiyor. 

Şehir merkezinden Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne bir diğer ulaşım alternatifi ise minibüstür. Her gün 00.00’a kadar çalışan minibüsler ile otogara kısa sürede ulaşabilirsin.

Merkezden Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa ve konforlu bir yolculuk için taksi yolculuğunu tercih edebilirsin.

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye Otogarı’ndan 4 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım için birçok ulaşım alternatifi bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisi, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleriyle Osmaniye merkeze ve civarındaki ilçelere kolay bir şekilde ulaşmak mümkün. 

Osmaniye Otogarı’na sefer düzenleyen bazı otobüs firmaları, yolcularını otogardan Osmaniye şehir merkezine ücretsiz servislerle taşıyor. Bu hizmetten, yalnızca otobüs firmasının biletli yolcuları faydalanabiliyor. Otobüslerin otogara geliş saatlerine göre belirlenen servis saatleri hakkında yolculuk yaptığın otobüs firması ile iletişime geçerek bilgi alabilirsin. 

Özel halk otobüsleriyle şehrin birçok noktasına kısa bir sürede ulaşmak mümkün. Osmaniye Otogarı’ndan şehir merkezine ve Düziçi, Kadirli, Bahçe, Hasanbeyli gibi birçok ilçesine özel halk otobüsleriyle kolayca ulaşabilirsin. Otobüsler 07.10-22.00 saatleri arasında çalışıyor. 

Osmaniye içi ulaşım alternatiflerinden bir diğeri de dolmuşlardır. Osmaniye’nin pek çok noktasına dolmuşla ulaşım sağlanabilmektedir. Haftanın her günü, 06.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren ve otogardan 10-15 dakika aralıklarla kalkan dolmuşlar ile Osmaniye merkeze 10 dakikada ulaşım sağlayabilirsin. 

Osmaniye Otogarı’ndan şehir merkezine kısa ve konforlu bir şekilde ulaşmak için taksi yolculuğunu tercih edebilirsin. Otogarda 7/24 hizmet veren taksiler ile şehir merkezine ve Osmaniye ilçelerine kolayca ulaşabilirsin. 

Osmaniye Otogarı’ndan 9 kilometre mesafede yer alan Korkut Ata Üniversitesine gitmek için otogardan kalkan ve üniversite istikametine halk otobüslerine ve dolmuşlara binebilirsin. 

Bursa Osmaniye otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bursa Osmaniye arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 12 saat 5 dakika sürmektedir.
  • Bursa Osmaniye arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bursa ve Osmaniye arasında 21 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, As Adana Seyahat, Astor Seyahat, Seç Turizm, Ben Turizm ve Metro Turizm.
  • Bursa şehrinden Osmaniye şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: