Kayıtlı Kartla Kolay Ödeme Seçenekleri

Kayıtlı Kart ile Ödeme

Kartını, fatura bilgilerini, yolcu bilgilerini yalnızca bir kez kaydetmen yeterli. Sonraki uçak bileti işlemlerinde tekrar tekrar bu bilgileri girmene gerek kalmadan işlemlerini hızlıca halledebilirsin.

Kart Bilgilerimi Nasıl Kaydederim?

Uçak biletini satın alma işlemini tamamladıktan sonra kredi kartı bilgilerini kaydedebilirsin. Bunun için tek yapman gereken, “Kredi kartını kaydetmek ister misin”? bölümünü doldurmak. Kart bilgilerin güvenle saklanır, daha sonra tekrar uçak bileti almak istediğinde aynı bilgileri girmek zorunda kalmazsın.

Fatura Bilgilerimi Nasıl Kaydederim?

"Hesap Bilgilerim" menüsündeki "Adres Bilgileri" başlığında yer alan "Fatura Bilgilerim" bölümünü doldurduktan sonra, girdiğin bilgileri onaylayarak fatura bilgilerini kolayca kaydedebilirsin. Ödeme sırasında; "Faturam firmaya kesilsin" seçeneğini seçtiğinde, kaydettiğin fatura bilgilerin otomatik olarak sayfaya yansır. Fatura bilgilerini daha önce "Hesap Bilgilerim" bölümüne kaydetmediysen bilet satın alırken girdiğin fatura bilgilerin, daha sonrası için kaydedilmez.

Yolcu Bilgilerimi Nasıl Kaydederim?

Uçak biletini satın alırken girdiğin tüm yolculara bilgiler, otomatik olarak kaydedilir. Tekrar aynı isimlere bilet almak istediğinde ismin ilk harflerini yazman yeterli. Çıkan listeden kayıtlı ismi seçerek aynı anda TC kimlik no, telefon bilgisi, cinsiyet vb. bilgileri yazdırabilirsin. Tüm bu işlemlerle kayıtlı kartını oluşturup Turna.com'dan hızlıca uçak biletlerini satın alabilirsin!

Turna.com’un Diğer Özellikleriyle Tanış
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: