Kayıtlı Kart ile Ödeme

Kartını, fatura bilgilerini, yolcu bilgilerini yalnızca bir kez kaydetmen yeterli. Sonraki uçak bileti işlemlerinde tekrar tekrar bu bilgileri girmene gerek kalmadan işlemlerini hızlıca halledebilirsin.

Kart Bilgilerimi Nasıl Kaydederim?

Uçak biletini satın alma işlemini tamamladıktan sonra kredi kartı bilgilerini kaydedebilirsin. Bunun için tek yapman gereken, “Kredi kartını kaydetmek ister misin”? bölümünü doldurmak. Kart bilgilerin güvenle saklanır, daha sonra tekrar uçak bileti almak istediğinde aynı bilgileri girmek zorunda kalmazsın.

Fatura Bilgilerimi Nasıl Kaydederim?

Satın aldığın biletlerine ait faturada yazılmasını istediğin vergi numarası, adres, vb. bilgilerini yine uçak biletini satın aldıktan sonra tek seferde kaydedebilirsin. Böylelikle her yeni bilet aldıktan sonra faturan bu bilgilere göre yazılır.

Yolcu Bilgilerimi Nasıl Kaydederim?

Uçak biletini satın alırken girdiğin tüm yolculara bilgiler, otomatik olarak kaydedilir. Tekrar aynı isimlere bilet almak istediğinde ismin ilk harflerini yazman yeterli. Çıkan listeden kayıtlı ismi seçerek aynı anda TC kimlik no, telefon bilgisi, cinsiyet vb. bilgileri yazdırabilirsin. Tüm bu işlemlerle kayıtlı kartını oluşturup Turna.com'dan hızlıca uçak biletlerini satın alabilirsin!

Turna.com’un Diğer Özellikleriyle Tanış
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.