Kredi Kartı ve Banka Kartında Biriken Puanlarla Uçak ve Otobüs Bileti Fırsatı

Kredi Kartı veya Banka Kartı Puanlarını Hemen Öğren

Turna, kredi kartlarında biriken puanlarını değerlendirmen için harika bir fırsat sunuyor. Tüm kredi kartlarında (Bonus, World, Axess, Maximum, Paraf, Bankkart ve Cardfinans) biriken puanlarını, axess chip para, bonus, worldpuan, parafpara, maxipuan gibi tüm puanları Turna Puana çevir, uçak ve otobüs biletlerini bedavaya getir, kuşlar gibi özgürce seyahat et.

Banka Kartı ve Kredi Kartı Puanlarını Sorgula

Kredi kartı veya banka kartında biriken puanları hemen sorgula. Kartında ne kadar puan birikmiş öğren. İstediğin kadarını Turna hesabına aktar.

Kartında Biriken Puanları Turna’daki Hesabına Aktar

Kredi veya banka kartındaki puanların TL karşılığı Turna hesabına birebir aktarılır. Uçuşlarından biriken puanları veya kartından aktardığın puanları kullanarak uçak bileti veya otobüs bileti masraflarının bir kısmını ya da tamamını karşılarsın. En güzeli de Turna'da bu işlemleri her zaman en iyi fiyattan yaparsın.

Puanların 2 Yıl Boyunca Silinmesin

Turna hesabındaki kart puanların 2 yıl boyunca silinmez. Bazı bankaların yıl sonunda sildiği kredi kartı veya banka kartı puanlarını Turna hesabına aktarıp 2 yıl boyunca istediğin zaman kullanabilirsin.

Turna.com’un Diğer Özellikleriyle Tanış
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: