Arkadaşını Davet Et, Sen de Kazan O da Kazansın

Internetten Ömür Boyu Para Kazan

Arkadaşlarını Turna.com’a davet ederek kazanmaya hemen başlayabilirsin. Davet ettiğin arkadaşlarının satın alacağı uçak biletleri üzerinden sen de Turna Puan kazanırsın. Dilediğin kadar arkadaşını Turna.com’la tanıştırabilir, davet ettiğin tüm arkadaşlarının satın alacağı her biletten Turna Puan kazanarak uçuşlarını bedavaya getirebilirsin. Belki de hep birlikte güzelce bir yurt dışı seyahatine çıkarsınız.

Arkadaşın Ucuza Uçarken Sen Puan Kazan

Davet ettiğin arkadaşının ömür boyu yaptığı tüm seyahatlerinden kazandığı puanların %10'u senin hanene yazılır. Hem de ondan kesilmeden. Böylece birlikte kazanır gidersiniz.  Örneğin; arkadaşın İstanbul Ankara uçak bileti alsın, bu işlemden sen de kazanmış ol!

Seyahat Ettikçe Dostluk Kazansın

Arkadaşların uçtukça sen de kazanmaya devam et. Arkadaşını davet edebilmen için önce Turna.com'u deneyimlemiş olmalısın. Elite üye olduğunda arkadaş daveti yapabilirsin.

Arkadaşının Uçuşundan Kazandıklarınla İndirimli Uç

Uçuşlarından biriken puanları veya kredi kartından çevirdiğin puanları kullanarak uçak bileti masraflarının bir kısmını ya da tamamını karşılarsın.

Turna.com’un Diğer Özellikleriyle Tanış
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: