Wind Rose Hava Yolları Uçak Bileti
Turna.com'da

Windrose Aviation Havayolları Hakkında

Windrose Hava Yolları, Ukrayna’nın en büyük hava yolu. Merkezi Kiev’de bulunan Windrose Hava Yolları filosunda ticari jetler ile birlikte toplamda 15 uçak yer alır.

Uçuş ağında Avrupa ve Orta Doğu bulunan Windrose Hava Yolları hakkında tüm detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Turna.com’dan Windrose Hava Yolları uçak biletlerini sorgulatabilir ve Windrose Hava Yolları rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Windrose Hava Yolları’nın Gittiği Destinasyonlar

Windrose Hava Yolları filosunda bulunan uçaklarla, 15 ülkede 38 dış hat ve 1 iç hat olmak üzere toplamda 39 noktaya sefer düzenler. İç hatlarda Dnipro; dış hatlarda ise Mısır, Türkiye, Yunanistan, İspanya, Hırvatistan, Bulgaristan, Romanya, Avusturya, Finlandiya destinasyonlar arasında.

Windrose Hava Yolları’nın Anlaşmalı Olduğu Hava Yolları

Windrose Hava Yolları’nın anlaşmalı olduğu hava yolu bulunmuyor.

Check-in İşlemleri

Windrose Hava Yolları uçuşlarında ücretsiz olarak online check-in işlemi yapılamıyor. Hava yolunun web sitesinde sunduğu “Priority Check-In” hizmeti ile sadece havaalanında yapılan check-in için öncelik satın alınabiliyor. Boryspil, Kharkiv, Lviv, Sofya, Bükreş için ücret 10 dolar; Antalya, Şarm El-Şeyh, Hurgada için ise 25 dolar’dır. Öncelikli check-in kaydı uçak bileti alındığı andan itibaren başlayıp uçuştan 4 saat öncesine kadar devam ediyor.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Tüm sınıflar için geçerli olan el bagaj hakkı PS A-321/A-320 uçaklarında yolcu başına 5 kg ve 55*40*20 cm ile sınırlı. PS E-145 uçaklarında sınır yine 5 kg olup ölçü 55*35*15 cm. Ayrıca PS A-321/A-320 uçaklarında kg başına 10 dolar ödemek şartı ile sınır 10 kg’a kadar çıkar.

Ekonomi sınıf biletler için yolcu başına geçerli olan bagaj hakkı 23 kg ve toplamda 158 cm. Premium ve business sınıflarında bu sınır 30 kg ve toplamda 158 cm. 0-2 yaş bebekler için ise 10 kg ve toplamda 158 cm sınırı geçerli. Bu sınırın içerisinde bebek arabası, beşik, çocuk bisikleti veya scooter yer alır.

23 ila 32 kg arasındaki bagajlar için iç hatlarda kg başına 5 dolar, dış hatlarda kg başına 10 dolar ücretlendirilme yapılır.

Windrose Hava Yolları spor ekipmanları, müzik enstrümanları, otomobil lastikleri, silah ve mühimmat gibi diğer eşyaları da taşıma hizmetine dahil eder. Bunların bazı ları ücretsizken bazıları da belirli bir ücrete tabi tutulur.

Koltuk Seçimi

Web sitesinde yer alan “Windrose Hava Yolları Rezervasyon” bölümünden koltuk seçimi yapılabilir. Koltuk seçimi ücretleri ise 6 ila 30 dolar arasında değişir. Acil çıkış kapısının yanında yer alan koltuk ise hava yollarının belirlediği koşullar dahilinde seçilebilir. Bu koşulların ihlali durumunda hava yolu, yolcunun yerini ücretsiz olarak değiştirme hakkına sahiptir.

Windrose Hava Yolları’nın Müşterilerine Sunduğu Üyelik Kartları (Miles Programları)

Windrose Hava Yolları’nın yolcularına sunduğu bir üyelik programı bulunmuyor.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Windrose Hava Yolları tüm uçuşlarda su, çay ve kahve ikramı yapar. Ekonomi sınıf yolcularına uçuşun mesafesine göre yüksek kaliteli yiyecek hizmeti, premium ekonomi sınıfı yolcularına çay, kahve ve su, business sınıfı yolcularına ise meze, salata, meyve, tatlı, alkollü, sıcak ve soğuk içecekler servis edilir.

Alınan bilet sınıfına dahil olmayan yiyecek ve içecekler için uçuştan 24 saat önce hava yolunun web sitesinden sipariş verilmesi gerekir. Menüde; kahvaltı, mini, vejetaryen, bebek, diyabetik, düşük kalorili, Müslüman, Hindu, deniz ürünleri, peynir ve meyve tabağı, salata, sandviç, tatlı ve içecek gibi birçok seçenek mevcuttur.

Kabin İçi Genel Özellikler

Windrose Hava Yolları uçak biletinde ekonomi, premium ekonomi ve business olmak üzere 3 sınıf bulunur. Diğer sınıflarda olmayan sadece business sınıf biletlerine dahil olan hizmetler, iniş önceliği ve çeşitli dillerde dergi/gazetedir.

Hava yolları; doğum günü, nişan, evlilik yıl dönümü gibi özel günleri uçakta kutlamak isteyen yolcular için pasta, şampanya, çiçek, mürettebat ya da pilotun sesli kutlaması gibi ek hizmetler sunar. Seçilecek özel isteğe göre siparişler 24 veya 48 saat öncesinden hava yolunun web sitesinden ödemesi yapılarak sipariş edilir.

Windrose Airlines İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Windrose Airlines uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Windrose Airlines uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Windrose Airlines uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Windrose Airlines PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Windrose Airlines uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Windrose Airlines ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Windrose Airlines ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: