SmartWings Uçak Bileti
Turna.com'da

SmartWings Hakkında

SmartWings

Çek Cumhuriyeti’nin en büyük hava yolu firması olan SmartWings, Prag’ın Ruzyne bölgesindeki Vaclav Havel Havalimanı merkezli hizmet veriyor. 21 ülkede 65 noktaya tarifeli ve charter uçuşlar düzenleyen SmartWings düşük bütçeli bir hava yolu firmasıdır. Smartwings’in filosunda Boeing 737-700, 737-800, Boeing 737-900ER, Boeing 737 MAX8 olmak üzere toplamda 35 uçak hizmet veriyor.

SmartWings Check-in İşlemleri

SmartWings uçuşlarında online check-in planlanan kalkıştan 30 saat önce açılır ve kalkıştan 60 dakika önce kapanır. Online check-in işlemi sonrasında biniş kartı içeren bir e-posta gönderilir. Bazı havalimanlarında online biniş kartı kabul edilmemektedir. Bu sebeple yolcunun biniş kartını yazdırmak için check-in kontlarına gitmesi gerekir. Online check-in işlemi yapılamadığı durumlarda check-in kontuarlarında check-in işleminin tamamlanması gerekir.

SmartWings Bagaj Hakkı

Smartwings uçuşlarında bagaj hakkı bilet sınıflarına göre değişiklik gösterir. Economy sınıfı biletlerde 1 adet maksimum 8 kilogram ağırlığında kabin bagajı hakkı bulunur. Economy Lite sınıfı biletler içi check-in bagaj hakkı ve kabin bagajı harici kişisel eşya taşınamaz. Economy Plus ve Economy Flex uçuşlarında 8 kilogram kabin bagajı haricinde 1 adet 23 kilogram ağırlığında check-in bagajına ve maksimum 3 kilogram ağırlığında kişisel eşyaya (el çantası vs.) izin verilir. Business Lite ve Business sınıfı biletlerde bagaj hakkı, 2 kabin bagajı, 2 adet 23 kilogram ağırlığında check-in bagajı, 1 adet maksimum 3 kilogram ağırlığında kişisel eşya hakkı bulunur.

SmartWings Koltuk Seçimi

Smartwings uçuşlarında bilet rezerve ederken ve kalkıştan 2 saat öncesine kadar online olarak koltuk seçimi yapılabilir. Standart koltuk ücretleri 15 Euro, Premium koltuk ücretleri 35 Euro’dur. Koltuk seçimi bazı uçuşlarda yapılamayabilir. SmartWings Yiyecek ve İçecek Servisi SmartWings, uçuşlarında zengin bir yiyecek ve içecek menüsü sunuyor. Sıcak yemek seçenekleri, soğuk ve sıcak sandviçler, fırın ürünleri, tatlılar, atıştırmalıklar, soft ve alkollü içeceklerin satışı uçuş sırasında yapılıyor. Ödemeler kredi kartı, banka (debit) kartı ve nakit olarak kabul ediliyor. Bilet rezervasyonu sırasında veya daha sonrasında menüden seçim yaparak online sipariş de verilebilir.

Smart Wings İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Smart Wings uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Smart Wings uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Smart Wings uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Smart Wings PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Smart Wings uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Smart Wings ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Smart Wings ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: