Sharurah Gurayat Uçak Bileti
Turna.com'da

Sharurah Gurayat Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Sharurah Havalimanı
Varış Havalimanı
Gurayat Havalimanı

Sharurah Gurayat uçuşu ile ilgili bilgiler

SHW-URY

Sharurah Şehir Merkezinden Sharurah Havalimanı’na Ulaşım

Suudi Arabistan’ın Necran Bölgesi’nde bulunan Sharurah, ziyaretçilerine farklı bir atmosfer sunuyor. Orta Doğu coğrafyasını hissedebileceğiniz, eklektik mimarisi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan şehir özellikle iç turizmde hareketli bir bölge.

Yerel bir havalimanı olan Sharurah Havalimanı şehre hizmet veriyor. Sharurah şehir merkezinden havalimanına gitmek otobüs, taksi ve kiralık araç seçenekleri bulunuyor. Şehir merkezinden Sharurah Havalimanı’na gitmek için en ekonomik yöntem halk otobüsleri. Şehir merkezinde bulunan duraklardan geçen otobüslere binerek Sharurah Havalimanı’na kolaylıkla gidebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına otobüs ile 15 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden kalkan otobüslerle de Sharurah Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Taksiye oranla daha ucuz olan otobüslerle hem rahat hem de uygun fiyata havalimanına varabilirsiniz.

Şehir merkezinden Sharurah Havalimanı’na gitmek için hızlı ve kolay bir seçim olan taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden pek çok taksi durağı bulunuyor. Bu taksi duraklarından ya da otelinize çağıracağınız taksiler ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehirdeki taksiler taksimetre ile çalışıyor ama yine de ücreti önceden taksi sürücüsü ile konuşmakta yarar var. Taksi sürücülerinin önemli bir bölümü yabancı dil biliyor.

Şehirde farklı taksi uygulamaları aracılığıyla online taksi çağırmak da mümkün. Bu yöntemle nakit para taşıma derdiniz olmuyor. Uygulamaya tanımladığınız kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsunuz. Ancak şehirde taksilerin genel olarak pahalı olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Ayrıca şehir merkezinde bulunan acentelerden kolaylıkla araç kiralayarak havalimanına gidebilirsiniz. Şoförlü ya da şoförsüz olarak araç kiralaması yapabileceğinizi unutmayın. Acenteler genellikle kalabalık gruplarla yapılan rezervasyonlarda çok daha ekonomik hale geliyor.

Kaldığınız otel ile görüşerek havalimanları servislerinin olup olmadığını öğrenebilir ve bu imkândan faydalanabilirsiniz. Kimi otel bu hizmeti ücretsiz olarak; kimisi ise belirli bir ücret karşılığında bu hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için havalimanının resmi web sitesine bakabilirsiniz.

Gurayat Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Suudi Arabistan’ın Al Jawf Eyaletinde bir şehir olan Gurayat, oldukça küçük bir yerleşim yeri. Ürdün sınırının 30 kilometre uzağında yer alan Gurayat, Orta Doğu’nın en önemli limanlarından birine yakın bir konumda bulunması sebebiyle önemli bir geçiş noktası konumunda bulunuyor.

Şehir her yıl Hac ve Umre’ye gelen binlerce kişiyi ağırlıyor. Gurayat ayrıca Lübnan ve Ürdün gibi ülkelere de bağlantı sağlıyor. Ulaşım koridorunda yer alması nedeniyle şehir transit ve bağlantılı seyahat edecek yolcular için de önemli bir çekim merkezi.

Tarihi pazarlarıyla ünlü Gurayat, tarih ve kültür meraklılarının da ilgisini çekiyor. Bölgenin havayolu ulaşımını Gurayat Havalimanı olarak da bilinen Gurayat Havalimanı karşılıyor.

Gurayat Domestic Havalimanı’na, dünyanın ve ülkenin pek çok şehrinden uçuşlar düzenleniyor. İç hatlar ve dış hatlar hizmeti veren Gurayat Havalimanı, şehir merkezine 16 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Gurayat Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için otobüs, taksi, transfer servisi kullanabilir, araç kiralayabilirsiniz.

Gurayat Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en ekonomik seçim otobüs olacaktır. Havalimanına yakın bir konumda bulunan otobüs duraklarına giderek şehir merkezine giden otobüslere binebilirsiniz. Biletleri otobüs sürücüsünden temin edebilirsiniz. 

Gurayat Havalimanı önünde 7 gün 24 saat hizmet veren taksiler bulunuyor. Bu taksilerden birini tercih ederek şehir merkezine hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ülkede petrolün ucuz olması sebebiyle taksi oldukça ekonomik bir seçim olacaktır.

Gurayat Havalimanı’nda ulusal ve uluslararası araç kiralama şirketleri bulunuyor. Bu firmalardan birinden araç kiralayabilir, şehri ve çevresini daha rahat gezebilirsiniz. Firmaların pek çok araç seçeneği bulunuyor. Havalimanında zaman kaybetmek istemezseniz rezervasyonunuzu internet üzerinden de yaptırabilirsiniz.

Yolcular Gurayat Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için ücretli transfer servislerinden de sıklıkla faydalanıyor. Hızlı ve rahat bir seçenek olan transfer servisleri; iç hatlarda bulunan duraklardan uçuş saatlerine göre hareket ediyor. Transfer servisleriyle kısa sürede şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehirde bulunan pek çok otel ücretli ya da ücretsiz olarak havalimanından şehir merkezine transfer imkânı da sunuyor. Kalacağınız otel ile görüşerek detaylı bilgiyi kendilerinden alabilirsiniz.

Sharurah Gurayat uçak bileti ile ilgili sorular

  • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
    Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
  • Sharurah şehrinden Gurayat şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Sharurah üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Sharurah Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Gurayat Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: