San Diego Salt Lake City Uçak Bileti
Turna.com'da

San Diego Salt Lake City Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Lindberg Fld Havalimanı
Mc Clellan Palomar Havalimanı
Montgomery Fld Havalimanı
Miramar Nas Havalimanı
North Island Nas Havalimanı
Brown Field Havalimanı
Varış Havalimanı

San Diego Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Salt Lake City Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Delta Air Lines
direkt-uçuş - 5s 39d
19 Mayıs 2024, Pazar 15:20
Air Canada
direkt-uçuş - 4s 46d
07 Haziran 2024, Cuma 22:00

Salt Lake City Varışlı Diğer Ucuz Biletler

San Diego Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

JetBlue
1 aktarmalı - 21s 46d
03 Temmuz 2024, Çarşamba 23:59
Air Canada
1 aktarmalı - 9s 24d
02 Temmuz 2024, Salı 12:50

San Diego Salt Lake City uçuşu ile ilgili bilgiler

SAN-SLC

Şehir Merkezinden Mc Clellan Palomar Havalimanına Ulaşım

San Diego şehir merkezine özel araçla bir saat uzaklıktaki McClellan–Palomar Havalimanı ile şehir merkezi arasında yaklaşık 56 kilometre bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım içinse otobüs, taksi ve ya araç kiralama seçenekleri bulunuyor.
Havalimanı şehir merkezi arasındaki mesafe otobüsle yaklaşık bir buçuk saat sürüyor ancak şehir merkezinden düzenli olarak hareket eden otobüsler sayesinde havalimanına ulaşmak oldukça kolaylaşıyor. Ulaşım için daha hızlı bir seçenek arayanlar ise taksileri kullanıyor.
Ayrıca San Diego şehir merkezinde yer alan araç kiralama şirketleri ile temasa geçip, kendiniz için en uygun aracı kiralama şansınız da mevcut.

Şehir Merkezinden San Diego Havalimanına Ulaşım

San Diego Uluslararası Havaalanı ile şehir merkezi arasındaki 5 kilometrelik mesafe için metrobüs, taksi, shuttle araçları ya da araç kiralama gibi ulaşım seçenekleri kullanılıyor. Şehir merkezine yakınlığı nedeniyle şehir içi ulaşımın keyfe dönüştüğü San Diego'da, şehir merkezinden havaalanına gitmek yaklaşık 10 dakika sürüyor.

Yolculuk için shuttle araçlarını seçenler 15 dolar karşılığında havaalanına ulaşabiliyor. Ayrıca 'The Flyer' adındaki metrobüs tarzı araçlar da, havaalanı ulaşımında oldukça kullanışlı bir seçenek.

Şehir merkezi ve havaalanı arasındaki kısa mesafe nedeniyle taksi kullanmak da oldukça pratik bir çözüm olarak görülüyor.
Trafiğin sakin olduğu şehirde, en çok kullanılan ulaşım şekillerinden biri ise araç kiralama. Bu seçeneği değerlendirmek isteyenler, havaalanında ya da şehir merkezinde bulunan araç kiralama ofisleri ile iletişime geçebilir.

Salt Lake City Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Salt Lake City Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ise ulaşım oldukça kolay sağlanıyor.

Otobüs
Havalimanından Salt Lake şehir merkezine otobüs ile gitmek isteyenlerin, havalimanı çıkış kapısının 100 metre solunda kalan otobüs durağından, 516 numaralı otobüslere binmeleri gerekiyor. Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren toplu taşıma araçları Utah Transit Authority (UTA) adlı şirket tarafından işletiliyor. UTA otobüsleri, haftanın her günü 05.15 ile 20.15 saatleri arasında, birer saatlik aralıklarla hizmet veriyor. Otobüs ile havalimanından şehir merkezine gitmek 30 dakika sürüyor ve bu yolculuk için kişi başına 2,5 dolar ödemek gerekiyor.

Taksi
Salt Lake City şehir merkezine hızlı ve rahat ulaşımın bir diğer yolu da taksileri kullanmak. Havalimanı çıkış kapısının önünde yolcu alımı için bekleyen taksiler ile 15 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşılabiliyor. İki farklı bölgeye hizmet veren taksiler, Zone 1 ve Zone 2 olarak ayrılıyor. Zone 1, havalimanı çevresini ve şehrin batı kanadını içeriyor. Şehrin doğu tarafı ise Zone 2 kapsamına giriyor. Herhangi bir gece tarifesi uygulanmayan taksilerde Zone 1 bölgesine ulaşım için 25, Zone 2 bölgesi için ise yaklaşık 30 dolar ücret alınıyor.

Araç Kiralama
Salt Lake City Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için tercih edilebilecek bir diğer yöntem ise araç kiralamak. Havalimanı binası zemin katında hizmet veren yaklaşık 17 farklı araç kiralama acentesi yer alıyor. Bu acentelere uğrayarak veya internet üzerinden araç kiralayarak ulaşımı çok daha konforlu bir hale getirmek mümkün.

Tramvay
Havalimanına 15 dakikalık yürüme mesafesinde To West Walley Central adında büyük bir tramvay istasyonu yer alıyor. Bu istasyondan 704 hatlı tramvaya binerek 20 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 05.30 ile 23.30 arasında hizmet veren tramvaylarda ücret ise yaklaşık 2,5 dolar.

Salt Lake City Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: 776 N Terminal Dr, Salt Lake City, UT 84122, USA
Telefon: +1 801-575-2400

San Diego Salt Lake City uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’da ucuz fiyatlarla uçak biletleri alabilmek nasıl mümkün oluyor?
    Turna, hava yolları ile doğrudan anlaşmalara sahiptir. Bugüne kadar 4 milyondan fazla kişinin uçak bileti satın aldığı Turna.com’dan kolayca uçak bileti satın almak mümkündür. Akıllı uçuşla yurtdışında %70’e varan indirimler sunabiliyoruz. Turna’da daima özel kampanyalar bulabilirsin.
  • San Diego şehrinden Salt Lake City şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    San Diego üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Mc Clellan Palomar Havalimanı, Montgomery Fld Havalimanı, Miramar Nas Havalimanı, North Island Nas Havalimanı, Lindberg Fld Havalimanı, Brown Field Havalimanı, Gillespie Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Salt Lake City Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: