Royal Brunei Havayolları Uçak Bileti
Turna.com'da

Royal Brunei Havayolları Hakkında

Merkezi Berakas şehrinde bulunan ve Brunei Devleti'nin bayrak taşıyıcısı olarak kabul edilen Royal Brunei Hava yolları 1974 tarihinde kurulmuş ve oldukça köklü bir geçmişe sahip. Royal Brunei Hava Yolu filosunda bulunan 14 uçakla dünyanın değişik bölgelerindeki 14 destinasyona seferler düzenler. Star Alliance üyeliği bulunmayan Royal Brunei Hava yolu filosu uçuşlarının büyük kısmını Asya, Ortadoğu ve Avrupa’ya gerçekleştirir.

Brunei’nin en büyük hava yolu şirketi olan Royal Brunei Hava Yolları hakkında tüm detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Turna.com üzerinden Royal Brunei Hava Yolları uçak biletlerini sorgulatabilir ve Royal Brunei Hava Yolu rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Royal Brunei Hava Yolları’nın Gittiği Destinasyonlar

Asya, Avrupa, Ortadoğu ve Avusturalya’ya gerçekleştirdiği uçuşlarla dış hatlar seferlerinde oldukça aktif olan Royal Brunei Hava Yolları iç hat uçuşlarında da yerel firmalarla yaptığı iş birlikleri sayesinde önemli bir pazar payına sahip. Filosu çok  büyük olmamasına rağmen yolcu sayısı fazla olan Royal Brunei Hava Yolları gün geçtikçe yolcu sayısını arttırmakta.

Royal Brunei Hava Yolları’nın Anlaşmalı Olduğu Hava Yolları

Türk Hava Yolları ve Çin Hava Yolları gibi dünyanın en önemli hava yolu şirketleri ile anlaşması bulunan Royal Brunei Hava Yolları iç hatlar ve dış hatlarda söz konusu 10 şirketle geniş bir ortaklık yürütmekte. Türkiye, Almanya ve Çin gibi rotalarda önemli iş birliklerine imza atan Royal Brunei Hava Yolları ile popüler turizm rotalarına seyahat etmek mümkün.

Check-in İşlemleri

Online check-in işlemlerini hem Royal Brunei Hava Yolları internet sitesinden hem  de mobil uygulamasından uçuştan 48 saat önce ve uçuşa 90 dakika kala gerçekleştirebilirsiniz. Online check-in işlemlerini mobil uygulamamızdan veya turna.com web sitemizden de kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.Siteye üyeliğiniz bulunuyorsa, “Biletlerim” sayfası üzerinden, işlem yapılmak istenen bilet için “Online Check-In” butonuna tıklamanız yeterli. Eğer üyelik bulunmuyorsa, ana sayfanın üst bölümünde yer alan “Rezervasyon Kontrol” bağlantısını tıklayarak ve açılan sayfaya PNR ve soyadı bilgilerinizi girilerek işleminizi gerçekleştirilebilirsiniz.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Royal Brunei Hava Yolları ile seyahat edecek yolcular için el bagaj hakkı business ve ekonomi sınıfı yolcuları için farklı kriterlere göre belirlenir. Business sınıfı yolcular için 2 el çantası hakkı tanınırken bu çantaların için sınır 12 kg’dir. Ölçüler ise 22*15*8 cm’dir. Ekonomi sınıfı yolcular için ise aynı ölçülere ve 7 kg ağırlığa sahip tek el bagajı hakkı tanınır. Normal bagajda da 2 sınıf için farklı uygulama bulunur. Royal Brunei Hava Yolları business yolcuları için sınır 40 kg iken ekonomi sınıfı için sınır 30 kg’dir. Söz konusu sınırların aşılması durumunda 8 dolar ila 95 dolar arasında ekstra ücret ödemek gerekir.

Koltuk Seçimi

Royal Brunei Hava Yolları uçak bileti satın alan yolcular koltuk seçimini uçak biletini alırken veya online check-in işlemi sırasında yapabilirler. Bilet satın alımı sırasında yapılan koltuk seçimi için ekstra ücret bulunurken check-in sırasında koltuk seçilmesi halinde ekstra bir ücret bulunmaz. Acil çıkış kapılarının yanında bulunan koltuklar Royal Brunei Hava Yolları kuralları gereği özel şartlara bağlanmıştır.

Royal Brunei Hava Yolları’nın Müşterilerine Sunduğu Üyelik Kartları (Miles Programları)

Royal Skies miles programı kapsamında anlaşmalı firmalardan yapılacak alışverişlerde ve uçuşlardan kazanılan puanlarla biriktirilecek millerle bedava uçuş hakkı ve indirimler kazanmak mümkün. Royal Brunei Hava Yollarının önemli bir avantajı olan bu programa katılım tamamen ücretsizdir.

Yiyecek, İçecek, İkram & Kabin İçi Genel Özellikler

Dini hassasiyetlere ve sağlık durumuna özen gösterilerek hazırlanmış menüler sunan Royal Brunei Hava Yolları uçuşları için, uçuşa 24 saat kala özel sipariş vermek mümkün. Royal Brunei Hava Yolları uçuşlarında uluslararası film, dizi ve müzik seçenekleri ile de keyifli bir seyahat deneyimi sunmayı hedefler.

Royal Brunei İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Royal Brunei uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Royal Brunei uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Royal Brunei uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Royal Brunei PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Royal Brunei uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Royal Brunei ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Royal Brunei ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz: Bandar Seri Begawan

Royal Brunei Havayolları Uçak Bileti Fiyatları

En uygun Royal Brunei Havayolları uçak bileti için Royal Brunei Havayolları uçak seferleri ve fiyatları burada. İndirimli bilet sorgulama işlemi ile en ucuza Royal Brunei Havayolları uçak bileti fiyatları Turna'da!
Popüler Seferler Uçak Bileti Fiyatları
İstanbul - Bandar Seri Begawan 16.237,88
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: