Murmansk Moskova Uçak Bileti
Turna.com'da

Murmansk Moskova Alternatif Bilet Fiyatları

Murmansk Moskova Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Murmansk Havalimanı
Varış Havalimanları
En Ucuz Bilet Fiyatı
1.362,25 TL
En Sık Uçan Havayolu

Murmansk Moskova Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Murmansk Moskova uçak biletleri için ucuza bilet ara

S7 Airlines
Murmansk - Moskova
direkt-uçuş - 2s 35d
03 Kasım 2023, Cuma 04:20
S7 Airlines
Murmansk - Moskova
direkt-uçuş - 2s 35d
19 Ekim 2023, Perşembe 18:10
S7 Airlines
Murmansk - Moskova
direkt-uçuş - 2s 35d
23 Ekim 2023, Pazartesi 18:10
S7 Airlines
Murmansk - Moskova
direkt-uçuş - 2s 35d
22 Ekim 2023, Pazar 18:10

Murmansk Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Moskova Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

S7 Airlines
1 aktarmalı - 17s 15d
07 Ekim 2023, Cumartesi 18:10

Moskova Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Murmansk Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

SunExpress
1 aktarmalı - 26s 15d
28 Kasım 2023, Salı 10:10
SunExpress
1 aktarmalı - 32s 15d
24 Ekim 2023, Salı 15:00
Pegasus
1 aktarmalı - 22s 25d
18 Kasım 2023, Cumartesi 15:00
S7 Airlines
direkt-uçuş - 1s 45d
23 Kasım 2023, Perşembe 17:20
S7 Airlines
direkt-uçuş - 1s 40d
11 Ekim 2023, Çarşamba 12:10
Azerbaycan Hava Yolları
1 aktarmalı - 23s 25d
10 Kasım 2023, Cuma 09:55
Pegasus
2 aktarmalı - 19s 25d
04 Ekim 2023, Çarşamba 14:40
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 10s 55d
26 Kasım 2023, Pazar 18:50
Pegasus
1 aktarmalı - 10s 25d
02 Aralık 2023, Cumartesi 14:00
S7 Airlines
1 aktarmalı - 13s 55d
24 Ekim 2023, Salı 21:10
S7 Airlines
direkt-uçuş - 2s 15d
05 Ekim 2023, Perşembe 05:15
Pegasus
1 aktarmalı - 8s 15d
04 Ekim 2023, Çarşamba 18:50

Murmansk Moskova uçuşu ile ilgili bilgiler

29 gün sonrasına Murmansk Moskova uçak biletini aramayı ve satın almayı deneyebilirsin. En iyi fiyatlara yaklaştığını göreceksin.

Yılın Kasım, Ocak ve Aralık aylarında uçmak, yılın geri kalanına göre bu rotada daha iyi fiyatlar bulmanı sağlar. Murmansk Moskova arasında uçuş gerçekleştirirken çoğunluğun tercih ettiği aylar olması dolayısıyla Ocak, Aralık ve Ekim ayları her zaman daha pahalıdır.

S7 Airlines hava yolu tarafından hizmet verilen bu hatta, bugünden sonraki 30 gün için yaptığımız incelemede, 1.362 TL ile en iyi fiyatı sunmaktadır. Murmansk Moskova uçuşu gerçekleştirecekseniz bu fiyatları dikkate alabilirsiniz.

Rusya'nın batısındaki Moskova Nehri üzerindeki Moskova, ülkenin başkenti olmasının yanında kozmopolit yapısıyla da göz dolduruyor. Tarihi merkezinde, Cephanelik'teki cumhurbaşkanı ve çarlık hazinelerine ev sahipliği yapan bir kompleks olan Kremlin bulunuyor. Duvarlarının dışında Rusya'nın sembolik merkezi olan Kızıl Meydan ise her yıl on binlerce ziyaretçiyi kendisine çekiyor.

Devlet Tarih Müzesi'nin kapsamlı koleksiyonu olan Lenin'in Mozolesi'ne ve soğan şeklindeki renkli kubbeleriyle tanınan Aziz Basil Katedrali'ne ev sahipliği yapıyor. Murmansk’tan Moskova’ya yapılan yolculuklar ağırlıklı olarak aile ve arkadaş ziyaretinin yanı sıra iş ve eğitim amacıyla yapılıyor.

Murmansk-Moskova yolculuğuna uçak bileti satın alan yolcular aktarmasız direkt uçuş ile istedikleri noktaya ulaşabiliyor. Bu yolculuğu gerçekleştiren havayolu şirketi ise Pobeda. Murmansk’tan Moskova’ya yapılan uçuşlar en az 2 saat 35 dakika sürüyor. Murmansk-Moskova uçak bileti seçeneklerine göz atmak için Turna.com’u ziyaret edebilirsiniz. 

Şehir Merkezinden Murmansk Havalimanı’na Ulaşım

Rusya’nın Murmansk şehir merkezinden havalimanına ulaşım için birden fazla alternatif bulunuyor. En ekonomik ve pratik yöntemlerden biri düzenli seferleri bulunan havalimanı otobüsleri. Murmansk Tren İstasyonu’ndan Havalimanına 106 numaralı otobüs ile ulaşılabilir. Havalimanı otobüsüyle şehir merkezinden havalimanına seyahat süresi yaklaşık 60 dakika sürüyor. 

Kent merkezindeki belli başlı noktalardan Yandex Taxi uygulaması aracılığıyla veya yoldan çevirdiğiniz bir taksi ile havalimanına doğru yapacağınız bir yolculuk ise yaklaşık 50 dakika sürer.

Bunlara ilaveten şehirdeki turizm acentelerinden havalimanı transferi satın alabilir, otelinizin kapısından havalimanının kapısına kadar sorunsuzca seyahat edebilirsiniz.

Murmansk şehir merkezinde tren altyapısı gelişmiş olmasına rağmen havalimanına giden bir demir yolu hattı maalesef bulunmuyor. Bu nedenle otobüs, taksi, özel transfer ya da otellere ait shuttle servislerinden birini tercih edebilirsiniz.

Domodedovo Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Domodedovo Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için tren, otobüs, taksi, araç kiralama ve özel transfer seçenekleri kullanılabiliyor.

Express ve Ryazan otobüslerinin hizmet verdiği havalimanı şehir merkezi hattında Express otobüslerinin daha sık seferleri bulunuyor. Şehir merkezine ulaşım için en hızlı ve ekonomik ulaşım aracı tren. Havalimanı terminali içinde bulunan tren istasyonundan hızlı trenlere binerek 40-50 dakikada, standart trenler ile ise 60-75 dakika arasında şehir merkezindeki semtlere ulaşılabiliyor.

Havalimanı terminalinin yolcu çıkış bölümünde bulunan taksi durağından taksileri kullanmak mümkün. Trafik yoğunluğuna ve gidilecek mesafeye bağlı olarak 20-40 dakika süren taksi yolculuğunda taksiyi kullanmadan önce fiyat sorulması öneriliyor.

Havalimanı terminalindeki rent a car ofisleri ve transfer araç hizmetinden yararlanarak da şehir merkezi ve havalimanı arasında ulaşım sağlanabiliyor. Şehir merkezi ile havalimanı 22 km uzaklıkta.

Sheremetyevo Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Sheremetyevo Havalimanı Moskova şehir merkezine 29 km uzaklıkta. Sheremetyevo Havalimanı'ndan şehir merkezine olan güzergahta otobüs, tren, taksi, araç kiralama hizmeti tercih edilebilir.

Üç farklı güzergahta hizmet veren belediye otobüsleri havalimanı terminalinden kalkış yapıyor. 817 ve 948 hat numaralı otobüsler Planernaya semtine, 949 ve 851 hat numaralı otobüsler Rechnoy Vokzal semtine, H1 hat numaralı otobüs ise Leninskiy Prospect güzergahında sefer yapıyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapılarında bulunan taksi duraklarından istenilen güzergahta hizmet alınabiliyor. Taksiye binmeden önce gidilecek yer ve ücret konusunda teyit alınmasında fayda var.

Aeroexpress trenleri ile şehir merkezi havalimanı arasında bağlantı sağlanıyor. Belorussky Tren İstasyonu ile Sheremetyevo Havalimanı arasında seferleri bulunan trenler ile yolculuk yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Vnukovo Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Vnukovo Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için tren, otobüs, minibüs, araç kiralama hizmeti ve taksi seçeneklerini kullanmak mümkün.

Moskova şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunan havalimanının gelen yolcu terminali A ve B terminali çıkış kapısında bulunan taksi duraklarından taksi kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Taksiye binmeden önce gidilecek güzergahı söylemek ve fiyat bilgisi almak gerekiyor.

Vnukovo Havalimanı şehir merkezi bağlantısı için belediye otobüslerini de kullanabilirsiniz. Otopark alanında bulunan otobüs duraklarından Moskova şehir merkezine trafik yoğunluğuna ve güzergaha bağlı olarak 30-45 dakika arasında ulaşılabiliyor. Otobüslere destek olan minibüsler A terminalinden kalkış yapıyor. Otobüse göre daha hızlı bir alternatif sunan minibüsler ile 20-30 dakikada şehir merkezine gidilebiliyor.

Moskova şehir merkezindeki Kievskiy Tren Garı'na havalimanından direkt tren seferleri var. 45 dakika düren yolculuk hem ekonomik hem de konforlu. Trenlerin üzerinde Aeroexpress yazıyor.

Murmansk Moskova uçak bileti ile ilgili sorular

 • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
  Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
 • Hava yolu şirketlerinden hangileri Murmansk Moskova arasında uçuşlar sunmaktadır?
  Hava yolu firmalarından S7 Airlines, Aeroflot, Rossiya-Russian Airlines ve Azimuth Airlines bu hatta uçuş hizmeti sunmaktadır. Bu hava yolları ile sınırlı olmayacak şekilde 4 firma bu rotada uçuşlar gerçekleştirmektedir.
 • Murmansk Moskova uçak biletleri hangi gün daha ucuza satın alınabilir?
  Perşembe günleri için ortalama fiyatlar daha uygun. Perşembe günleri uçuşunu gerçekleştirenler bizim verilerimize göre daha düşük maliyetlerle seyahat ediyor. Pazartesi günleri ise nispeten daha pahalı ve Pazartesi gününü tercih eden müşterilerimiz ortalama değerlere göre diğer günlere göre en yüksek ücretlerle karşılaşıyor.
 • Murmansk Moskova arasında kaç uçuş vardır?
  Bu rotada haftada 35, günlük 5 uçuş vardır.
 • Murmansk şehrinden Moskova şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
  Murmansk üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Murmansk Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Domodedovo Havalimanı, Sheremetyevo Havalimanı, Vnukovo Havalimanı.

Murmansk Moskova Uçak Bileti Fiyatları

En uygun Murmansk Moskova uçak bileti için Murmansk Moskova uçak firmaları, seferleri ve fiyatları burada. İndirimli sorgulama işlemi ile en ucuza Murmansk Moskova uçak bileti fiyatları Turna'da!
Havayolları Günlük Sefer Sayısı Uçak Bileti Fiyatları
Azimuth Airlines 1 11.557,92
Aeroflot 2 15.180,17
Rossiya-Russian Airlines 2 17.445,59
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: