Miami Paramaribo Uçak Bileti
Turna.com'da

Miami Paramaribo Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Miami Havalimanı
Seaplane Base Havalimanı
Opa Locka Havalimanı
Tamiami Havalimanı
Dade Collier Havalimanı
Varış Havalimanları
Zanderij Havalimanı
Zorg En Hoop Havalimanı

Miami Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Paramaribo Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

United Airlines
1 aktarmalı - 6s 45d
13 Haziran 2024, Perşembe 06:30
American Airlines
direkt-uçuş - 1s 50d
16 Haziran 2024, Pazar 16:02
Spirit Airlines
direkt-uçuş - 3s 6d
16 Nisan 2024, Salı 21:47
Copa Airlines
direkt-uçuş - 2s 57d
21 Mayıs 2024, Salı 12:23
Copa Airlines
1 aktarmalı - 8s
21 Mayıs 2024, Salı 17:53
Copa Airlines
1 aktarmalı - 6s 52d
15 Nisan 2024, Pazartesi 06:26
United Airlines
direkt-uçuş - 2s 38d
20 Nisan 2024, Cumartesi 08:45

Miami Paramaribo uçuşu ile ilgili bilgiler

MIA-PBM

Şehir Merkezinden Miami Uluslararası Havalimanı’na Ulaşım

Miami şehir merkezinden havalimanına ulaşım için birçok seçenek bulunuyor. 

Bunlardan en çok tercih edilenleri otobüs ve metrorail ile yolculuktur. Şehir merkezinden kalkan 7, 37, 42, 57, 133, 236 ve 238 numaralı otobüsler ve havalimanı ekspres servisleriyle yaklaşık 30 dakikada havalimanına ulaşabilirsin. Metrorail istasyonundan havalimanına giden metroya binerek kısa sürede Miami Uluslararası Havalimanı’na ulaşabilirsin. Havalimanına metroyla gittiğinde, uçuşunun bulunduğu terminale MIA Mover ile ücretsiz ulaşabilirsin. 

Çok fazla valizin var veya 3-4 kişiyseniz taksi, özel transfer ve araç kiralama seçenekleri, havalimanına ulaşım için daha konforlu olabilir. 

Paramaribo Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Güney Amerika’da yer alan ülkelerden biri olan Surinam’ın başkenti Paramaribo, kendine has kültürü, ilginç gelenekleri ve renkli sosyal yaşamıyla dünyanın en ilginç destinasyonlarından biri. Atlas Okyanusu kıyılarından 15 km kadar içeride, Surinam Nehri’nin kıyısında kurulu olan başkent, geçmişteki Hollanda sömürge dönemini hatırlatan mimari yapıları ve kanallarıyla görülmeye değer.

Şehir, bölgenin en kalabalık ve en yoğun ticaret yapılan noktalarından biri. Avrupa ile sıkı ticari bağları olan kent Hollanda sömürge döneminden bu yana Avrupa ile yoğun alış veriş içerisinde.

Şehri dünyaya ve bölgeye bağlayan merkez ise Paramaribo-Zanderij Uluslararası Havalimanı. Surinam’da yerel halkın JAP ismiyle andığı havalimanının resmi adı ise Johan Adolf Pengel Uluslararası Havalimanı. Ülkenin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Surinam Airways’in merkezi de olan havalimanı yıl boyunca çok yoğun bir yolcu trafiğin sahip.

Johan Adolf Pengel Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinin 45 km güneyinde yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için herhangi bir toplu taşıma seçeneği bulunmuyor. Havalimanına ulaşan yolcuların kent merkezine ulaşımı için taksi, araç kiralama, motosiklet kiralama, özel transfer hizmeti satın alma ya da shuttle araçlarını kullanmak gibi alternatifler var.

Hem yerelin hem de kente gelen yabancıların en sık kullandığı seçenek ise taksiler. Havalimanından şehir merkezine taksiyle gitmek yaklaşık 1 saat sürüyor. Yollar ve trafik zaman zaman stres yaratsa da Surinam’da sisteme alışmalısınız.

Taksilerde ücretler dünya ortalamasının üzerinde. Ödeme yalnızca şoföre nakit olarak yapılıyor. Kredi kartı geçmiyor. Surinam eski bir Hollanda sömürgesi olması nedeniyle yabancı dile yatkınlık var. Ancak mutlaka taksiye binmeden önce gideceğiniz yer ve fiyat konusunda anlaşın.

Birçok otelin misafirleri için özel transfer hizmeti bulunuyor. Bu otellerin listesini havalimanının resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Miami Paramaribo uçak bileti ile ilgili sorular

  • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
    Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
  • Miami şehrinden Paramaribo şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Miami üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Miami Havalimanı, Seaplane Base Havalimanı, Opa Locka Havalimanı, Tamiami Havalimanı, Dade Collier Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Zorg En Hoop Havalimanı, Zanderij Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: