Craig Mncpl Havalimanı Uçak Bileti Bul - turna.com

Craig Mncpl Havalimanı Uçak Bileti
Turna.com'da

Jacksonville- Craig Municipal Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler

Jacksonville- Craig Municipal Havalimanı, Florida’nın Jacksonville şehrinin 13 km doğusunda yer alır. Orta büyüklükte bir havalimanı olarak bilinen Jacksonville- Craig Municipal Havalimanı, kişisel uçakların ve küçük ticari uçakların inip kalkması için kullanılır. Havalimanı, sivil amaçların yanı sıra askeri amaçlar için de sıklıkla kullanılır. Havalimanından ülkenin birçok bölgesine tarifeli seferler de bulunur. Dikkat çekici yapısıyla bilinen Jacksonville- Craig Municipal Havalimanı, 1946 yılında faaliyete geçmiştir.

Jacksonville- Craig Municipal Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanından şehir merkezine birçok farklı yolla gidebilme imkânı bulunur. Havalimanından şehir merkezine gidebilmek için otobüsler, taksiler ve araç kiralama hizmetleri kullanılabilir.

Otobüs
Havalimanından şehir merkezine her yarım saatte bir hareket 10 no’lu hat ile rahatlıkla ulaşılabilir. Jacksonville – Craig Municipal Havalimanı’ndan şehir merkezine kalkan bu hat, 7.00 ile 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Ayrıca bu hatta biniş ücreti 2 dolar’dır. Hat, şehirdeki birçok önemli noktadan geçerek şehir merkezine ulaşır. Hattın sefer süresi 26 dakikadır.

Taksi
Havalimanının hemen dışında yer alan taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine rahatlıkla gidilebilir. Jacksonville-Craig Municipal Havalimanı’ndan şehir merkezine yaklaşık 16 dakika içerisinde varılabilir. Havalimanından şehir merkezine yapılacak bir taksi yolculuğunun yaklaşık ücreti ise 35 dolar civarındadır. Şehirde gece tarifesi uygulaması yoktur.

Araç Kiralama
Jacksonville – Craig Municipal Havalimanı’nda birçok araç kiralama firmasının ofisi yer alıyor. Havalimanında yer alan bu araç kiralama firmaları her türlü bütçe ve beklentiye uygun pek çok seçenek sunuyor.

​Jacksonville – Craig Municipal Havalimanı İletişim Bilgileri:
Adres: 855-1 St Johns Bluff Rd N, Jacksonville, FL 32225, USA
Telefon: +1 904-641-7666

Şehir Merkezinden Jacksonville Craig Municipal Havalimanı’na Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına otobüs, taksi ve araç kiralama yolu ile rahatlıkla ulaşılabilir.

Otobüs
Şehir merkezinden kalkan 10 no’lu hat aracılığıyla Jacksonville-Craig Municipal Havalimanı'na çok rahat bir şekilde ulaşılabilir. Şehir merkezinden her 30 dakikada bir kalkan bu hat, yaklaşık 26 dakika içerisinde havalimanına varır. Ayrıca bu hat, 7 ile 23 arasında sefer yapmaya devam eder. Şehir merkezinden kalkan 10 no’lu hat, belediye binası ve tren istasyonundan geçerek havalimanına kadar gider. Bu hattın bilet ücreti de 2 dolar’dır.

Taksi
Şehrin herhangi bir noktasından taksi çevirerek Jacksonville Craig Municipal Havalimanı'na kolaylıkla gidilebilir. Şehir merkezinden Jacksonville-Craig Municipal Havalimanı’na yapılacak bir yolculuk yaklaşık 15 dakika sürer. Ayrıca bu yolculuğun bedeli ise yaklaşık 35 dolar’dır.

Araç Kiralama
Jacksonville şehir merkezinde birçok araç kiralama firmasının şubesi bulunuyor. Bu firmalardan kiralanan araçlar, firmaların havalimanında bulunan ofislerine teslim edilebilir.

​Jacksonville – Craig Municipal Havalimanı İletişim Bilgileri:
Adres: 855-1 St Johns Bluff Rd N, Jacksonville, FL 32225, USA
Telefon: +1 904-641-7666

Craig Mncpl Yakınındaki Havalimanları

 • Jacksonville (Jacksonville Havalimanı)
  Jacksonville (Jacksonville Havalimanı)
 • Jacksonville (Cecil Field Havalimanı)
  Jacksonville (Cecil Field Havalimanı)
 • Orlando (Orlando Havalimanı)
  Orlando (Orlando Havalimanı)
 • Atlanta (Hartsfield Jackson Havalimanı)
  Atlanta (Hartsfield Jackson Havalimanı)
 • Atlanta (De Kalb Havalimanı)
  Atlanta (De Kalb Havalimanı)
 • Miami (Miami Havalimanı)
  Miami (Miami Havalimanı)
 • Havana (Jose Marti Havalimanı)
  Havana (Jose Marti Havalimanı)
 • Washington DC (Baltimore Havalimanı)
  Washington DC (Baltimore Havalimanı)
 • Washington DC (R Reagan Nat Havalimanı)
  Washington DC (R Reagan Nat Havalimanı)
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: