Germanwings Uçak Bileti
Turna.com'da

Germanwings Hakkında

Genel merkezi Köln- Bonn Havaalanında bulunan Germanwings, Almanya'da kurulmuş bir havayolu şirketidir.Eurowings adıyla kurulan şirket, Germanwings adını 2002 yılından itibaren kullanmaya başlamıştır. Filosunda 29 Airbus uçağı bulunan havayolu Avrupa içi seferleri ile uygun uçak bileti avantajı sunuyor. Şirketin uçtuğu destinasyonlar arasında Türkiye de var.

Germanwings Check-In İşlemleri

Germanwings uçuşlarını kullanan yolcular Almanya içi uçuşlarda 30 dakikaya kadar, diğer tüm uçuşlarda ise uçuş saatine 1 saat kalaya kadar havalimanı kontuarında check-in işlemi yaptırabiliyor. Germanwings internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden ücetsiz online check-in yapılabiliyor. Kalkış saatine 72 saat kala başlayan check-in süreci kalkışa son bir (60 dakika) saate kadar gerçekleştirilebiliyor.

Germanwings Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Germanwings'te serbest bagaj hakkı bilet sınıfına göre değişiyor. En düşük sınıftaki yolcuların yalnızca 8 kg el bagajı hakkı var. Diğer ücret sınıflarında ise 23 kg ve her bir parçası 23'er kg olan maksimum iki parçalı bagaj kabul ediliyor. Tüm yolcu sınıflarının 8 kg el bagajı hakkı bulunuyor. Ekstra bagaj hakkı satın almak için web sitesi ve havalimanı kontuarında işlem yapılabiliyor. 23 kg'a kadar olan bagaj hakkı destinasyona göre 75-150 € arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Germanwings Koltuk Seçimi

Germanwings uçuşlarında özel ibare bulunmayan koltukların seçimi manuel olarak web sitesi üzerinden ücretsiz olarak yapılabiliyor. Acil çıkış kapılarında bulunan koltuklar seçime dahil değil.

Germanwings Biletlendirme Ücreti

Germanwings uçuşlarında biletleme servis ücreti alınmıyor.

Germanwings Yiyecek, İçecek ve İkram

Germanwings uçuşlarında ikram ücretsiz servis ediliyor. Benzer hava yolu şirketlerine göre doyurucu bir menüsü var. Uçuş mesafesine göre atıştırmalıklar ya da yemek servisi yapılıyor.

Germanwings İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Germanwings uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Germanwings uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Germanwings uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Germanwings PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Germanwings uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Germanwings ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Germanwings ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: