Ellin Air Hava Yolu Uçak Bileti
Turna.com'da

Ellin Havayolları Hakkında

Ellinair Hava Yolları, Yunanistan’ın önemli hava yolu şirketlerinden bir tanesi. Merkezi Selanik’te bulunan Ellinair Hava Yolları, 2013 yılında kurulan oldukça genç bir hava yolu şirketidir.  Şirketin Star Alliance üyeliği mevcut değil. Uçuş ağı oldukça sınırlı olan Ellinair Hava Yolu filosu da oldukça küçük. Ellinair Hava Yolu filo içerisinde toplam 10 adet uçak bulunuyor.

Toplam 27 destinasyona sefer düzenleyen ve bu seferlerin 17'si iç hat uçuşlarından oluşan Ellinair Hava Yolları hakkında tüm detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Turna.com’dan Ellinair Hava Yolları uçak biletlerini sorgulatabilir ve Ellianir Hava Yolu rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Ellinair Hava Yolları’nın Gittiği Destinasyonlar

Ellinair’in uçuş gerçekleştirdiği destinasyonlar; İtalya, Kıbrıs, Almanya, Türkiye, Rusya ve Ukrayna’dan oluşuyor. Şirket, seferlerinin bir kısmını mevsime göre arttırıp azaltıyor. Ellinair Hava Yolları uçak biletini bu destinasyonlardan biri için satın alabilirsiniz.

Ellinair Hava Yollarının Anlaşmalı Olduğu Hava Yolları

Ellinair Hava Yolu şirketi, Interline Partners kapsamında dünya çapında 254 adet hava yolu şirketi ile dünyanın hemen hemen her noktasına gerçekleştirilen seferlerde iş birliği yapmakta.

Check-in İşlemleri

Ellinair Hava Yolu rezervasyonu yaptıran kişiler uçuş öncesinde online rezervasyon hizmetlerinden faydalanabilmekte. Şu an için sınırlı sayıda uçuş için geçerli olan online check-in işlemleri uçuştan 48 saat önce başlayıp ve uçuşa 3 saat kala bitiyor. Ücretsiz bir şekilde yapılabilen online check-in işlemleri, Ellinair web sitesinde ve mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Online check-in işlemini dil problemi yaşamadan tamamlamak isterseniz mobil uygulamamız üzerinden veya bilgisayardan turna.com’u ziyaret ederek de yapabilirsiniz. Üyeyseniz, “Biletlerim” bölüme gidip işlem yapmak istediğiniz bileti seçtikten sonra “Online Check-In” butonuna tıklayarak turna.com üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Ellinair Hava Yolları, kabin bagajı için 8 kg ve 55*40*20 cm limit belirlemiştir. Bu boyutları aşmayan bagajlar ücretsiz bir şekilde kabin içine alınabilir. Bunun dışında kabin bagajına 100 ml’yi aşmayan sıvılar da konabilir.

Normal bagajda sınır 20 kg ve 158 cm’dir. Çocuklar için ise ekstra bagaj hakkı tanınıyor. Bu bagajın limiti ise 10 kg ve 158 cm. Öğrenciler için özel avantajlar sunan Ellinair’de öğrencilerin bagaj limiti 30 kg’dır. Bagaj sınırlarının aşılması durumunda Ellinair yolcuları yurt içi uçuşlarda kg başı 2 euro öderken bu rakam yurt dışı uçuşlarda 5 euro olmakta.

Koltuk Seçimi

Online check-in işlemlerinde koltuk seçimi yapılabilir; fakat ekonomi ve business sınıfları için seçim yapılabilecek koltuk grupları farklı. Koltuk seçimi ücretsiz bir şekilde yapılabilirken, acil çıkış kapılarının yanında bulunan koltuklar online check-in işlemleri sırasında seçilemiyor.

Ellinair Hava Yolları’nın Müşterilerine Sunduğu Üyelik Kartları (Miles programları)

Ellinair Havava Yolları, oldukça yeni bir hava yolu şirketi olmasından dolayı mil ve puan kazanabileceğiniz bir sisteme sahip değil.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Ellinair Hava Yolu ile seyahat eden yolcular için sıcak ve soğuk her türlü yiyecek ve içecek ikramı yapılır. Vejetaryen ve diyabet hastası olanlar için özel menüler sunan Ellinair, uçuştan 48 saat önce bildirmeniz durumunda size özel siparişler hazırlar.

İç hat uçuşlarda su ve kahve keyfini ücretsiz bir şekilde yaşayabileceğiniz Ellinair’de, dış hat uçuşlarında ise meyve suyu ve şarabın yanında ekmek, tereyağı, tatlı, soğuk yiyecekler ve salata ikramı ile karşılaşacaksınız.

Kabin İçi Genel Özellikler

Ellinair Hava Yolları yolcuları için geniş kabin imkânları ve zengin menüsü ile keyifli bir yolculuk vadeder. Oldukça geniş ve rahat koltuklar ile seyahat edebileceğiniz   Ellinair Hava Yolları hakkında web sitemiz aracılığıyla bilgi alabilir, bütün rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ellin Air İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Ellin Air uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Ellin Air uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Ellin Air uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Ellin Air PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Ellin Air uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Ellin Air ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Ellin Air ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: