Avia Traffic Company Uçak Bileti
Turna.com'da

Avia Traffic Company Hakkında

AVIA TRAFFIC COMPANY

Avia Traffic Company Hakkında

Avia Traffic Company, genel merkezi Kırgızistan'ın Bişkek kentinde bulunan bir hava yolu firmasıdır.Avia Traffic Company, Bişkek, Moskova Domodedovo ve İstanbul olmak üzere 4 destinasyona direkt uçuşlar düzenlemektedir.

Avia Traffic Company Check-in İşlemleri

Uçuşunuzdan önce online check-in yapabilirsiniz. Online check-in işlemi, uçuştan 24 saat önce açılmaktadır. Check-in işleminizi uçuştan 4 saat öncesine kadar online olarak yapabilir, koltuğunuzu seçebilirsiniz. Online check-in yaptıktan sonra biniş kartınızı yazdırabilirsiniz. Havalimanında bulunan Avia Traffic Company kontuarlarından uçuştan 2 saat öncesine kadar havalimanı check-ini yapabilirsiniz. Dış hat yolcularının havalimanına uçuştan en az 3 saat önce gelmesi önerilmektedir.

Avia Traffic Company Bagaj Hakkı ve Ücretleri

Ekonomik sınıf biletler için maksimum 10 kg kabin bagajı, Business sınıfı biletler için 2 adet 10 kg kabin bagajı hakkı bulunmaktadır. Ücretsiz bagaj hakkı destinasyonlara göre değişiklik gösterebilir. Ekonomi sınıfı yolcular 30 kg’a kadar 1 parça ücretsiz bagaj hakkına sahiptir. Business sınıfı yolcular 30’ar kg olmak üzere 2 parça bagaj hakkına ücretsiz sahiptir.

Avia Traffic Company Koltuk Seçimi

Koltuk seçiminizi online check-in ve havalimanı check-ini sırasında yapabilirsiniz. Ekstra diz mesafeli, yatak olabilen konforlu koltuk seçeneklerini belirli bir ücret karşılığı satın alabilirsiniz. Koltuk seçimi yapmadığınız durumda, sistem otomatik olarak size bir koltuk numarası atayacaktır.

Avia Traffic Company Yiyecek, İçecek ve İkram

Avia Traffic Company, tüm sınıf yolcularına ücretsiz olarak atıştırmalık, yemek ve içecek servisi yapmaktadır. Yemek menüleri destinasyonlara göre değişiklik gösterebilir. Avia Traffic Company, çocuklar için ayrı menüler oluşturmaktadır. Alerji ve özel beslenme durumları olan yolcular için de özel menüler servis etmektedir. Özel menü isteğiniz var ise hava yoluna önceden bildirmenizi öneririz.

Avia Traffic Company İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Avia Traffic Company uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Avia Traffic Company uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Avia Traffic Company uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Avia Traffic Company PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Avia Traffic Company uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Avia Traffic Company ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Avia Traffic Company ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: