Air Namibia Hava Yolları Uçak Bileti
Turna.com'da

Namibya Havayolları Hakkında

Namibya’nın en önemli hava yolu şirketi olarak bilinen Namibya Hava Yolları’nın  merkezi Windhoek’ta bulunuyor. Star Alliance üyeliği olmayan şirket hakkında söylenebilecek önemli bilgilerden bir tanesi, Namibya Hava Yolu filosunun ülkenin en büyük filosu olduğudur.

Günümüzde, filosunda 10 adet uçak bulunan ve 9 farklı ülkede 7 tanesi iç hat olmak üzere toplam 19 farklı destinasyona uçuş gerçekleştiren Namibya Hava Yolları hakkında tüm detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Turna.com'dan Namibya Hava Yolları uçak biletlerini sorgulatabilir ve Namibya Hava Yolu rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Namibya Hava Yolları’nın Gittiği Destinasyonlar 

Namibya Hava Yolları, uçuşlarının çoğunu Avrupa ve Afrika'da Frankfurt, Cape Town ve Johannesburg gibi merkezlerin de aralarında bulunduğu 12 farklı destinasyona yapar.

Namibya Hava Yollarının Anlaşmalı Olduğu Hava Yolları

Namibya Hava Yolları bazı destinasyonlara uçuşlarını, anlaşmalı olduğu hava yolları aracılığı ile gerçekleştirir. Türk Hava Yolları'nın da arasında bulunduğu anlaşmalı hava yolu şirketleri arasında Condor Flugdienst, Ethiopian Airlines ve Kenya Airways  gibi hava yolları yer alır. Afrika kıtasında Kenya Airways ve Ethiopian Airlines ile anlaşmalı olan Namibya Hava Yolları, kıta dışındaki uçuşları Türk Hava Yolları ve Condor Flugdienst ile anlaşmalı bir şekilde yapar.

Check-in İşlemleri 

Namibya Hava Yolları uçak bileti satın aldığınızda zamandan tasarruf etmek adına check-in işleminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Uçuştan 24 saat önce başlayıp, uçuşa 3 saat kala biten online check-in işleminizi, Namibya Hava Yolları’nın web sitesinden veya mobil uygulamasından yapabilirsiniz. Online check-in işlemlerinizi turna.com web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Turna.com web sitesi veya mobil uygulamasına üye girişi yaparak, “Biletlerim” sayfasında yer alan biletinizi bulduktan sonra “Online Check-In” butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Turna.com üyeliğiniz bulunmuyorsa PNR numarası ve soyadınız ile online check-in işlemini yapabilirsiniz.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Hem ekonomi hem de business sınıf için el bagajı hakkı 56*36*23 cm ve 10 kg ile sınırlıdır. Ekonomi sınıfında 1 adet el bagajı hakkı varken, business sınıf için 2 adet el bagajı hakkı bulunur.

Kabin dışındaki bagajlarda ise ekonomi ve business sınıfı için farklı kıstaslar bulunur. Ekonomi sınıfı için bagaj 158 cm ve 23 kg ile sınırlandırılırken, business sınıf için 158 cm ve 32 kg’a kadar hak tanınmıştır. Ölçüler değişiklik göstermiyor olsa da destinasyona göre bagaj hakkı sayısı değişiklik gösterebilir.

Bagaj boyutlarının veya sayısının belirtilen sınırları aşması durumunda sınırın  aşılma  miktarına orantılı olarak 30 ila 190 dolar arasında ekstra ücret talep edilir.

Koltuk Seçimi

Online check-in işlemleri sırasında koltuk seçimi yapılabilmekte; fakat acil çıkış kapılarının yanındaki koltukların seçiminin havalimanında bulunan kontuarlardan gerçekleştirilmesi gerekiyor. Koltuk seçiminde ekstra bir ücretlendirme ise bulunmuyor.

Namibya Hava Yolları Üyelik Kartları (Miles Programları)

Namibya Hava Yolları ile uçan yolcular , hava yolunun sunduğu üyelik kartı programı çerçevesinde ücretsiz bir şekilde Reward Card sahibi olabilirler. Silver, Gold ve Platinum şeklinde 3 farklı seçeneği bulunan bu kartların temel avantajı mil kazandırıyor olmaları. Kart türünüz uçuş yoğunluğunuza göre değişmekle birlikte kart seviyeniz yükseldikçe sahip olacağınız ayrıcalıklar da artar. Şirket, kazanılan miller ile indirimli bilet satın alma ve ücretsiz lounge(bekleme salonu) kullanımı gibi avantajlar sunar.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Namibya Hava Yolları’nın yolcuları için dini hassasiyetlere önem veren farklı seçeneklerde menüleri vardır. Bunun yanında çocuklar ve vejetaryenlere özel menüler de bulunur. Ayrıca uçuştan 72 saat önce bildirilmesi durumunda talebe özel menüler satın alınabilir.

Kabin İçi Genel Özellikler

Ekonomi ve business sınıfındaki yolculara farklı menüler sunulurken iki uçuş sınıfının koltukları da farklılık gösterir. Ekonomi sınıfında koltuk arası mesafe 78 cm iken business sınıfında bu mesafe 152 cm’dir. Namibya Hava yollarının sunduğu ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, film, radyo ve dergi seçenekleri bulunur.

Air Namibia İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Air Namibia uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Air Namibia uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Air Namibia uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Air Namibia PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Air Namibia uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Air Namibia ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Air Namibia ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: