Airlink Airways Uçak Bileti
Turna.com'da

Airlink Airways Hakkında

AIRLINK AIRWAYS

Airlink Airways Limited Hakkında

Güney Afrika’da kurulmuş, özel ve bölgesel bir hava yolu şirketi olan Airlink, 10 Afrika ülkesinde 30 varış noktasına uçuşlar düzenlemektedir.

Airlink Check-in İşlemleri

Uçuş saatinden 24 saat öncesinde online check-in yapılabilmektedir. Online check-in yapmak için Airlink web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Havalimanı’nda belirlenen kontuarlarda iç hatlar için uçuştan 1,5 saat öncesine, bölgesel uçuşlar için 2 saat öncesine kadar havalimanı check-in işlemi yapılabilmektedir. Büyük havalimanlarındaki kiosklardan self servis check-in işleminizi tamamlayabilir, biniş kartınızı bastırarak bagajınızı Airlink kontuarına teslim edebilirsiniz.

Airlink Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Ekonomi sınıf biletlerde 8 kg tek parça ücretsiz el bagajı hakkı bulunmaktadır. Business sınıf biletlerde ise 2 parça 8 kg ücretsiz el bagaj hakkı vardır. Ücretsiz Check-in bagajı hakkı ise ekonomik sınıf biletlerde uçuş destinasyonuna göre 20 veya 30 kg’dır. Business sınıf biletlerde, 30 veya 40 kg olarak değişmektedir. Ekstra bagaj ücretlerine Airlink web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Airlink Koltuk Seçimi

Koltuğunuzu bilet satın alırken veya check-in sırasında seçebilirsiniz. Standart koltukları ücretsiz seçebilirsiniz. İstediğiniz koltuğu seçmek için ekstra koltuk ücreti vermeniz gerekebilir. Koltuk seçimi yapmadıysanız check-in sırasında biletinize otomatik olarak bir koltuk numarası atanacaktır. 

Airlink Yiyecek, İçecek ve İkram

Uçuşlarda hafif bir yemek ve içecek ikramı yapılmaktadır.

Ruili Airlines İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Ruili Airlines uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Ruili Airlines uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Ruili Airlines uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Ruili Airlines PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Ruili Airlines uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Ruili Airlines ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Ruili Airlines ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: