Air Burkina Uçak Bileti
Turna.com'da

Air Burkina Hakkında

AIR BURKİNA

Air Burkina Hakkında

Air Volta adıyla kurulan ve Air Burkina ismiyle devam eden hava yolu, bir kamu-özel girişimi olarak hizmet vermektedir. Air Burkina, Batı ve Orta Afrika’da Fransızca konuşan ilk şirkettir. Destinasyon ağını her geçen gün genişleten firma, Batı Afrika şehirleri ve Paris arasında düzenli uçuş bağlantıları bulunmaktadır.

Air Burkina Check-in İşlemleri

Air Burkina’da online check-in yapılamamaktadır. İlgili havalimanlarında Air Burkina kontuarlarından check-in yaptırabilirsiniz. Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Air Burkina web sitesinden kontrol etmenizi öneririz.

Air Burkina Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Air Burkina, iç hatlarda 5 kg, dış hatlarda 10 kg el bagajı hakkı sağlamaktadır. Bagaj ücretleri için Air Burkina’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Air Burkina Koltuk Seçimi Uçuş rezervasyonunuzu yaparken ek bir ücret karşılığında koltuk rezervasyonu yapabilirsiniz. Koltuğunuzu önceden seçmediyseniz Air Burkina personeli, check-in saatinde size uygun bir koltuk tahsis edecektir.

Air Burkina Yiyecek, İçecek ve İkram

Air Burkina’da yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için hava yolunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Air Burkina İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Air Burkina uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Air Burkina uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Air Burkina uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Air Burkina PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Air Burkina uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Air Burkina ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Air Burkina ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: