Hatay Gaziantep Otobüs Bileti Turna.com'da

Hatay Gaziantep Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
200,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
2 saat

Hatay Gaziantep Otobüs Bileti (Tek Yön)

Hatay Gaziantep otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Midyat Seyyidoğlu Turizm
Hatay - Gaziantep
29 Mayıs 2024, Çarşamba 07:30
Midyat Seyyidoğlu Turizm
Hatay - Gaziantep
30 Mayıs 2024, Perşembe 07:30
Turay Turizm
Hatay - Gaziantep
03 Haziran 2024, Pazartesi 11:00
Turay Turizm
Hatay - Gaziantep
04 Haziran 2024, Salı 11:00
Turay Turizm
Hatay - Gaziantep
05 Haziran 2024, Çarşamba 11:00
Turay Turizm
Hatay - Gaziantep
06 Haziran 2024, Perşembe 11:00
Turay Turizm
Hatay - Gaziantep
07 Haziran 2024, Cuma 11:00
Turay Turizm
Hatay - Gaziantep
08 Haziran 2024, Cumartesi 11:00
Turay Turizm
Hatay - Gaziantep
14 Haziran 2024, Cuma 11:00
Turay Turizm
Hatay - Gaziantep
15 Haziran 2024, Cumartesi 11:00
Turay Turizm
Hatay - Gaziantep
16 Haziran 2024, Pazar 11:00
Lüks Hatay Birlik Turizm
Hatay - Gaziantep
31 Mayıs 2024, Cuma 05:30

Gaziantep Varışlı Otobüs Biletleri

Gaziantep otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Has Diyarbakır Seyahat
07 Haziran 2024, Cuma 09:00
Yeşil Erciş Seyahat
16 Haziran 2024, Pazar 17:31
Turay Turizm
03 Haziran 2024, Pazartesi 11:00
Has Diyarbakır Seyahat
05 Haziran 2024, Çarşamba 18:00
Midyat Güneydoğu Seyahat
09 Haziran 2024, Pazar 19:54
Midyat Güneydoğu Seyahat
01 Haziran 2024, Cumartesi 11:54
Yeni Erciş İtimat
03 Haziran 2024, Pazartesi 16:00
Lider Anadolu
03 Temmuz 2024, Çarşamba 22:00
Turay Turizm
15 Haziran 2024, Cumartesi 15:30
Lüks Batman
06 Haziran 2024, Perşembe 13:45
Cizre Nuh İtimat
01 Haziran 2024, Cumartesi 11:30
Has Diyarbakır Seyahat
01 Haziran 2024, Cumartesi 22:30

Hatay Kalkışlı Otobüs Biletleri

Hatay şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Lüks Nur Seyahat
15 Haziran 2024, Cumartesi 18:00
Turay Turizm
03 Haziran 2024, Pazartesi 11:00
Tokat Yıldızı
07 Haziran 2024, Cuma 20:00
Isparta Petrol
11 Haziran 2024, Salı 17:30
Lüks Adana
02 Haziran 2024, Pazar 16:32
Has Turizm A.Ş.
08 Haziran 2024, Cumartesi 05:45
Sen Turizm
10 Haziran 2024, Pazartesi 17:00
Tokat Yıldızı
15 Haziran 2024, Cumartesi 20:00
Midyat Seyyidoğlu Turizm
06 Haziran 2024, Perşembe 07:30
Hatay CSR Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 18:30
Metro Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 13:00
Hatay Nur Seyahat
04 Haziran 2024, Salı 10:00

Hatay Gaziantep otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Hatay Gaziantep otobüs bileti tek yön en ucuz: 200 TL.

Ortalamanın altında Hatay Gaziantep otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Hatay Gaziantep sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %6 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Hatay Gaziantep arasındaki en kısa otobüs seferi 2 saat sürmektedir.

Hatay şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Samandağ, Reyhanlı, Payas, Kumlu, Kırıkhan, Hatay, Hassa, Erzin, Dörtyol (Hatay), Sarımazı (Belen, Hatay), Belen, Altınözü, Aktepe (Hassa, Hatay), Akbez (Hassa, Hatay), Serinyol (Antakya, Hatay), Yayladağı, Topboğazı (Kırıkhan, Hatay), Erzin İsos Termal (Erzin, Hatay), Erzin İçmeler (Erzin, Hatay), Antakya (Hatay), Karacehennem Boğazı ve Hatay Köy Otogarı.

Gaziantep şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yavuzeli, Şehitkamil, Şahinbey, Oğuzeli, Nurdağı, Nizip, Karkamış, İslahiye, Gaziantep, Araban, Altınüzüm (İslahiye, Gaziantep), Kömürler (Nurdağı, Gaziantep) ve Gaziantep Adliye Sarayı (Şehitkamil, Gaziantep).

Şehir Merkezinden Hatay Otogarına Ulaşım

Hatay şehir merkezinden Hatay Otogarı’na gitmek için otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri, minibüs, özel transfer ve taksi ulaşım seçeneklerinden senin için en uygun olanını tercih edebilirsin. Şehir merkezinden Hatay Otogarı’na gitmek için aşağıdaki bilgilere göz atmanda fayda var. 

Hatay Otogarı’ndan otobüsle şehirlerarası yolculuk yapacaksan bilet satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek ücretsiz servis imkanının olup olmadığını sorabilirsin. Hatay Otogarı’ndan sefer düzenleyen birçok firmanın Hatay merkezdeki bilet satış ofislerinden ve merkezi duraklardan ücretsiz otogar servisi bulunuyor. Servislerle Hatay Otogarı’na ulaşım hem konforlu hem de bütçe dostudur. Servis kalkış saati ve güzergahı için otobüs firmasından bilgi alabilirsin. 

Hatay’ın Antakya, İskenderun, Kırıkhan gibi birçok ilçesinden ve şehir merkezinden minibüsle Hatay Otogarı’na ulaşmak mümkün. Yaygın minibüs ağı ile oldukça uygun fiyatlarla ve kısa sürede otogara gidebilirsin. Şehir merkezinden Hatay Otogarı’na gitmek için otogar istikametine giden minibüslere binmen yeterli. 

Hatay’ın turizm açısından önemli merkezlerinden otogara gitmek için birçok firma, özel transfer hizmeti sunmaktadır. Otelde konaklama yapıyorsan, özel transfer ile otel önünde karşılanarak otogara kadar konforlu bir yolculuk yapabilirsin. Özel transfer hizmetinden faydalanmak için önceden rezervasyon yaptırman gerekir. Detaylı bilgi için konakladığın otelin yetkilileriyle ile iletişime geçebilirsin. Otogara özel transfer ücreti, kişi sayısına ve mesafeye göre değişiklik gösterir. Özel transfer hizmeti, toplu taşımaya göre pahalı olsa da konforlu ulaşım tercih edenler için idealdir. 

Şehir merkezinden Hatay Otogarı’na seyahat etmek için bir diğer ulaşım alternatifi ise taksi yolculuğudur. Merkezdeki taksi duraklarından taksi çağırarak Hatay Otogarı’na taksiyle hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Hatay şehir merkezi, otogar arası mesafe kısa olmadığı için taksiyle ulaşım fazla maliyetli olabilir.

Gaziantep Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde yer alan Gaziantep Otogarı’ndan 6 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine gitmek için birçok ulaşım alternatifi mevcuttur. Toplu taşıma, taksi ve özel araç ile 10-12 dakikada şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır.

Gaziantep Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek için en çok tercih edilen ulaşım aracı belediye otobüsüdür. Otogar kalkışlı şehir merkezine ve çevre ilçelere giden otobüs hatlarını şöyle sıralayabiliriz: M01 Otogar - Kayaönü - Mavikent, M02 Otogar - Yeditepe, M06 Otogar - Yeni Çocuk Hastanesi, M09 Otogar - İpekevler, M15 Otogar - Narlıtepe, M16 Otogar - Mavikent, M15-1 Otogar - Güzelvadi. Belediye otobüsü ile şehir merkezine gitmek için Gaziantep Kart satış noktasından Gaziantep Kart satın almak veya Gaziantep Kart uygulamasını telefona indirip karta online bakiye yüklemek gerekiyor. 

Gaziantep Otogarı’ndan kalkan belediye otobüsleriyle tramvaya aktarma yaparak İbn-i Sina - Gar, Adliye - Burç Kavşağı, Adliye - Gar istikametinde düzenlenen seferlerle şehir içinde yolculuk yapılabilir. Gaziantep Kart ile tramvaya aktarma yapılabilmektedir. Güncel güzergah bilgileri için Gaziantep Ulaşım web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Gaziantep Otogarı’ndan Gaziantep Havalimanı’na gitmek için otogardan da kalkışlı Havaş Servisleri kullanılabilir. Otogardan havalimanına sefer süresi 1 saattir. Güncel bilet fiyatları için Havaş’ın web sitesini ziyaret edebilirsin.

Gaziantep Otogarı’ndan şehir merkezine rahat ve hızlı bir şekilde ulaşmak için taksi ile ulaşım tercih edilebilir. Mesafe uzun olmadığı için şehir merkezine taksimetre ücreti oldukça uygundur. 

Hatay Gaziantep otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Hatay Gaziantep arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 2 saat sürmektedir.
  • Hatay Gaziantep arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Hatay ve Gaziantep arasında 24 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Lüks Hatay Birlik Turizm, Öz Diyarbakır, Midyat Seyyidoğlu Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat ve Cesur Bingöl.
  • Hatay şehrinden Gaziantep şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: