Yazar Tur Otobüs Bileti Turna.com'da

Hakkında

YAZAR TUR

Yazar Tur Hakkında

Şehirler arası yolcu taşımacılığı hizmetine 1950 yılında Gaziantep- İskenderun arasında ulaşımı sağlayarak başlamış olan Yazar Tur, 1995 yılında resmi bir kuruluş haline gelmiş ve İskenderun bölgesinin kara yolu yolcu taşımacılığındaki tek otobüs firması olmuştur. Yazar Tur’un kurucusu İ. Mahmut Öksüzoğlu’dur. Gaziantep, Dörtyol, Erzin, İskenderun, Payas, Arsuz gibi noktalar arasında karşılıklı seferler düzenleyen firma, ticari kazançlarından ziyade güven ve kaliteye öncelik vermektedir.

Yazar Tur Otobüs Filosu

Yazar Tur filosunda 14 adet otobüs bulunmaktadır. Otobüslerin ortalama yaşı 5’tir. Filoyu oluşturan modeller ise; Isuzu Novo ve Otokar Sultan’dır.

Yazar Tur Şubeleri

Yazar Tur’un hizmet verdiği şubeler şu şekildedir:

• Gaziantep • Dörtyol • Erzin • İskenderun • Payas

Yazar Tur Araç İçi Hizmetler

Yazar Tur araçları, geniş aralıklı koltuklarla dizayn edilmiştir. Araç içinde yol boyunca devam eden genel TV ve genel müzik yayını yapılmaktadır. Koltuklarda donanım olarak USB girişleri ve 220 Volt priz kitleri mevcuttur.

Yazar Tur ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Yazar Tur otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Yazar Tur dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Yazar Tur bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Yazar Tur otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Yazar Tur otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.