Hatay Erzurum Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 500 TL - turna.com

Hatay Erzurum Otobüs Bileti Turna.com'da

Hatay Erzurum Diğer Ulaşım Seçenekleri

Hatay Erzurum Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
500,00 TL
En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması

Hatay Erzurum Otobüs Bileti (Tek Yön)

Hatay Erzurum otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Elazığlılar Seyahat
Hatay - Erzurum
25 Eylül 2022, Pazar 10:00
Cesur Bingöl
Hatay - Erzurum
25 Eylül 2022, Pazar 09:00
Cesur Bingöl
Hatay - Erzurum
26 Eylül 2022, Pazartesi 17:00
Cesur Bingöl
Hatay - Erzurum
26 Eylül 2022, Pazartesi 09:00
Cesur Bingöl
Hatay - Erzurum
27 Eylül 2022, Salı 09:00
Cesur Bingöl
Hatay - Erzurum
27 Eylül 2022, Salı 09:00
Bingöl Yüzenada Turizm
Hatay - Erzurum
28 Eylül 2022, Çarşamba 12:00
Cesur Bingöl
Hatay - Erzurum
28 Eylül 2022, Çarşamba 09:00

Erzurum Varışlı Otobüs Biletleri

Erzurum otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Sıla Ardahan Kalesi
24 Eylül 2022, Cumartesi 01:45
Yeni Erciş İtimat
24 Eylül 2022, Cumartesi 11:00
Has Ağrılı Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 10:01
Metro Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 14:00
Turgut Reis
02 Ekim 2022, Pazar 15:45
Turgut Reis
24 Eylül 2022, Cumartesi 11:45
Doğu Kars
24 Eylül 2022, Cumartesi 15:00
Cesur Bingöl
24 Eylül 2022, Cumartesi 07:30
Turgut Reis
24 Eylül 2022, Cumartesi 11:00
Yeni Erciş İtimat
24 Eylül 2022, Cumartesi 17:00

Hatay Kalkışlı Otobüs Biletleri

Hatay şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Tursan Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 06:30
Best Van Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 13:40
Has Turizm A.Ş.
25 Eylül 2022, Pazar 12:30
Lüks Hatay Birlik Turizm
25 Eylül 2022, Pazar 07:20
Isparta Petrol
25 Eylül 2022, Pazar 19:00
Güney Akdeniz
24 Eylül 2022, Cumartesi 09:30
Öz Sivas Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 21:45
Siirt Petrol
24 Eylül 2022, Cumartesi 18:30
Hatay Gökbey Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 19:30
Metro Turizm
05 Ekim 2022, Çarşamba 17:30
Sas Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 19:00
Hatay Gökbey Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 19:30

Hatay Erzurum otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Hatay Erzurum otobüs bileti tek yön en ucuz: 500 TL.

Ortalamanın altında Hatay Erzurum otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Hatay Erzurum arasındaki en kısa otobüs seferi 15 saat 30 dakika sürmektedir.

Hatay şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Samandağ, Reyhanlı, Payas, Kumlu, Kırıkhan, Hatay, Hassa, Erzin, Dörtyol (Hatay), Sarımazı (Belen, Hatay), Belen, Altınözü, Aktepe (Hassa, Hatay), Akbez (Hassa, Hatay), Serinyol (Antakya, Hatay), Yayladağı, Topboğazı (Kırıkhan, Hatay), Erzin İsos Termal (Erzin, Hatay), Erzin İçmeler (Erzin, Hatay), Antakya (Hatay) ve Karacehennem Boğazı.

Erzurum şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Erzurum, Eğerti (Aziziye, Erzurum), Dadaşkent (Aziziye, Erzurum), Çat, Ayvalı (Oltu, Erzurum), Aşkale, Hınıs, Horasan, Ilıca (Aziziye, Erzurum), Zeyrek (İspir, Erzurum), Uzundere, Tortum, Toprakkale, Tekman, Şenkaya, Şabanköprü (İspir, Erzurum), Pazaryolu, Pasinler, Olur, Oltu, Narman, Köprüköy, Kırık (Horasan, Erzurum), Karayazı, Karaçoban, İspir, Rizekent (Aziziye, Erzurum), Tortum Şelalesi (Uzundere, Erzurum), Maden (İspir, Erzurum), Özlüce (İspir, Erzurum), Pazaryolu Yolayrımı (Pazaryolu, Erzurum), Semt Garajı (Yakutiye, Erzurum), Yağan (Köprüköy, Erzurum) ve Akşar (Şenkaya, Erzurum).

Hatay Erzurum uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Hatay Erzurum arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Hatay Otogarına Ulaşım

Hatay şehir merkezinden Hatay Otogarı’na gitmek için otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri, minibüs, özel transfer ve taksi ulaşım seçeneklerinden senin için en uygun olanını tercih edebilirsin. Şehir merkezinden Hatay Otogarı’na gitmek için aşağıdaki bilgilere göz atmanda fayda var. 

Hatay Otogarı’ndan otobüsle şehirlerarası yolculuk yapacaksan bilet satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek ücretsiz servis imkanının olup olmadığını sorabilirsin. Hatay Otogarı’ndan sefer düzenleyen birçok firmanın Hatay merkezdeki bilet satış ofislerinden ve merkezi duraklardan ücretsiz otogar servisi bulunuyor. Servislerle Hatay Otogarı’na ulaşım hem konforlu hem de bütçe dostudur. Servis kalkış saati ve güzergahı için otobüs firmasından bilgi alabilirsin. 

Hatay’ın Antakya, İskenderun, Kırıkhan gibi birçok ilçesinden ve şehir merkezinden minibüsle Hatay Otogarı’na ulaşmak mümkün. Yaygın minibüs ağı ile oldukça uygun fiyatlarla ve kısa sürede otogara gidebilirsin. Şehir merkezinden Hatay Otogarı’na gitmek için otogar istikametine giden minibüslere binmen yeterli. 

Hatay’ın turizm açısından önemli merkezlerinden otogara gitmek için birçok firma, özel transfer hizmeti sunmaktadır. Otelde konaklama yapıyorsan, özel transfer ile otel önünde karşılanarak otogara kadar konforlu bir yolculuk yapabilirsin. Özel transfer hizmetinden faydalanmak için önceden rezervasyon yaptırman gerekir. Detaylı bilgi için konakladığın otelin yetkilileriyle ile iletişime geçebilirsin. Otogara özel transfer ücreti, kişi sayısına ve mesafeye göre değişiklik gösterir. Özel transfer hizmeti, toplu taşımaya göre pahalı olsa da konforlu ulaşım tercih edenler için idealdir. 

Şehir merkezinden Hatay Otogarı’na seyahat etmek için bir diğer ulaşım alternatifi ise taksi yolculuğudur. Merkezdeki taksi duraklarından taksi çağırarak Hatay Otogarı’na taksiyle hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Hatay şehir merkezi, otogar arası mesafe kısa olmadığı için taksiyle ulaşım fazla maliyetli olabilir.

Erzurum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzurum’un Yakutiye ilçesinde yer alan Erzurum Otogarı’ndan yaklaşık 8 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım için birçok seçenek bulunuyor. Belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisleri, minibüs ve taksi ve özel transfer ile Erzurum şehir merkezine 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Erzurum Otogarı’na sefer düzenleyen otobüs firmalarının çoğu, otogardan şehir merkezine ücretsiz şehir içi servisi sunuyor. Servis hizmetinden faydalanmak için Erzurum Otogarı’na ilgili firmanın otobüsüyle seyahat etmek gerekiyor. Sefer saatleri ve servis güzergahı ile ilgili bilgiyi bilet satın aldığın otobüs firmasından edinebilirsin.

Erzurum Otogarı’ndan şehir merkezine, K7 Yenişehir – Şükrüpaşa, B6 Dadaşkent – Üniversite – Dadaşkent, G7 Yıldızkent – Yenişehir, B5 Yarımca – Yoncalık hatlı belediye otobüslerini kullanarak ulaşabilirsin. Belediye otobüslerinde Kardelen Kart ile ödeme geçerlidir. Otogarda yer alan Kardelen Kart satış noktasından ulaşım kart satın alabilir, kartına bakiye yükleyebilirsin.

Gün boyu çalışan ve Erzurum’un birçok ilçesine ulaşmayı sağlayan minibüsler ile Erzurum Otogarı’ndan şehir merkezine ve Erzurum’un ilçelerine kolayca gidebilirsin. 

Haftanın her günü, 24 saat çalışan taksiler, Erzurum şehir merkezine hızlı ve konforlu bir ulaşım alternatifidir. Otogardaki taksi durağından ister tek, ister paylaşımlı olarak taksi kullanabilirsin.

Erzurum şehir merkezine veya civarındaki ilçelere gitmek için özel transfer de ayarlayabilirsin. Ücreti, kişi sayısına ve mesafeye göre değişen özel servisler, diğer ulaşım araçlarına göre pahalı olsa da Palandöken kayak merkezine ve otellerine gitmek için tercih edilen, konforlu bir alternatiftir.

Hatay Erzurum otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Hatay Erzurum arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 15 saat 30 dakika sürmektedir.
 • Hatay Erzurum arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Hatay ve Erzurum arasında 4 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Cesur Bingöl, Öz Has Bingöl, Öz Elazığlılar Seyahat ve Bingöl Yüzenada Turizm.
 • Hatay şehrinden Erzurum şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: