Eskişehir Bursa Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 60 TL - turna.com

Eskişehir Bursa Otobüs Bileti Turna.com'da

Eskişehir Bursa Diğer Ulaşım Seçenekleri

Eskişehir Bursa Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
60,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Kısa Sefer Süresi
8 saat 15 dk

Eskişehir Bursa Otobüs Bileti (Tek Yön)

Eskişehir Bursa otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
30 Kasım 2022, Çarşamba 07:30
Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
01 Aralık 2022, Perşembe 07:30
Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
02 Aralık 2022, Cuma 07:30
Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
04 Aralık 2022, Pazar 07:30
Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
05 Aralık 2022, Pazartesi 07:30
Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
12 Aralık 2022, Pazartesi 07:30
Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
13 Aralık 2022, Salı 07:30
Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
14 Aralık 2022, Çarşamba 07:30
Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
18 Aralık 2022, Pazar 07:30
Özlem Diyarbakır
Eskişehir - Bursa
23 Aralık 2022, Cuma 07:30
Lüks Yalova Seyahat
Eskişehir - Bursa
03 Aralık 2022, Cumartesi 11:45
Lüks Yalova Seyahat
Eskişehir - Bursa
11 Aralık 2022, Pazar 11:45

Eskişehir Bursa otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Eskişehir Bursa otobüs bileti tek yön en ucuz: 60 TL.

Ortalamanın altında Eskişehir Bursa otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Eskişehir Bursa sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %7 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Eskişehir Bursa arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 14 dakika sürmektedir.

Eskişehir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Eskişehir, Çifteler, Beylikova, Alpu, Eskişehir Tcdd Gar (Eskişehir), Gökbahçe (Seyitgazi, Eskişehir), Günyüzü, Han, Sivrihisar, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalıççık, Mihalgazi, Mahmudiye, Kümbet (İnönü, Eskişehir), Kırka (Seyitgazi, Eskişehir), Karaören (Seyitgazi, Eskişehir), İnönü, Eski Otogar (Odunpazarı, Eskişehir), Tilia City (Odunpazarı, Eskişehir), Hava Hastanesi (Odunpazarı, Eskişehir), Eskişehir Öğretmenevi (Odunpazarı, Eskişehir), Espark Avm (Tepebaşı, Eskişehir), Emek Mahallesi Muhtarlığı (Odunpazarı, Eskişehir), Hacı Hulusi Doğruyol Cami (Odunpazarı, Eskişehir) ve Belpınar (Eskişehir).

Bursa şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Şehir Merkezinden Eskişehir Otogarı’na Ulaşım 

Eskişehir merkezden otogara ulaşım için çok sayıda ulaşım alternatifi bulunuyor. Merkezden 9 kilometre uzaklıktaki Eskişehir Otogarı’na 15-20 dakika gibi bir sürede kolayca ulaşım sağlanıyor. Şehir merkezinden otogara gitmek için; otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, tramvay, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleri mevcut. 
Eskişehir merkezden otogara tramvayla gitmek oldukça kolay ve hızlıdır. Eskişehir’in birçok bölgesine kolayca ulaşım imkanı sağlayan tramvay ile otogara kolayca ulaşabilirsin. 1 SSK - Otogar ve 4 Osmangazi Üniversitesi - Otogar hatları ile direkt olarak otogar durağına gidebilirsin. 

Eskişehir merkezden otogara gitmenin bir diğer yolu da belediye otobüsüdür. Belediye otobüsleriyle şehir merkezinden ve Eskişehir ilçelerinden otogara kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Otogar istikametine giden belediye otobüsü hatları ise şöyle: 14 Gündoğdu Mahallesi - Otogar , 18 Gençlik Bulvarı - Otogar,  84 Kıravdan Mahallesi - Otogar, 9 Osmangazi Mahallesi - Otogar, 63 Vadişehir Mahallesi - Otogar, 51 Yunus Emre Devlet Hastanesi - Otogar, 51 (Kırmızı), Şehir Hastanesi - Tren Garı, 29 Tepebaşı Belediyesi - Otogar, Emek Mahallesi - Otogar, 999 Odun Pazarı - Otogar. Belediye otobüsü ve tramvay hatlarına binmek için şehir merkezindeki EsKart satış ve dolum noktalarından EsKart satın alabilirsin. 

Merkezden Eskişehir Otogarı’na gitmek için minibüs yolculuğunu da tercih edebilirsin. Sık aralıklarla ve geç saatlere kadar çalışan minibüsler ile şehir merkezinden veya Eskişehir’in farklı bölgelerinden otogara kolayca ulaşabilirsin. 

Eskişehir merkezde yer alan taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırarak veya merkezi noktalardan taksi çevirerek otogara kısa sürede gidebilirsin. Merkez ile otogar arasında çok mesafe olmadığı için taksimetre ücreti çok fazla tutmayacaktır.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmet veren Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşmak için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. Bursa Otogarı’ndan 10 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisleri, belediye otobüsleri, minibüs ve ticari taksi alternatifleriyle 20-30 dakikada ulaşmak mümkün. 

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyet gösteren birçok otobüs firması, yolcularını Bursa şehir merkezindeki birçok noktaya ücretsiz şehir içi servisleri ile taşıyor. Bursa’ya seyahat edeceğin otobüs firmasının şehir merkezine servisi olup olmadığını ilgili firmadan öğrenebilirsin.

Bursa Otogarı’ndan şehir merkezine ve Bursa’nın birçok ilçesine, 24 saat boyunca hizmet veren belediye otobüsleri ile kolayca ulaşım sağlanıyor. Belediye otobüsleriyle Nilüfer, Yıldırım, Uludağ Üniversitesi, Kestel, Ovaakça, Gürsu, Beşevler, Çekirge, Emek, Bademli Kavşağı, Teleferik gibi birçok bölgeye otobüs seferi mevcut. F/1 Terminal - Mudanya Feribot İskelesi, 17/C Terminal - 3. Cadde, A27 Terminal - Alaşarköy, 38/B Terminal - Beşevler, 38/H Terminal - Kent Meydanı, 91 Terminal - Yeni Mahalle, 93 Terminal - Uludağ Üniversitesi, 94 Terminal - Yıldırım Beyazıt Caddesi, 95 Terminal - Pazaryeri, 96 Terminal - Acemler, 97 Terminal - Emek, 98 Terminal - Siteler, 99 Terminal - Siteler hatlarıyla istediğin bölgeye kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Otobüse binmek için satış noktalarından BursaKart veya tek kullanımlık bilet satın alabilirsin.

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden kalkan minibüsler ve dolmuşlar ile Bursa şehir merkezine ve çevredeki ilçelere rahatlıkla ulaşabilirsin. Şehir içi minibüsleri otogar ve kent meydanı arasında haftanın her günü gece 00.00’a kadar çalışıyor. 

Şehir merkezine gitmek için toplu taşıma kullanmayı tercih etmeyenler, otogardan taksiye binerek şehir merkezine kolayca ve konforlu bir şekilde ulaşabilir. Diğer ulaşım alternatiflerine göre pahalı olan taksi yolculuğu, şehir merkezine gidecek 3-4 kişi olması durumunda avantajlı hale gelebilir.

Eskişehir Bursa otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Eskişehir Bursa arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 1 saat 14 dakika sürmektedir.
  • Eskişehir şehrinden Bursa şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: