Erzurum Denizli Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 420 TL - turna.com

Erzurum Denizli Otobüs Bileti Turna.com'da

Erzurum Denizli Diğer Ulaşım Seçenekleri

Erzurum Denizli Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
420,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat 30 dk

Erzurum Denizli Otobüs Bileti (Tek Yön)

Erzurum Denizli otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Bizim Iğdır Seyahat
Erzurum - Denizli
01 Ekim 2022, Cumartesi 15:29
Bizim Iğdır Seyahat
Erzurum - Denizli
17 Ekim 2022, Pazartesi 15:00

Denizli Varışlı Otobüs Biletleri

Denizli otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Kale Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 15:45
Dinar Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 11:00
Metro Turizm
15 Ekim 2022, Cumartesi 05:00
Hatay CSR Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 02:15
Hatay CSR Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 16:00
Hatay CSR Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 15:00
Balıkesir Uludağ
03 Ekim 2022, Pazartesi 07:00
Isparta Petrol
04 Ekim 2022, Salı 18:30
Güney Akdeniz
04 Ekim 2022, Salı 01:30
Hatay CSR Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 18:00
Aydın Ayar Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 13:30
Topçam Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 19:00

Erzurum Kalkışlı Otobüs Biletleri

Erzurum şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Kars Kalesi
03 Ekim 2022, Pazartesi 13:15
Doğu Kars
03 Ekim 2022, Pazartesi 19:40
Mek Ağrı
03 Ekim 2022, Pazartesi 14:30
Van Kalesi Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 03:30
Bizim Iğdır Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 13:59
Iğdırlı Turizm
06 Ekim 2022, Perşembe 13:30
Doğu Kars
03 Ekim 2022, Pazartesi 07:00
Giresun Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 12:15
Kanberoğlu
03 Ekim 2022, Pazartesi 00:45
Iğdırlı Turizm
04 Ekim 2022, Salı 13:30
Iğdırlı Turizm
04 Ekim 2022, Salı 13:30
Doğu Kars
04 Ekim 2022, Salı 19:40

Erzurum Denizli otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Erzurum Denizli otobüs bileti tek yön en ucuz: 420 TL.

Ortalamanın altında Erzurum Denizli otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -2 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Erzurum Denizli arasındaki en kısa otobüs seferi 18 saat 40 dakika sürmektedir.

Erzurum şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Erzurum, Eğerti (Aziziye, Erzurum), Dadaşkent (Aziziye, Erzurum), Çat, Ayvalı (Oltu, Erzurum), Aşkale, Hınıs, Horasan, Ilıca (Aziziye, Erzurum), Zeyrek (İspir, Erzurum), Uzundere, Tortum, Toprakkale, Tekman, Şenkaya, Şabanköprü (İspir, Erzurum), Pazaryolu, Pasinler, Olur, Oltu, Narman, Köprüköy, Kırık (Horasan, Erzurum), Karayazı, Karaçoban, İspir, Rizekent (Aziziye, Erzurum), Tortum Şelalesi (Uzundere, Erzurum), Maden (İspir, Erzurum), Özlüce (İspir, Erzurum), Pazaryolu Yolayrımı (Pazaryolu, Erzurum), Semt Garajı (Yakutiye, Erzurum), Yağan (Köprüköy, Erzurum) ve Akşar (Şenkaya, Erzurum).

Denizli şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Tavas, Serinhisar, Sarayköy, Aliveren (Acıpayam, Denizli), Alikurt (Bozkurt, Denizli), Akköy (Pamukkale, Denizli), Acıpayam, Babadağ, Baklan, Pamukkale, Kıralan (Çivril, Denizli), Kınıkyeri (Çameli, Denizli), Karahüyük (Acıpayam, Denizli), Karabayır (Çameli, Denizli), Kale (Denizli), Kaklık (Honaz, Denizli), Işıklı (Çivril, Denizli), Honaz, Güney, Bekilli, Gümüşsu (Çivril, Denizli), Denizli, Darıveren (Acıpayam, Denizli), Çivril, Çıtak (Çivril, Denizli), Çardak (Denizli), Çameli, Çal, Buldan, Bozkurt (Denizli), Beyağaç, Gökgöl (Çivril, Denizli), Konak (Baklan, Denizli), Denizli Sarıabat Yolayrımı (Tavas, Denizli), Yassıhüyük Acıpayam Kavşağı (Acıpayam, Denizli), Gürpınar (Çivril, Denizli), Kumafşarı Yolayrımı (Acıpayam, Denizli) ve Elmalı (Çameli, Denizli).

Erzurum Denizli uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Erzurum Denizli arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Erzurum Otogarına Ulaşım

Erzurum şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıktaki otogara ulaşım için çok sayıda ulaşım alternatifi mevcuttur. Belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, taksi ve özel transfer ile şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Erzurum Otogarı’ndan şehirlerarası seyahat etmek için otobüs bileti satın aldıysan ilgili otobüs firmasının şehir merkezinden otogara servisi olup olmadığını öğrenebilirsin. Birçok otobüs firması, şehir merkezinde bulunan bilet satış noktaları önünden ve merkezi duraklardan biletli yolcularını alarak otogara ücretsiz olarak taşıyor. Servis saatleri ve biniş durakları hakkında detaylı bilgiyi seyahat edeceğin otobüs firmasından öğrenebilirsin.

Erzurum Otogarı’na şehir merkezinden bir diğer ulaşım alternatifi, otobüs yolculuğudur. Şehir merkezinden kalkan ve şehir merkezinden geçen otobüsler ile kısa sürede ve ekonomik bir şekilde Erzurum Otogarı’na ulaşabilirsin. K7 Yenişehir – Şükrüpaşa, B6 Dadaşkent – Üniversite – Dadaşkent, G7 Yıldızkent – Yenişehir, B5 Yarımca – Yoncalık, Erzurum Otogarı’ndan geçen hatlardır. Şehir merkezindeki Kardelen Kart satış noktalarından ulaşım kartı satın alarak belediye otobüslerinde ödeme yaparken kullanabilirsin. 

Taksi, şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na hızlı ve konforlu bir şekilde gitmek isteyenler için uygun bir alternatiftir. Toplu taşımaya göre daha pahalı olsa da kısa mesafe gidileceği için taksi ile ulaşımın maliyeti makul seviyede olacaktır.

Erzurum şehir merkezinden özel transfer ile otogara ulaşma imkanı da bulunuyor. Özel transfer servisi, kalabalık veya fazla bagaj ile seyahat edecekler için avantajlı bir ulaşım seçeneği olabilir. 

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Otogarı’ndan 16 kilometre mesafedeki şehir merkezine ulaşım için otobüs firmalarına ait  ücretsiz yolcu servisleri, belediye otobüsü, dolmuş ve taksi seçenekleri mevcuttur. Denizli şehir merkezine (Merkezefendi), Pamukkale’ye ve Denizli’nin birçok noktasına otogardan kolayca ulaşım imkanı bulunuyor. 

Denizli’de hizmet veren otobüs firmalarının birçoğu, yolcularına özel ücretsiz yolcu servisi hizmeti sunuyor. Firmalar, Denizli Otogarı’ndan şehir merkezine ve Denizli’nin bembeyaz travertenleriyle ünlü turizm ilçesi Pamukkale’ye yolcu servisi ile ulaşma imkanı sunuyor. Denizli otobüs bileti satın aldığın firma ile iletişime geçerek yolcu servisi hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. 

Otogar önünden kalkan belediye otobüsleriyle şehir merkezine ve çevre ilçelere ulaşım oldukça kolaydır. 150, 170, 191, 240, 260, 360, 420 ve 530 numaralı otobüslerle merkezdeki duraklara kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Denizli Otogarı’ndan Pamukkale’ye direkt olarak gitmek için 35 numaralı otobüse binebilirsin. Belediye otobüslerinde Denizli Kart geçerlidir. Otogarda yer alan kart satış ve işlem noktasından Denizli Kart satın alabilirsin. 

Denizli’de dolmuş ile ulaşım ağı oldukça geniştir. 06.00-21.00 saatleri arasında belirli aralıklarla hizmet veren dolmuşlar ile Acıpayam, Babadağ, Buldan, Çardak, Pamukkale, Merkezefendi, Çameli, Tavas gibi birçok ilçeye dolmuş seferi mevcuttur. Denizli Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek için Merkezefendi dolmuş hattına binebilirsin. Otogardan Pamukkale’ye direkt dolmuş seferleri de var. 

Otogardan Denizli şehir merkezine ve Pamukkale’ye gitmek için toplu taşıma kullanmayı tercih etmiyorsan otogarda yer alan taksi durağından taksi tutarak hızlı ve konforlu bir yolculuk yapabilirsin. Otogar - Denizli şehir merkezi ve Pamukkale arası mesafe çok kısa olmadığı için taksi yolculuğunun biraz maliyetli olacağını da belirtelim.

Erzurum Denizli otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Erzurum Denizli arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 18 saat 40 dakika sürmektedir.
  • Erzurum Denizli arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Erzurum ve Denizli arasında 7 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Esadaş, Öz Erciş Seyahat, Iğdırlı Turizm, Bizim Iğdır Seyahat ve Aras Seyahat.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: