Erzurum Diyarbakır Otobüs Bileti Turna.com'da

Erzurum Diyarbakır Diğer Ulaşım Seçenekleri

Erzurum Diyarbakır Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
150,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
22 saat 59 dk

Erzurum Diyarbakır Otobüs Bileti (Tek Yön)

Erzurum Diyarbakır otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özlem Cizre Nuh
Erzurum - Diyarbakır
05 Ağustos 2022, Cuma 18:45
Metro Turizm
Erzurum - Diyarbakır
23 Haziran 2022, Perşembe 22:00
Metro Turizm
Erzurum - Diyarbakır
25 Haziran 2022, Cumartesi 22:00
Metro Turizm
Erzurum - Diyarbakır
27 Haziran 2022, Pazartesi 22:00
Metro Turizm
Erzurum - Diyarbakır
27 Haziran 2022, Pazartesi 22:00
Metro Turizm
Erzurum - Diyarbakır
29 Haziran 2022, Çarşamba 22:00
Metro Turizm
Erzurum - Diyarbakır
01 Temmuz 2022, Cuma 22:00
Öz Diyarbakır
Erzurum - Diyarbakır
01 Temmuz 2022, Cuma 22:30
Öz Diyarbakır
Erzurum - Diyarbakır
02 Temmuz 2022, Cumartesi 22:30
Metro Turizm
Erzurum - Diyarbakır
02 Temmuz 2022, Cumartesi 22:00
Öz Diyarbakır
Erzurum - Diyarbakır
03 Temmuz 2022, Pazar 22:30
Metro Turizm
Erzurum - Diyarbakır
03 Temmuz 2022, Pazar 22:00

Diyarbakır Varışlı Otobüs Biletleri

Diyarbakır otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
18 Temmuz 2022, Pazartesi 03:30
Tokat Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 05:00
Özlem Van Turizm
02 Ağustos 2022, Salı 21:15
Star Diyarbakır
01 Temmuz 2022, Cuma 16:45
Mis Amasya Tur
28 Haziran 2022, Salı 00:30
Öz Has Bingöl
16 Temmuz 2022, Cumartesi 12:00
Isparta Petrol
30 Haziran 2022, Perşembe 04:30
Öz Gülaras Turizm
02 Temmuz 2022, Cumartesi 10:30
Siirt Kurtalan Ekspres
22 Temmuz 2022, Cuma 15:10
Star Batman
27 Haziran 2022, Pazartesi 14:15
Has Diyarbakır Seyahat
29 Haziran 2022, Çarşamba 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
15 Temmuz 2022, Cuma 20:00

Erzurum Kalkışlı Otobüs Biletleri

Erzurum şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Vanyolu Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 18:00
Öz Has Bingöl
30 Haziran 2022, Perşembe 10:00
Metro Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 10:15
Ağrı Seç Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 16:00
Doğu Kars
27 Haziran 2022, Pazartesi 06:00
Özlem Cizre Nuh
25 Temmuz 2022, Pazartesi 01:30
Bizim Iğdır Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 08:10
Özlem Cizre Nuh
04 Ağustos 2022, Perşembe 01:30
Ağrı Seç Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 15:30
Öz Has Bingöl
10 Ağustos 2022, Çarşamba 10:00
Mek Ağrı
30 Haziran 2022, Perşembe 15:30
Ağrı Seç Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 13:30

Erzurum Diyarbakır otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Erzurum Diyarbakır otobüs bileti tek yön en ucuz: 150 TL.

Ortalamanın altında Erzurum Diyarbakır otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 39 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Erzurum Diyarbakır sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %1 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Erzurum Diyarbakır arasındaki en kısa otobüs seferi 4 saat 30 dakika sürmektedir.

Erzurum şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Erzurum, Eğerti (Aziziye, Erzurum), Dadaşkent (Aziziye, Erzurum), Çat, Ayvalı (Oltu, Erzurum), Aşkale, Hınıs, Horasan, Ilıca (Aziziye, Erzurum), Zeyrek (İspir, Erzurum), Uzundere, Tortum, Toprakkale, Tekman, Şenkaya, Şabanköprü (İspir, Erzurum), Pazaryolu, Pasinler, Olur, Oltu, Narman, Köprüköy, Kırık (Horasan, Erzurum), Karayazı, Karaçoban, İspir, Rizekent (Aziziye, Erzurum), Tortum Şelalesi (Uzundere, Erzurum), Maden (İspir, Erzurum), Özlüce (İspir, Erzurum), Pazaryolu Yolayrımı (Pazaryolu, Erzurum), Semt Garajı (Yakutiye, Erzurum), Yağan (Köprüköy, Erzurum) ve Akşar (Şenkaya, Erzurum).

Diyarbakır şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Silvan, Pirinçlik (Kayapınar, Diyarbakır), Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Eğil, Diyarbakır, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Çarıklı (Sur, Diyarbakır), Kocaköy, Bismil, Dağkapı (Sur, Diyarbakır), Diyarbakır KTM (Diyarbakır) ve Fabrikaköy (Diyarbakır).

Erzurum Diyarbakır uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Erzurum Diyarbakır arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Erzurum Otogarına Ulaşım

Erzurum şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıktaki otogara ulaşım için çok sayıda ulaşım alternatifi mevcuttur. Belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, taksi ve özel transfer ile şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Erzurum Otogarı’ndan şehirlerarası seyahat etmek için otobüs bileti satın aldıysan ilgili otobüs firmasının şehir merkezinden otogara servisi olup olmadığını öğrenebilirsin. Birçok otobüs firması, şehir merkezinde bulunan bilet satış noktaları önünden ve merkezi duraklardan biletli yolcularını alarak otogara ücretsiz olarak taşıyor. Servis saatleri ve biniş durakları hakkında detaylı bilgiyi seyahat edeceğin otobüs firmasından öğrenebilirsin.

Erzurum Otogarı’na şehir merkezinden bir diğer ulaşım alternatifi, otobüs yolculuğudur. Şehir merkezinden kalkan ve şehir merkezinden geçen otobüsler ile kısa sürede ve ekonomik bir şekilde Erzurum Otogarı’na ulaşabilirsin. K7 Yenişehir – Şükrüpaşa, B6 Dadaşkent – Üniversite – Dadaşkent, G7 Yıldızkent – Yenişehir, B5 Yarımca – Yoncalık, Erzurum Otogarı’ndan geçen hatlardır. Şehir merkezindeki Kardelen Kart satış noktalarından ulaşım kartı satın alarak belediye otobüslerinde ödeme yaparken kullanabilirsin. 

Taksi, şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na hızlı ve konforlu bir şekilde gitmek isteyenler için uygun bir alternatiftir. Toplu taşımaya göre daha pahalı olsa da kısa mesafe gidileceği için taksi ile ulaşımın maliyeti makul seviyede olacaktır.

Erzurum şehir merkezinden özel transfer ile otogara ulaşma imkanı da bulunuyor. Özel transfer servisi, kalabalık veya fazla bagaj ile seyahat edecekler için avantajlı bir ulaşım seçeneği olabilir. 

Diyarbakır Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Diyarbakır Kayapınar’da yer alan Diyarbakır (DİŞTİ) Otogarı’ndan 8 kilometre mesafedeki şehir merkezine, otobüs firmalarının şehir içi servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile ulaşım imkanı  vardır. Diyarbakır’a otobüs ile seyahat edenlerin son durağı olan Diyarbakır Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak 15-20 dakika sürmektedir. 

Diyarbakır’da faaliyet gösteren otobüs firmalarının birçoğunun otogardan Diyarbakır şehir merkezine ücretsiz şehir içi yolcu servisleri bulunur. Bu servisleri ilgili otobüs firması ile Diyarbakır’a seyahat eden yolcular kullanabilir. Diyarbakır otobüs bileti satın almadan önce şehir içi servisi hizmeti olan otobüs firmalarını öğrenebilirsin. Şehir içi yolcu servisleri, Diyarbakır şehir merkezindeki belirli noktalara yolcuların ulaşımını sağlar. 

Şehir içi servislerinden sonra tercih edilen bir diğer ulaşım aracı ise otobüstür. Haftanın 7 günü 24.00’a kadar çalışan belediye otobüsleriyle Diyarbakır Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek mümkün. AZ Otogar - Üniversite ve F7 Otogar - Toplu Konutlar hatları, bu güzergahta çalışan otobüslerdir. Belediye otobüslerinde Diyarkart ile ödeme yapılabilir. Diyarkart satış noktasından Diyarkart satın alarak belediye otobüsleriyle yolculuk yapabilirsin. 

DİŞTİ’den şehir merkezine ve civardaki ilçelere sık aralıklarla sefer düzenleyen minibüs ve dolmuş hatları, otogarda vakit kaybetmeden şehir merkezine kolayca gitmeyi sağlar. Minibüsler ve dolmuşlar, haftanın her günü 24.00’a kadar hizmet veriyor. 

Toplu taşımayı tercih etmeyenler, otogarda bulunan ticari taksiler ile şehir merkezine kısa sürede, rahat bir şekilde ulaşabilir. Otogar ile şehir mesafesi arası kısa olduğundan dolayı taksi yolculuğu ekonomik ve avantajlıdır. 

Erzurum Diyarbakır otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Erzurum Diyarbakır arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 4 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Erzurum Diyarbakır arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Erzurum ve Diyarbakır arasında 10 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Cesur Bingöl, Öz Has Bingöl, Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır ve Özlem Cizre Nuh.
  • Erzurum şehrinden Diyarbakır şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.