Erzurum Erzincan Otobüs Bileti Turna.com'da

Erzurum Erzincan Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
200,00 TL
En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 30 dk

Erzurum Erzincan Otobüs Bileti (Tek Yön)

Erzurum Erzincan otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Doğu Kars
Erzurum - Erzincan
10 Ekim 2023, Salı 19:45
Doğu Kars
Erzurum - Erzincan
12 Ekim 2023, Perşembe 19:45
Doğu Kars
Erzurum - Erzincan
13 Ekim 2023, Cuma 19:45
Metro Turizm
Erzurum - Erzincan
10 Ekim 2023, Salı 14:00
Palandöken Seyahat
Erzurum - Erzincan
11 Ekim 2023, Çarşamba 12:00
Metro Turizm
Erzurum - Erzincan
12 Ekim 2023, Perşembe 11:30
Metro Turizm
Erzurum - Erzincan
13 Ekim 2023, Cuma 11:30
Metro Turizm
Erzurum - Erzincan
12 Aralık 2023, Salı 16:00
Ağrı Seç Turizm
Erzurum - Erzincan
12 Aralık 2023, Salı 15:29
Metro Turizm
Erzurum - Erzincan
13 Aralık 2023, Çarşamba 16:00
Ağrı Seç Turizm
Erzurum - Erzincan
13 Aralık 2023, Çarşamba 15:29
Metro Turizm
Erzurum - Erzincan
14 Aralık 2023, Perşembe 16:00

Erzincan Varışlı Otobüs Biletleri

Erzincan otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Doğu Kars
10 Ekim 2023, Salı 19:45
Can Dersim Tuncelililer
15 Ekim 2023, Pazar 04:15
Ağrı Seç Turizm
09 Kasım 2023, Perşembe 12:00
Doğu Kars
15 Ekim 2023, Pazar 22:55
Doğu Kars
11 Ekim 2023, Çarşamba 14:40
Doğu Kars
09 Ekim 2023, Pazartesi 16:15

Erzurum Kalkışlı Otobüs Biletleri

Erzurum şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Doğu Kars
10 Ekim 2023, Salı 19:45
Yeni Erciş İtimat
11 Ekim 2023, Çarşamba 16:30
Kars Kalesi
11 Kasım 2023, Cumartesi 14:45
Kars Kalesi
17 Ekim 2023, Salı 15:00
Star Diyarbakır
26 Ekim 2023, Perşembe 03:25
Özlem Cizre Nuh
16 Ekim 2023, Pazartesi 01:30
Best Van Turizm
09 Ekim 2023, Pazartesi 01:00
Aras Seyahat
09 Ekim 2023, Pazartesi 01:15
Cesur Bingöl
10 Ekim 2023, Salı 01:30
Kars Kalesi
17 Ekim 2023, Salı 15:00
Yeni Erciş İtimat
15 Ekim 2023, Pazar 16:30

Erzurum Erzincan otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Erzurum Erzincan otobüs bileti tek yön en ucuz: 200 TL.

Ortalamanın altında Erzurum Erzincan otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Erzurum Erzincan akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %1 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Erzurum Erzincan arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Erzurum şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Erzurum, Eğerti (Aziziye, Erzurum), Dadaşkent (Aziziye, Erzurum), Çat, Ayvalı (Oltu, Erzurum), Aşkale, Hınıs, Horasan, Ilıca (Aziziye, Erzurum), Zeyrek (İspir, Erzurum), Uzundere, Tortum, Toprakkale, Tekman, Şenkaya, Şabanköprü (İspir, Erzurum), Pazaryolu, Pasinler, Olur, Oltu, Narman, Köprüköy, Kırık (Horasan, Erzurum), Karayazı, Karaçoban, İspir, Rizekent (Aziziye, Erzurum), Tortum Şelalesi (Uzundere, Erzurum), Maden (İspir, Erzurum), Özlüce (İspir, Erzurum), Pazaryolu Yolayrımı (Pazaryolu, Erzurum), Semt Garajı (Yakutiye, Erzurum), Yağan (Köprüköy, Erzurum) ve Akşar (Şenkaya, Erzurum).

Erzincan şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Üzümlü (Erzincan), Tercan, Refahiye, Otlukbeli, Mutu (Erzincan), Kemaliye, Kemah, İliç, Erzincan, Çayırlı, Altunkent (Tercan, Erzincan), Altköy (Refahiye, Erzincan), Mercan (Tercan, Erzincan), Ula (Erzincan) ve Ulalar (Erzincan).

Erzurum Erzincan uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Erzurum Erzincan arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Erzurum Otogarına Ulaşım

Erzurum şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıktaki otogara ulaşım için çok sayıda ulaşım alternatifi mevcuttur. Belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, taksi ve özel transfer ile şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Erzurum Otogarı’ndan şehirlerarası seyahat etmek için otobüs bileti satın aldıysan ilgili otobüs firmasının şehir merkezinden otogara servisi olup olmadığını öğrenebilirsin. Birçok otobüs firması, şehir merkezinde bulunan bilet satış noktaları önünden ve merkezi duraklardan biletli yolcularını alarak otogara ücretsiz olarak taşıyor. Servis saatleri ve biniş durakları hakkında detaylı bilgiyi seyahat edeceğin otobüs firmasından öğrenebilirsin.

Erzurum Otogarı’na şehir merkezinden bir diğer ulaşım alternatifi, otobüs yolculuğudur. Şehir merkezinden kalkan ve şehir merkezinden geçen otobüsler ile kısa sürede ve ekonomik bir şekilde Erzurum Otogarı’na ulaşabilirsin. K7 Yenişehir – Şükrüpaşa, B6 Dadaşkent – Üniversite – Dadaşkent, G7 Yıldızkent – Yenişehir, B5 Yarımca – Yoncalık, Erzurum Otogarı’ndan geçen hatlardır. Şehir merkezindeki Kardelen Kart satış noktalarından ulaşım kartı satın alarak belediye otobüslerinde ödeme yaparken kullanabilirsin. 

Taksi, şehir merkezinden Erzurum Otogarı’na hızlı ve konforlu bir şekilde gitmek isteyenler için uygun bir alternatiftir. Toplu taşımaya göre daha pahalı olsa da kısa mesafe gidileceği için taksi ile ulaşımın maliyeti makul seviyede olacaktır.

Erzurum şehir merkezinden özel transfer ile otogara ulaşma imkanı da bulunuyor. Özel transfer servisi, kalabalık veya fazla bagaj ile seyahat edecekler için avantajlı bir ulaşım seçeneği olabilir. 

Erzincan Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan Otogarı’ndan 5 kilometre uzaklıkta yer alan Erzincan şehir merkezine ulaşım için çok sayıda alternatif bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi alternatifleriyle Erzincan şehir merkezine 7/24 kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. 

Erzincan Otogarı’nda faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının otogardan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisleri mevcuttur. Şehirlerarası yolculuğu sonrası Erzincan Otogarı’nda indikten sonra; yolcu indirme peronları yanında yer alan servis noktalarından, ilgili otobüs firmasının şehir içi servisine binerek, Erzincan merkeze yaklaşık 15 dakikada, ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Şehir içi servisleri, otobüslerin geliş saatlerine göre veya her yarım saatte bir olmak üzere perondan kalkar. Otobüs bileti aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. 

Otogardan Erzincan şehir merkezine ulaşmak için bir diğer alternatif ise belediye otobüsüdür. Erzincan Otogarı önünden kalkan 1,2 ve 6 hatlı otobüslere binerek Erzincan şehir merkezi olarak bilinen Dörtyol’a 15-20 dakikada ulaşabilirsin. Merkezden Erzincan’ın Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan ve Üzümlü ilçelerine belediye otobüsü ile gitmek mümkün. Otobüs sefer saatleri ve güzergahları için güncel bilgilere Erzincan Belediyesi web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsin.

Erzincan Otogarı’ndan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Yalnızbağ Kampüsü’ne gitmek için; yolcu servisi, otobüs, minibüs veya taksi ile şehir merkezine ulaştıktan sonra 14 veya 14-A hatlı otobüslere aktarma yapabilirsin. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk ile kampüse ulaşabilirsin. 

Erzincan şehir merkezine ve Erzincan’ın ilçe ve köylerine kolayca ulaşmak için ulaşım ağı geniş olan minibüsleri tercihe edebilirsin. Minibüsler ile Erzincan şehir merkezine ve Erzincan’ın hemen her noktasına kolay ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin. 

Otogar - Erzincan merkez arası mesafe çok uzun olmadığı için şehir merkezine ulaşım için oldukça tercih edilen bir diğer ulaşım alternatifi, taksi yolculuğudur. Otogardaki taksi durağından tek veya diğer yolcularla paylaşımlı olarak taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogardan Erzincan şehir merkezine taksi yolculuğu süresi, yaklaşık 10 dakikadır. 

Erzurum Erzincan otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Erzurum Erzincan arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 1 saat 30 dakika sürmektedir.
 • Erzurum Erzincan arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Erzurum ve Erzincan arasında 26 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Esadaş, Bizim Iğdır Seyahat, Aras Seyahat, Metro Turizm ve Iğdırlı Turizm.
 • Erzurum şehrinden Erzincan şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: