Diyarbakır Amasya Otobüs Bileti Turna.com'da

Diyarbakır Amasya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Diyarbakır Amasya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
280,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması

Diyarbakır Amasya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Diyarbakır Amasya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Mardin Seyahat
Diyarbakır - Amasya
09 Temmuz 2022, Cumartesi 20:00
Özlem Cizre Nuh
Diyarbakır - Amasya
28 Haziran 2022, Salı 17:30
Özlem Cizre Nuh
Diyarbakır - Amasya
29 Haziran 2022, Çarşamba 17:30
Özlem Cizre Nuh
Diyarbakır - Amasya
30 Haziran 2022, Perşembe 17:30
Özlem Cizre Nuh
Diyarbakır - Amasya
01 Temmuz 2022, Cuma 18:30
Özlem Cizre Nuh
Diyarbakır - Amasya
02 Temmuz 2022, Cumartesi 18:30
Özlem Cizre Nuh
Diyarbakır - Amasya
03 Temmuz 2022, Pazar 18:30
Özlem Cizre Nuh
Diyarbakır - Amasya
04 Temmuz 2022, Pazartesi 18:30
Özlem Cizre Nuh
Diyarbakır - Amasya
05 Temmuz 2022, Salı 18:30
Özlem Cizre Nuh
Diyarbakır - Amasya
17 Temmuz 2022, Pazar 17:30
Mardin Seyahat
Diyarbakır - Amasya
24 Haziran 2022, Cuma 20:00
Tokat Yıldızı
Diyarbakır - Amasya
25 Haziran 2022, Cumartesi 21:30

Amasya Varışlı Otobüs Biletleri

Amasya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

As Adana Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 05:00
Lüks Gümüşhane
28 Haziran 2022, Salı 13:00
Mis Amasya Tur
28 Temmuz 2022, Perşembe 17:00
Aybastı Özay Turizm
09 Temmuz 2022, Cumartesi 17:00
Öz Erciş Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 16:15
Metro Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 01:00
Genç Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 09:00
Öz Erciş Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 17:30
Metro Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 04:30
Özlem Cizre Nuh
30 Temmuz 2022, Cumartesi 02:00
Aybastı İtimat Turizm
04 Temmuz 2022, Pazartesi 15:00
Niksarkale
30 Haziran 2022, Perşembe 00:30

Diyarbakır Kalkışlı Otobüs Biletleri

Diyarbakır şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Özlem Van Turizm
10 Temmuz 2022, Pazar 23:58
Lüks Fırat Turizm
28 Haziran 2022, Salı 19:30
Özlem Van Turizm
30 Temmuz 2022, Cumartesi 23:58
Öz Erciş Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 08:00
Mis Amasya Tur
01 Temmuz 2022, Cuma 18:00
Özlem Van Turizm
25 Ağustos 2022, Perşembe 23:58
Vanyolu Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 04:00
Öz Erciş Seyahat
05 Temmuz 2022, Salı 17:30
Isparta Petrol
30 Haziran 2022, Perşembe 17:00
Lider Siirt Turizm
28 Haziran 2022, Salı 14:00
Özlem Batman Turizm
29 Temmuz 2022, Cuma 13:58
Lüks Batman
11 Temmuz 2022, Pazartesi 19:00

Diyarbakır Amasya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Diyarbakır Amasya otobüs bileti tek yön en ucuz: 280 TL.

Ortalamanın altında Diyarbakır Amasya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 11 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Diyarbakır Amasya akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %10 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Diyarbakır Amasya arasındaki en kısa otobüs seferi 10 saat 30 dakika sürmektedir.

Diyarbakır şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Silvan, Pirinçlik (Kayapınar, Diyarbakır), Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Eğil, Diyarbakır, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Çarıklı (Sur, Diyarbakır), Kocaköy, Bismil, Dağkapı (Sur, Diyarbakır), Diyarbakır KTM (Diyarbakır) ve Fabrikaköy (Diyarbakır).

Amasya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Uygur (Amasya), Taşova, Amasya, İlyasköy (Amasya), Hamamözü, Kayabaşı (Amasya), Suluova, Merzifon, Ezinepazar (Amasya), Aydınca (Amasya), Gümüşhacıköy, Göynücek, Gökhöyük (Amasya), Gediksaray (Göynücek, Amasya) ve Beyören (Amasya).

Şehir Merkezinden Diyarbakır Otogarına Ulaşım

Diyarbakır şehir merkezinden DİŞTİ’ye gitmek için zamana ve bütçeye göre birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. Otobüs firmalarına ait ücretsiz otogar servisleri, belediye otobüsleri, minibüs, dolmuş hatları ve ticari taksiler ile Diyarbakır Otogarı’na kolayca ve kısa sürede ulaşım sağlanabilir. 

Diyarbakır Otogarı kalkışlı sefer düzenleyen birçok otobüs firması, şehir merkezindeki belirli noktalardan yolcularını alıp ücretsiz olarak otogara ulaştırıyor. Diyarbakır Otogarı’ndan başka bir ile seyahat edeceksen otobüs biletini aldığın firmanın otogara ücretsiz servisi olup olmadığını öğrenebilirsin.

Şehir merkezinden Diyarbakır Otogarı’na gitmenin bir diğer yolu ise belediye otobüsleridir. AZ Üniversite - Otogar, F7 Toplu Konutlar - Otogar hatlı otobüsler ile otogara 20 dakika gibi bir sürede ulaşmak mümkün. Otogara belediye otobüsü ile gitmek için şehir merkezinde bulunan kart satış noktalarından Diyarkart satın alabilirsin. 

Diyarbakır şehir merkezinden ve civarındaki ilçelerden otogara minibüs ve dolmuş ile uygun fiyata ve kısa sürede ulaşabilirsin. Şehir merkezinden otogar istikametine giden minibüs ve dolmuşlar gece 24.00’a kadar çalışıyor. 

Şehir merkezindeki ticari taksi duraklarından taksi tutarak Diyarbakır Otogarı’na ulaşım sağlayabilirsin. Diyarbakır Otogarı’na 3-4 kişi gidiyorsanız taksi yolculuğu, doğru ve avantajlı bir ulaşım tercihi olacaktır. 

Amasya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Orta Karadeniz’in güzel şehirlerinden biri olan Amasya’ya seyahat etmek için otobüs yolculuğunu tercih edebilirsin. Türkiye’nin birçok ilinden Amasya Otogarı’na düzenlenen otobüs seferlerini karşılaştırmak için turna.com’un gelişmiş arama teknolojisini kullanabilirsin. Amasya Otogarı’na vardığında, Amasya şehir merkezine de varmış olursun. Şehir merkezine sadece 1,5 km mesafede bulunan Amasya Otogarı’ndan kalkan minibüs, otobüs ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile Amasya şehir merkezine, Merzifon, Göynücek, Hamamözü, Gümüşhacıköy, Suluova, Taşova gibi ilçelerine kolayca ulaşabilirsin. 

Diyarbakır Amasya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Diyarbakır Amasya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 10 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Diyarbakır Amasya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Diyarbakır ve Amasya arasında 11 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Tokat Yıldızı, Mis Amasya Tur, Can Diyarbakır Turizm, Özlem Cizre Nuh ve Öz Diyarbakır.
  • Diyarbakır şehrinden Amasya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.