Diyarbakır-Gaziantep Otobüs Bileti Turna.com'da

Diyarbakır Gaziantep Diğer Ulaşım Seçenekleri

Diyarbakır Gaziantep Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
36,00 TL
En Ucuz Ay
Nisan
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
5 saat 31 dk

Diyarbakır Gaziantep Otobüs Bileti (Tek Yön)

Diyarbakır Gaziantep otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Isparta Petrol
Diyarbakır - Gaziantep
25 Nisan 2021, Pazar 17:00
Isparta Petrol
Diyarbakır - Gaziantep
14 Nisan 2021, Çarşamba 17:00
Isparta Petrol
Diyarbakır - Gaziantep
15 Nisan 2021, Perşembe 17:00
Isparta Petrol
Diyarbakır - Gaziantep
17 Nisan 2021, Cumartesi 17:00
Isparta Petrol
Diyarbakır - Gaziantep
20 Haziran 2021, Pazar 17:00
Isparta Petrol
Diyarbakır - Gaziantep
21 Haziran 2021, Pazartesi 17:00
Isparta Petrol
Diyarbakır - Gaziantep
13 Nisan 2021, Salı 17:00
Öz Erciş Seyahat
Diyarbakır - Gaziantep
12 Nisan 2021, Pazartesi 17:30
Öz Has Bingöl
Diyarbakır - Gaziantep
19 Nisan 2021, Pazartesi 04:30
Metro Turizm
Diyarbakır - Gaziantep
12 Nisan 2021, Pazartesi 01:20
Metro Turizm
Diyarbakır - Gaziantep
13 Nisan 2021, Salı 01:20
Metro Turizm
Diyarbakır - Gaziantep
14 Nisan 2021, Çarşamba 01:20

Diyarbakır Gaziantep otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Diyarbakır Gaziantep otobüs bileti tek yön en ucuz: 36 TL.

Ortalamanın altında Diyarbakır Gaziantep otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 11 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Diyarbakır Gaziantep akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Diyarbakır Gaziantep arasındaki en kısa otobüs seferi 4 saat sürmektedir.

Diyarbakır şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Silvan, Pirinçlik (Kayapınar, Diyarbakır), Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Eğil, Diyarbakır, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Çarıklı (Sur, Diyarbakır), Kocaköy, Bismil, Dağkapı (Sur, Diyarbakır), Diyarbakır KTM (Diyarbakır) ve Fabrikaköy (Diyarbakır).

Gaziantep şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yavuzeli, Şehitkamil, Şahinbey, Oğuzeli, Nurdağı, Nizip, Karkamış, İslahiye, Gaziantep, Araban, Altınüzüm (İslahiye, Gaziantep), Kömürler (Nurdağı, Gaziantep) ve Gaziantep Adliye Sarayı (Şehitkamil, Gaziantep).

Diyarbakır Gaziantep uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Diyarbakır Gaziantep arasında seyahat edebilirsin.

Diyarbakır Gaziantep otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Diyarbakır Gaziantep arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 4 saat sürmektedir.
  • Diyarbakır Gaziantep arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Diyarbakır ve Gaziantep arasında 24 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Özlem Batman Turizm, Özlem Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Öz Diyarbakır ve Metro Turizm.
  • Diyarbakır şehrinden Gaziantep şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.