Uçak Bileti ve 2 Kat Turna Puan Hediyeli Bayram Kampanyası

Tatile gitmek için iki bayram arasında kalma! Bu bayram biletlerini Turna’dan al; Kurban Bayramı biletlerin bizden olsun!
Ramazan Bayramı döneminde gidiş - dönüş uçak bileti satın alan 50., 100. ve 150. turna.com üyesine tek kişilik yurt içi gidiş - dönüş uçak bileti hediye! Ayrıca; kampanya süresince kampanyada belirtilen tarihler arasında seyahat edecek şekilde mobil uygulama üzerinden alınan her uçak biletine 2 kat Turna Puan da hediye! 
Ramazan Bayramı için uçak biletini hemen satın al, Kurban Bayramı için yurt içi gidiş - dönüş uçak bileti kazanma şansını ve 2 kat Turna Puan avantajını yakala! Her iki bayramda da seyahat etmenin keyfini yaşa! 
 
Kampanya Koşulları:
Kampanyaya 27 Mart 2024 - 8 Nisan 2024 tarihleri arasında katılım gerçekleştirilebilir. 
Kampanya tarihleri içerisinde 5-15 Nisan 2024 tarihleri arasında seyahat edecek şekilde satın alınan gidiş - dönüş uçak biletlerinde geçerlidir. 
Kampanya kapsamında, belirtilen tarihler arasında seyahat edecek şekilde 8 Nisan 2024’e kadar uçak bileti satın almış turna.com üyeleri arasında 50., 100. ve 150. kişiye tek kişilik yurt içi gidiş - dönüş uçak bileti hediye edilecektir.
Hediye uçak bileti, 14 - 24 Haziran 2024 tarih aralığında seyahat edecek şekilde 13 Haziran 2024’e kadar kullanılabilir. 
Hediye edilecek uçak bileti 4.000 TL değerindedir. 4.000 TL’yi  aşan bilet ücretleri için aradaki fark kullanıcı tarafından karşılanacaktır. Kullanıcı aradaki farkı hesabındaki Turna Puan’lar ya da kredi kartı ile ödeyebilir.
Kampanya döneminde belirtilen tarihler arasında seyahat edecek şekilde Turna mobil uygulaması üzerinden üye girişi yapılarak satın alınacak uçak biletlerinden 2 kat Turna Puan kazanılacaktır. Kampanyadan kazanılan puanlar uçuş gerçekleştikten sonra yüklenecektir.
Kampanyadan faydalanmak için turna.com üyesi olmak gerekmektedir. Kampanya, üyelik girişi yapılmadan satın alınan biletlerde geçerli değildir. 
Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Turna.com, kampanya katılım koşullarını değiştirme ve kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. 
 
Kampanyalarımızdan ve sürpriz indirimlerimizden öncelikli olarak haberdar olmak için yapman gerekenler;
Hemen e-bülten üyemiz ol,
Mobil uygulamamızı indir, kampanyalar için bildirimlerini aç,
Sosyal medya hesaplarımızı takip et, bildirimlerini açık tut,
İletişim izinlerinin açık olup olmadığını kontrol et.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: