Kaş Yarımadaton'a Özel % 20 İndirim!

Sana özel indirim kuponu kodunu girerek anında indirimli fiyatlardan yararlanabilirsin.

Kaş Yarımadaton katılımcıları Turna.com'dan alacakları uçak biletlerinde % 20 indirim kazanıyor!

 

İndirim kuponundan nasıl yararlanabilirim?

Kampanya 13.09.2018 - 15.10.2018 tarihleri arasında Kaş Yarımadaton etkinliğinin organizatörü tarafından katılımcılarına dağıtılacak kampanya kodları ile Turna.com'dan alınacak olan tek yön gidiş, tek yön dönüş ya da gidiş-dönüş uçak biletleri için geçerlidir.

Kodlar tek kullanımlıktır: Bir seferde ya tek yön, ya da çift yön bilet alınabilir.

Kupon kodları, Türkiye’nin herhangi bir havalimanından Dalaman Havalimanı’na gidiş ve Dalaman Havalimanı’ndan Türkiye’nin herhangi bir havalimanına dönüş niteliğindeki uçak biletleri için geçerlidir.

Dalaman Havalimanı’na iniş 10.10.2018 - 13.10.2018 tarihleri arasında; Dalaman Havalimanı’ndan kalkış 13.10.2018 - 15.10.2018 tarihleri arasında olmalıdır.

Kampanyadan faydalanabilmek için Kaş Yarımadaton etkinliğine kayıt olunarak fırsat kodu alınabilir. Fırsat kodu, Turna.com üzerindeki https://www.turna.com/kampanyalar/kas-yarimadaton sayfasında özel tanımlanmış alana girilerek kampanyadan yararlanılır.

Kampanya dahilinde Kaş Yarımadaton katılımcılarına Turna.com'dan alınacak uçak biletlerinde %20 indirim sağlanır.

Bir kupon ile, gidiş-dönüş uçak biletlerinin hizmet bedeli hariç toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.

Bu indirim kodu, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

Bir kod, Turna.com'da sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. Alıcı, kod kullandığı alışverişinde iptal veya iade yaptığı durumlarda indirim tutarı hesabına tekrar yüklenmez.

Bir kupon ile uygulanacak indirim tutarı çift yön için 200 TL'den, tek yön için 100 TL'den fazla olamaz.

İndirim kuponuyla satın alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu şirketinin verdiği iade tutarı, indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmayacaktır.

Alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, hava yolu şirketinin değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir.

Kampanya, 250 adet indirim kuponu için geçerlidir. Turna.com kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kaş Yarımadaton nedir?

Günümüzde Antalya’nın bir ilçesi olan Kaş, tarihte Antiphellos ismi ile anılmıştır. Karia ve Likya Bölgeleri arasındaki bağlantıyı sağlayan yolların kesişme noktasında bulunur.Dünyanın en güzel denizine sahip lokasyonlardan biri olan Kaş, yarımadasında düzenlenen koşu parkuru ile Kaş Yarımadaton katılımcılarını ağırlayacak. Eşsiz bir yeşil ve deniz manzarası eşliğinde, sporseverler doğaya doyacak.

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: