Findeks’ten uçak biletlerinde 350 TL’ye varan indirim!

Findeks’ten Premium Paket satın al, yurt içi uçuşlarda 150 TL, yurt dışı uçuşlarda 350 TL indirim fırsatıyla uçak biletini hemen satın al!


Kampanya, 30.04.2024 saat 23:59'a kadar geçerlidir. 
Kampanya kapsamındaki indirim kodları 30.04.2024 saat 23:59'a kadar kazanılacak ve dağıtılacak olup; kodların en geç 31.05.2024 tarihi saat 23:59'a kadar kullanılması gerekmektedir.
 Bu süre içerisinde kullanılmayan indirim kodları geçerliliğini yitirecektir.

Findeks'ten Premium Paket satın alma sonrasında üyelerin ilgili satın alımını takip eden haftanın Çarşamba ve Cuma günleri, satın alma işleminde kullanılan cep telefon numarasına SMS aracılığıyla indirim kodu Findeks tarafından paylaşılır. Kupon kodunun paylaşılması için satın alma işleminde kullandığı cep telefon numarasına kod göndermenin sağlanması için SMS iletişim izni verilmelidir. Kampanya kodları,
Turna.com tarafından oluşturulacak ancak ilgili kişilere iletilmesi Findeks tarafından gerçekleştirilecektir. Hak kazanan kişilere Turna.com tarafından yeterli sayıda kampanya kodu iletilmesine ve kampanya kodunun paylaşımı sonrasındaki kullanım sürecine ilişkin talep ve şikayetlere ilişkin sorumluluğu Turna.com'a aittir.

İndirimin yansıması için; uçuş rotası seçilip kişisel bilgiler girildikten sonra, ödeme adımında yer alan "İndirim kodunu giriniz” alanına kod girilerek "Uygula” butonuna basılması gerekmektedir.

Findeks üyelerine iletilen ek indirim kodu kişiye özel olup; yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir. 

İndirim kodu, başka indirim ve kampanyalar ile birlikte kullanılamaz/birleştirilemez ve Turna.com'un %70'e varan indirim sağlayan "Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında veya farklı kampanya ve indirim olan uçuşlarda ekstra indirim sağlamaz.

İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye Turna.com tarafından bilet bedeli iadesi yapılmaz. 

İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, Turna.com tarafından havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek bakiye bedel üzerinden iade işlemi gerçekleştirilir.

İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli Turna.com tarafından müşteriden ayrıca talep ve tahsil edilir.

İndirim kodunun yeniden kullanılabilir hale gelmesi için, müşteri tarafından alınan ve yapılan işlemde yer alan tüm biletlerin iptal edilmiş olması gerekir. Alınan biletlerin tamamının iptal edilmediği/kısmi iptalin söz konusu olduğu hallerde, indirim kodu yeniden geçerli hale gelmez.

Kampanya, indirim kodu ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez, başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.

İndirim kodu, paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.

Turna.com ve Findeks, kampanyayı diledikleri zaman durdurma, kampanya süresini uzatma, sona erdirme, askıya alma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: