AEGEAN’dan Turna.com'a özel %15 indirim fırsatı

AEGEAN Airlines'ın yaz sezonunu başlatan fırsatını kaçırma! İstanbul ve İzmir çıkışlı direkt Atina uçuşlarında ve Atina aktarmalı Santorini, Berlin, Frankfurt, Kahire, Amman, Varşova, Amsterdam, Dubai ve Belgrad uçuşlarında geçerli Turna.com'a özel %15 indirim seni bekliyor. Biletini 23 Mayıs’a kadar Turna.com’dan satın al; 1 Haziran 2024 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında seyahat etmenin keyfini yaşa. 
 
Bilet satış Tarihi: 13 Mayıs 2024 - 23 Mayıs 2024
 
Seyahat tarihi: 1 Haziran 2024 - 30 Haziran 2024
 
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, Aegean Airlines’ın İstanbul ve İzmir çıkışlı direkt Atina uçuşlarında ve Atina aktarmalı; Santorini, Berlin, Frankfurt, Kahire, Amman, Varşova, Amsterdam, Dubai ve Belgrad uçuşlarında geçerlidir. 
Kampanya, belirlenen destinasyonlara, 13 Mayıs 2024 - 23 Mayıs 2024 tarihleri arasında satın alınan ve seyahat tarihi 1 Haziran 2024 ile 30 Haziran 2024 tarihleri arasında olan uçak biletlerinde geçerlidir. 
Kampanya kapsamında sunulan %15 indirim, uçuşlara otomatik olarak yansıtılmıştır. Bilet satın alma adımında herhangi bir indirim kodu girmeye gerek yoktur.
Kampanya, tüm kod paylaşımlı uçuşlar hariçtir. İndirim tüm ücretlere ve yakıt ek ücretlerine uygulanır.
Kampanya, LIGHT, FLEX ve COMFORTFLEX paketlerinde geçerlidir.
Bilet değişiklikleri, ücret kategorisine bağlıdır. Bilet iptali durumunda ücret kategorisine bağlı olarak iade politikası uygulanır. 
Kampanya Ekonomi ve Business sınıfı biletler için geçerlidir.
 
Aegean Airlines’ın %15 indirimli İstanbul kalkışlı Santorini uçak biletini almak için tıkla!
Aegean Airlines’ın %15 indirimli İstanbul kalkışlı Amsterdam uçak biletini almak için tıkla!
Aegean Airlines’ın %15 indirimli İstanbul kalkışlı Varşova uçak biletini almak için tıkla!
Aegean Airlines’ın %15 indirimli İstanbul kalkışlı Kahire uçak biletini almak için tıkla!
Aegean Airlines’ın %15 indirimli İstanbul kalkışlı Amman uçak biletini almak için tıkla!
 
Aegean Airlines Hakkında
 
Yunanistan’ın ilk özel hava yolu şirketi olarak 1987 yılında kurulan Aegean Airlines, 1999 yılından itibaren Atina merkezli olarak iç ve dış hat tarifeli seferleriyle hizmete başlamıştır. Yunanistan’ın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Aegean Airlines, dünya çapında birçok hava yolu firması ile code share uçuşlar da düzenlemektedir. Aegean Airlines’ın filosunda, A319, A320, A321 modelleri olmak üzere toplamda 63 adet uçak bulunmaktadır. Yunanistan’ın 12 havalimanından 31 iç hat destinasyonu olmak üzere; toplam 20 ülkede 160 noktaya tarifeli ve charter uçuşlar gerçekleştirmektedir.
 
Aegean Airlines, Skytrax tarafından 10. kez art arta Best Regional Airline in Europe ödülü almıştır.
Aegean Airlines, küresel havacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan ve 26 hava yolu firmasının üyeliğinden oluşan dünyanın en büyük havayolu topluluğu Star Alliance üyesidir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: