Türk Hava Yolları Kampanya ve Fırsatları
Turna.com'da

En Güncel Türk Hava Yolları - THY Kampanya ve Fırsatları

Güncel Kampanyalar

Findeks’ten uçak biletlerinde 350 TL’ye varan indirim!

Findeks’ten uçak biletlerinde 350 TL’ye varan indirim!

Findeks’ten Premium Paket satın al, yurt içi uçuşlarda 150 TL, yurt dışı uçuşlarda 350 TL indirim fırsatıyla uçak biletini hemen satın al!


Kampanya, 30.04.2024 saat 23:59'a kadar geçerlidir. 
Kampanya kapsamındaki indirim kodları 30.04.2024 saat 23:59'a kadar kazanılacak ve dağıtılacak olup; kodların en geç 31.05.2024 tarihi saat 23:59'a kadar kullanılması gerekmektedir.
 Bu süre içerisinde kullanılmayan indirim kodları geçerliliğini yitirecektir.

Findeks'ten Premium Paket satın alma sonrasında üyelerin ilgili satın alımını takip eden haftanın Çarşamba ve Cuma günleri, satın alma işleminde kullanılan cep telefon numarasına SMS aracılığıyla indirim kodu Findeks tarafından paylaşılır. Kupon kodunun paylaşılması için satın alma işleminde kullandığı cep telefon numarasına kod göndermenin sağlanması için SMS iletişim izni verilmelidir. Kampanya kodları,
Turna.com tarafından oluşturulacak ancak ilgili kişilere iletilmesi Findeks tarafından gerçekleştirilecektir. Hak kazanan kişilere Turna.com tarafından yeterli sayıda kampanya kodu iletilmesine ve kampanya kodunun paylaşımı sonrasındaki kullanım sürecine ilişkin talep ve şikayetlere ilişkin sorumluluğu Turna.com'a aittir.

İndirimin yansıması için; uçuş rotası seçilip kişisel bilgiler girildikten sonra, ödeme adımında yer alan "İndirim kodunu giriniz” alanına kod girilerek "Uygula” butonuna basılması gerekmektedir.

Findeks üyelerine iletilen ek indirim kodu kişiye özel olup; yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir ve kampanyadan yalnızca bir kere faydalanılabilir. 

İndirim kodu, başka indirim ve kampanyalar ile birlikte kullanılamaz/birleştirilemez ve Turna.com'un %70'e varan indirim sağlayan "Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında veya farklı kampanya ve indirim olan uçuşlarda ekstra indirim sağlamaz.

İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye Turna.com tarafından bilet bedeli iadesi yapılmaz. 

İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, Turna.com tarafından havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek bakiye bedel üzerinden iade işlemi gerçekleştirilir.

İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli Turna.com tarafından müşteriden ayrıca talep ve tahsil edilir.

İndirim kodunun yeniden kullanılabilir hale gelmesi için, müşteri tarafından alınan ve yapılan işlemde yer alan tüm biletlerin iptal edilmiş olması gerekir. Alınan biletlerin tamamının iptal edilmediği/kısmi iptalin söz konusu olduğu hallerde, indirim kodu yeniden geçerli hale gelmez.

Kampanya, indirim kodu ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez, başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.

İndirim kodu, paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.

Turna.com ve Findeks, kampanyayı diledikleri zaman durdurma, kampanya süresini uzatma, sona erdirme, askıya alma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

THY’den Öğretmenlere %20 İndirim

THY’den Öğretmenlere %20 İndirim

THY ve AnadoluJet iç hat uçuşlarda geçerli %20 öğretmen indirimi fırsatını kaçırma, 20 Nisan 2024’e kadar avantajlı uçmanın keyfini yaşa! 
 
Biletleme Dönemi: 20 Nisan 2024’e kadar
Seyahat Dönemi: 20 Nisan 2024’e kadar
 
İndirim Koşulları: 
 
İndirimden Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak görev yapan öğretmenler ve aileleri ile Yüksek Öğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerde görev yapan öğretim üyeleri ve aileleri faydalanabilir. 
Kampanya, tüm yurt içi tek yön veya gidiş dönüş Ekonomi (F sınıfı hariç) ve Business kabin uçuşlarda geçerlidir.
Öğretmen ve öğretim üyeleri ile beraber seyahat etmekte olan eş ve çocuklarına; business ve ekonomi kabin ücretleri üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.
Kampanya, TK ve AnadoluJet iç hat seferlerinde (Ercan ve codeshare seferleri hariç) geçerlidir. 
Kampanyadan Miles & Smile üyesi öğretmenler faydalanabilmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için öğretmen kimliğini https://www.turkishairlines.com/tr-tr/bilgi-edin/musteri-iliskileri geri bildirim formu üzerinden ibraz ederek Miles & Smiles profil sayfasında “Öğretmen” hanesinin işaretlenmesi gerekmektedir. Miles & Smiles üyelik işlemleri ile ilgili soruların için THY müşteri ilişkileri ile iletişime geçebilirsin. 
Öğretmen ve öğretim üyesi eşlerin ve çocukların soyadı farklı olması durumunda öğretmen ya da öğretim üyesi ailesi olduğunu gösteren belge ibraz edilmelidir.
Miles & Smiles üyesi öğretmen yolcular, birlikte seyahat ettikleri eş ve çocuklarının aynı rezervasyon kaydında olması şartıyla %20 indirimden faydalanabilecektir. 
Bebek yolcu üzerinden ayrıca indirim uygulanmaz. 
Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. 
Kampanya kapsamındaki uçuşlarda, kampanya başlama tarihinden önce konfirme edilmiş rezervasyonlu yolcular da %20 indirimden faydalanabilecektir. 
Açık düzenlenen biletlere indirim yapılmayacaktır. 
Değişiklik ve iade işlemleri bilet kuralları doğrultusunda yapılacaktır.
THY, kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.
 
THY Hakkında: 
 
Türkiye’nin ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Türk Hava Yolları, 338’den fazla uçağa sahip genç filosu ile Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika ve Güney Afrika’da 120’den fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. İstanbul Havalimanı merkezli faaliyet gösteren THY, her yıl milyonlarca yolcu tarafından tercih edilmektedir. THY, dünya çapında seyahat edenlere kesintisiz hizmet sunma amacıyla kurulmuş, küresel hava yolu birliği Star Alliance’ın üyesidir. 

Geçmiş Kampanyalar

Juzdan ile Öde'ye Özel 30.000'e Varan Mil Puan Ayrıcalığı

Juzdan ile Öde'ye Özel 30.000'e Varan Mil Puan Ayrıcalığı

Juzdan ile Öde’ye özel; turna.com’dan 12 Mart – 12 Nisan 2024 tarihleri arasında Wings ile “Juzdan ile Öde” seçilerek yapılan 10.000 TL harcamaya 15.000 Mil Puan, 20.000 TL ve üzeri harcamaya 30.000 Mil Puan ayrıcalığından hemen faydalan!
 
Kampanya Koşulları
 
Akbank Juzdan uygulaması, Turna.com internet sitesinde 12 Mart – 12 Nisan 2024 tarihleri arasında bireysel Wings kart ile “Juzdan ile Öde” seçilerek yapılan 10.000 TL – 19.999 TL arası harcamalara 15.000 Mil Puan, 20.000 TL ve üzeri harcamalara 30.000 Mil Puan ayrıcalığı sunmaktadır.
Kampanyadan yararlanabilmek için 10.000 ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında bireysel Wings kart ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
Kampanyadan faydalanmak için yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.
“Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun (QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir.
Ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlanmalıdır.
“Juzdan ile Öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve ilgili Turna.com internet sitesinde başlatılıp sadece 3D onaylı Juzdan ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
Wings kartlar ve bu kartlara bağlı sanal kartlar kampanyaya dahildir. Ek kartlar, Axess, Free, Akbank Kart, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise Mil Puan kampanyasına dahil değildir.
Kampanyaya, “Juzdan ile Öde” seçeneği seçilmeden yapılan ödemeler dahil değildir. 
Mil Puan kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları ile kampanya kapsamında en fazla 15.000 Mil Puan veya 30.000 Mil Puan kazanabilir. Mil Puan veya chip-para kullanımı gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahil değildir. Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri, chip-para ve Mil Puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Mil Puanlar iade alınacaktır. Mil Puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Kazanılan Mil Puanlar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra iki iş günü içinde yüklenecektir.
Juzdan üzerinden ödemesi gerçekleşmeyen harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında ön ödemeli rezervasyonlar, ön ödeme tutarı kampanya koşullarını sağladığı taktirde kampanyaya dahildir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar,  havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Sonbahar Yurt İçi Uçuşları 799 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Sonbahar Yurt İçi Uçuşları 799 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Yurt içi uçak biletini, 799 TL’den başlayan fiyatlarla 4 Nisan 2024 (dahil) - 5 Nisan 2024 (dahil) tarihlerinde turna.com’dan satın al, 1 Ekim 2024 (dahil) ile 30 Kasım 2024 (dahil) tarihleri arasında Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla Türkiye’nin birbirinden eşsiz şehirlerine uç! 
 
Satış dönemi: 4 Nisan 2024 (dahil) - 5 Nisan 2024 (dahil)
Seyahat dönemi: 1 Ekim 2024 (dahil) ile 30 Kasım 2024 (dahil)
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 5 Nisan 2024 ve 6 Nisan 2024 tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Ekim 2024 - 30 Kasım 2024 arasında olan biletler için geçerlidir.
Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, direkt, Economy Class uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirtilen ücretler, tek yön uçuş ücretleridir.
Kampanya, Kıbrıs Ercan Havalimanı’na yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.
Kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir; Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerinde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
Kampanya kapsamında sunulan ücretler EcoFly ücret sınıfında 799 TL’dir.
Kampanya kapsamında sunulan ExtraFly paket ücreti; İzmir, Kayseri Antalya, Bodrum, Dalaman, Ankara ve Nevşehir uçuşlarında 1.179 TL, PrimFly pakette 1.249 TL’dir.
Bu hatlar dışındaki tüm yurt içi uçuşlar ExtraFly pakette 1.129 TL, PrimeFly pakette 1.189 TL’dir.
Kampanyada belirtilen ücretlere tüm vergi ve harçlar dahildir
Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.
Kampanya kapsamında Ecofly ücret sınıfından alınan biletlerde değişiklik ve iptal yapılmayacaktır. 
Kampanya kapsamında sunulan ücretler, diğer indirim hakları ve başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Kampanya kapsamında sınırlı sayıda koltuk satışa sunulmuştur. Kampanya, sınırlı süre içinde kullanılabilir.
 
 
Türk Hava Yolları Hakkında: 
 
90 yıllık deneyimiyle Türkiye’de ve globalde milyonlarca yolcuya hizmet veren Türk Hava Yolları, Türkiye’nin ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. İstanbul Havalimanı merkezli faaliyet gösteren Türk Hava Yolları, bugün 390’dan fazla uçaktan oluşan genç filosuyla Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney Afrika ve Uzak Doğu’da 120’den fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. 
Türk Hava Yolları, uluslararası seyahat edenlere dünya çapında kesintisiz ve kaliteli hizmet verme amacıyla 1997’de kurulan küresel hava yolu birliği Star Alliance ağının üyesidir
Uçak Bileti ve 2 Kat Turna Puan Hediyeli Bayram Kampanyası

Uçak Bileti ve 2 Kat Turna Puan Hediyeli Bayram Kampanyası

Tatile gitmek için iki bayram arasında kalma! Bu bayram biletlerini Turna’dan al; Kurban Bayramı biletlerin bizden olsun!
Ramazan Bayramı döneminde gidiş - dönüş uçak bileti satın alan 50., 100. ve 150. turna.com üyesine tek kişilik yurt içi gidiş - dönüş uçak bileti hediye! Ayrıca; kampanya süresince kampanyada belirtilen tarihler arasında seyahat edecek şekilde mobil uygulama üzerinden alınan her uçak biletine 2 kat Turna Puan da hediye! 
Ramazan Bayramı için uçak biletini hemen satın al, Kurban Bayramı için yurt içi gidiş - dönüş uçak bileti kazanma şansını ve 2 kat Turna Puan avantajını yakala! Her iki bayramda da seyahat etmenin keyfini yaşa! 
 
Kampanya Koşulları:
Kampanyaya 27 Mart 2024 - 8 Nisan 2024 tarihleri arasında katılım gerçekleştirilebilir. 
Kampanya tarihleri içerisinde 5-15 Nisan 2024 tarihleri arasında seyahat edecek şekilde satın alınan gidiş - dönüş uçak biletlerinde geçerlidir. 
Kampanya kapsamında, belirtilen tarihler arasında seyahat edecek şekilde 8 Nisan 2024’e kadar uçak bileti satın almış turna.com üyeleri arasında 50., 100. ve 150. kişiye tek kişilik yurt içi gidiş - dönüş uçak bileti hediye edilecektir.
Hediye uçak bileti, 14 - 24 Haziran 2024 tarih aralığında seyahat edecek şekilde 13 Haziran 2024’e kadar kullanılabilir. 
Hediye edilecek uçak bileti 4.000 TL değerindedir. 4.000 TL’yi  aşan bilet ücretleri için aradaki fark kullanıcı tarafından karşılanacaktır. Kullanıcı aradaki farkı hesabındaki Turna Puan’lar ya da kredi kartı ile ödeyebilir.
Kampanya döneminde belirtilen tarihler arasında seyahat edecek şekilde Turna mobil uygulaması üzerinden üye girişi yapılarak satın alınacak uçak biletlerinden 2 kat Turna Puan kazanılacaktır. Kampanyadan kazanılan puanlar uçuş gerçekleştikten sonra yüklenecektir.
Kampanyadan faydalanmak için turna.com üyesi olmak gerekmektedir. Kampanya, üyelik girişi yapılmadan satın alınan biletlerde geçerli değildir. 
Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Turna.com, kampanya katılım koşullarını değiştirme ve kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. 
 
Kampanyalarımızdan ve sürpriz indirimlerimizden öncelikli olarak haberdar olmak için yapman gerekenler;
Hemen e-bülten üyemiz ol,
Mobil uygulamamızı indir, kampanyalar için bildirimlerini aç,
Sosyal medya hesaplarımızı takip et, bildirimlerini açık tut,
İletişim izinlerinin açık olup olmadığını kontrol et.
THY Yurt İçi Uçuşları 799 TL’den Başlayan Fiyatlarla

THY Yurt İçi Uçuşları 799 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Yurt içi uçak biletini, 799 TL’den başlayan fiyatlarla 5 Mart 2024 (dahil) - 6 Mart 2024 (dahil) tarihlerinde turna.com’dan satın al, 11 Eylül 2024 (dahil) ile 31 Ekim 2024 (dahil) tarihleri arasında Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla Türkiye’nin birbirinden eşsiz şehirlerine uç! 
 
Satış dönemi: 5 Mart 2024 (dahil) - 6 Mart 2024 (dahil)
Seyahat dönemi: 11 Eylül 2024 (dahil) ile 31 Ekim 2024 (dahil)
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 5 Mart 2024 ve 6 Mart 2024 tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 11 Eylül 2024 - 31 Ekim 2024 arasında olan biletler için geçerlidir.
Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, direkt, Economy Class uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirtilen ücretler, tek yön uçuş ücretleridir.
Kampanya, Kıbrıs Ercan Havalimanı’na yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.
Kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir; Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerinde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
Kampanya kapsamında sunulan ücretler EcoFly ücret sınıfında 799 TL’dir.
Kampanya kapsamında sunulan ExtraFly paket ücreti; İzmir, Kayseri Antalya, Bodrum, Dalaman, Ankara ve Nevşehir uçuşlarında 1.179 TL, PrimFly pakette 1.249 TL’dir.
Bu hatlar dışındaki tüm yurt içi uçuşlar ExtraFly pakette 1.1129 TL, PrimeFly pakette 1.189 TL’dir.
Kampanyada belirtilen ücretlere tüm vergi ve harçlar dahildir
Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.
Kampanya kapsamında Ecofly ücret sınıfından alınan biletlerde değişiklik ve iptal yapılmayacaktır. 
Kampanya kapsamında sunulan ücretler, diğer indirim hakları ve başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Kampanya kapsamında sınırlı sayıda koltuk satışa sunulmuştur. Kampanya, sınırlı süre içinde kullanılabilir.
 
 
Türk Hava Yolları Hakkında: 
 
90 yıllık deneyimiyle Türkiye’de ve globalde milyonlarca yolcuya hizmet veren Türk Hava Yolları, Türkiye’nin ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. İstanbul Havalimanı merkezli faaliyet gösteren Türk Hava Yolları, bugün 390’dan fazla uçaktan oluşan genç filosuyla Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney Afrika ve Uzak Doğu’da 120’den fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. 
Türk Hava Yolları, uluslararası seyahat edenlere dünya çapında kesintisiz ve kaliteli hizmet verme amacıyla 1997’de kurulan küresel hava yolu birliği Star Alliance ağının üyesidir
Avrupa Yaz Festivallerine Özel 2000 TL İndirim

Avrupa Yaz Festivallerine Özel 2000 TL İndirim

Yılın en keyifli festivallerinde doya doya eğlenmeye hazır mısın? Avrupa’nın birbirinden renkli yaz festivalleri için uçak biletini turna.com'dan 2000 TL indirimle hemen satın al, sınırsız müziğin ve dansın keyfini çıkar!
 
Biletleme Dönemi: 29 Şubat 2024 - 10 Mart 2024
 
Kampanya Koşulları: 
 
Kampanya, 10 Mart 2024’e kadar aşağıda belirtilen seyahat dönemlerini kapsayacak şekilde satın alınan biletler için geçerlidir. 
 
Kampanya kapsamında geçerli olan destinasyon bazında seyahat tarihleri:
 
Tomorrowland – Boom / Belçika (19 - 21 Temmuz / 26 - 28 Temmuz 2024)
Seyahat Dönemi: 17 – 30 Temmuz 2024
İndirim Kodu: BRUKSELFEST
 
Primavera Sound – Barselona / İspanya (29 Mayıs - 2 Haziran 2024)
Seyahat Dönemi: 27 Mayıs – 4 Haziran 2024
İndirim Kodu: BARSELONAFEST
 
Dekmantel Festival – Amsterdam / Hollanda (26 Temmuz – 4 Ağustos 2024)
Seyahat Dönemi: 26 Temmuz – 4 Ağustos 2024
İndirim Kodu: AMSTERDAMFEST
 
EXIT Festival - Belgrad / Sırbistan (10 - 14 Temmuz 2024)
Seyahat Dönemi: 8 - 16 Temmuz 2024
İndirim Kodu: BELGRADFEST
 
Nos Alive – Lizbon / Portekiz (11 - 13 Temmuz 2024)
Seyahat Dönemi: 9 - 15 Temmuz 2024
İndirim Kodu: LIZBONFEST
 
Sziget Festival – Budapeşte / Macaristan (7 - 12 Ağustos 2024)
Seyahat Dönemi: 5 - 14 Ağustos 2024
İndirim Kodu: BUDAPESTEFEST
 
Rock en Seine – Paris / Fransa (22 - 25 Ağustos 2024)
Seyahat Dönemi: 20 – 27 Ağustos 2024
İndirim Kodu: PARISFEST
 
Kampanya kapsamında sunulan 2000 TL’lik indirimden faydalanabilmek için minimum 2 kişilik uçak bileti alınması gerekmektedir. Toplam bilet tutarının minimum 4000 TL olması gerekmektedir.
Kampanya, tek kişilik biletlerde geçerli değildir. 
İndirimin yansıması için; uçuş rotası seçilip, kişisel bilgiler girildikten sonra, ödeme adımında yer alan “İndirim kodunu giriniz” alanına kod girilerek “Uygula” butonuna basılması yeterli olacaktır.
Unutma! Kampanyadan faydalanmak için turna.com'a üye olman gerekiyor.
Bu kampanya başka indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.
Her üye, indirim kodunu sadece 1 kez kullanabilir.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu firmasının verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu firmasının verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, hava yolu firmasının verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, hava yolu firmasının değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.
Kampanya kodları Turna.com’un %70’e varan indirim sağlayan “Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında ekstra indirim sağlamamaktadır.
İndirim kodları ilk 100 bilet için geçerlidir.
Turna.com, kampanyadaki koşulları değiştirme ve kampanyayı, belirtilen süreden önce sona erdirme hakkına sahiptir.
Ramazan’a özel yurt içi uçuşlarda 599 TL’den başlayan fiyatlar

Ramazan’a özel yurt içi uçuşlarda 599 TL’den başlayan fiyatlar

AnadoluJet’in yurt içi uçuşlara özel Ramazan kampanyasını kaçırma! 599 TL’den başlayan fiyatlarla yurt içi uçak biletini 20 Şubat 2024 - 21 Şubat 2024 tarihlerinde satın al, 27 Şubat 2024 - 27 Mart 2024 tarihleri arasında uç. Ramazan’da Türkiye’nin dört bir yanına çok özel fiyatlarla uçmanın keyfini yaşa!
 
Standart pakette 599 TL’den, EkstraJet paketinde 749 TL’den, KonforJet paketinde 799 TL’den başlayan fiyatlarla uçak biletini koltuklar tükenmeden satın al, Türkiye’nin en güzel şehirlerini keşfedeceğin seyahatini hemen planla!
 
Biletleme Tarihi: 20 Şubat 2024 (dahil) - 21 Şubat 2024 (dahil)
Seyahat Tarihi: 27 Şubat 2024 (dahil) - 27 Mart 2024 (dahil)
 
Kampanya Koşulları 
 
Kampanya, 20 Şubat 2024 - 21 Şubat 2024 tarihleri arasında satın alınan, seyahat tarihi 27 Şubat 2024 - 27 Mart 2024 olan AnadoluJet tek yön, yurt içi direkt uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya kapsamındaki biletler, Standart pakette 599 TL’den, EkstraJet paketinde 749 TL’den, KonforJet paketinde 799 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.
Kampanya kapsamında belirtilen ücretlere; Ercan, codeshare seferleri hariç, tüm vergi ve harçlar dahildir.
Rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılmalıdır. 
Kampanya kapsamında sınırlı sayıda koltuk sunulmaktadır.
İlgili kampanya sadece AnadoluJet uçuşları için geçerlidir. Türk Hava Yolları uçuşlarında geçerli değildir. 
Kampanya kapsamında satın alınan biletlerin iptal, iade ve değişiklik işlemleri bilet kuralları doğrultusunda yapılır. 
Kampanya, diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
AnadoluJet, kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 
 
AnadoluJet Hakkında
 
Türk Hava Yolları tarafından, 2008 yılında kurulan AnadoluJet, Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını daha ekonomik seçeneklerle karşılamak amacıyla kurulmuş bir hava yolu şirketidir. Kurulduğu günden bugüne 100 milyondan fazla yolcu taşıyan Anadolu Jet, 
63 uçaklı genç bir filoya sahiptir. Yurt içinde 40 noktada ve 69 hatta, yurt dışında ise 43 noktada ve 65 hatta olmak üzere toplam 83 noktada ve 134 hatta seferlerini gerçekleştirmektedir. 
 
AnadaoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Bodrum Havalimanı gibi birçok havalimanından yurt içine ve yurt dışına seferler düzenlemektedir. AnadoluJet, yolcularına ücretsiz ikramlar, bagaj hizmetleri gibi ekonomik ve konforlu seyahat imkanı sunmaktadır. 
THY’den Yurt İçi Uçuşlarda 799 TL’den başlayan fiyatlar!

THY’den Yurt İçi Uçuşlarda 799 TL’den başlayan fiyatlar!

Türk Hava Yolları’nın Ramazan ayına özel kampanyasıyla yurt içi tek yön uçuşlar 799 TL’den başlayan fiyatlarla seni bekliyor. 
 
Uçak biletini 799 TL’den başlayan fiyatlarla 15 Şubat 2024 - 16 Şubat 2024 tarihleri arasında turna.com'dan satın al, 1 Mart 2024 - 4 Nisan 2024 tarihleri arasında uç! 
 
Bilet Satış Dönemi: 15 Şubat 2024 - 16 Şubat 2024
 
Seyahat Dönemi: 1 Mart 2024 - 4 Nisan 2024
 
 
Kampanya Koşulları
 
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 15 Şubat 2024 - 16 Şubat 2024 tarihleri arasında satın alınan ve seyahat tarihi 1 Mart 2024 - 4 Nisan 2024 arasında olan yurt içi tek yön, direkt Economy Class uçuşlarda geçerlidir. 
Kampanya, KKTC Ercan Havalimanı uçuşlarında geçerli değildir.
Kampanya, Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. AnadoluJet uçuşlarında, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda ve codeshare seferlerde geçerli değildir. 
Kampanya kapsamında sunulan EcoFly paket uçak bileti 799 TL’dir. 
Kampanya kapsamında sunulan ExtraFly paket ücretleri; İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Dalaman, Ankara ve Nevşehir uçuşlarında 1.179 TL, PrimeFly pakette 1.189 TL’dir.
Kampanya kapsamında sunulan ücretlere tüm vergi ve harçlar dahildir.
Kampanya kapsamında EcoFly paketten alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez.
Kampanya kapsamında belirtilen promosyonlu ücretler, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir. 
Kampanyadan faydalanabilmek için rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır.
Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya kapsamında sınırlı sayıda bilet satışa sunulmuştur.
Kampanya, grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Türk Hava Yolları, kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir.
 
 
 
Türk Hava Yolları Hakkında: 
 
90 yıllık deneyimiyle Türkiye’de ve globalde milyonlarca yolcuya hizmet veren Türk Hava Yolları, Türkiye’nin ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. İstanbul Havalimanı merkezli faaliyet gösteren Türk Hava Yolları, bugün 390’dan fazla uçaktan oluşan genç filosuyla Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney Afrika ve Uzak Doğu’da 120’den fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. 
 
Türk Hava Yolları, uluslararası seyahat edenlere dünya çapında kesintisiz ve kaliteli hizmet verme amacıyla 1997’de kurulan küresel hava yolu birliği Star Alliance ağının üyesidir. 
Sevgililer Günü’ne Özel 2000 TL’ye varan indirim!

Sevgililer Günü’ne Özel 2000 TL’ye varan indirim!

“Süper Çarşamba İndirimleri - Sevgililer Günü Özel” indirimi başladı! Sevgiline unutulmaz bir sürpriz yapmak istiyorsan yılın en romantik kampanyasını sakın kaçırma!

Yurt içinde; Bodrum, Dalaman, Antalya, Nevşehir, Kayseri, Erzurum şehirlerine iki kişilik gidiş - dönüş uçak biletlerinde geçerli 600 TL indirim kodu: 14SUBAT600

Yurt dışında; Paris, Venedik, Barselona, Belgrad, Viyana, Podgorica şehirlerine iki kişilik gidiş - dönüş uçak biletlerinde geçerli 2000 TL indirim kodu: 14SUBAT2000

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 14 Şubat 2024 Çarşamba günü, 12:00 - 22:00 saatleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirim tutarları şu şekildedir: Yurt içinde; Bodrum, Dalaman, Antalya, Nevşehir, Kayseri, Erzurum şehirlerine iki kişilik gidiş - dönüş uçak biletlerinde geçerli 600 TL indirim kodu: 14SUBAT600 Yurt dışında; Paris, Venedik, Barselona, Belgrad, Viyana, Podgorica şehirlerine iki kişilik gidiş - dönüş uçak biletlerinde geçerli 2000 TL indirim kodu: 14SUBAT2000
 • Kampanya Türkiye'den gerçekleştirilen uçuşlarda geçerlidir.
 •  İndirimin yansıması için; uçuş rotası seçilip, kişisel bilgiler girildikten sonra, ödeme adımında yer alan “İndirim kodunu giriniz” alanına kod girilerek “Uygula” butonuna basılması yeterli olacaktır.
 • Unutma! Kampanyadan faydalanmak için turna.com'a üye olman gerekiyor.
 • Kampanyadan doğrulanmış telefon numarasına sahip turna.com üyeleri faydalanabilir. Henüz telefon numarasını doğrulamayan üyeler Hesap Bilgilerim / Profil bölümünden telefon numaralarını kolayca doğrulayabilir.
 • Bu kampanya başka indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.
 • İndirim kodunun geçerli olduğu saatler içerisinde 1 kişi, aynı indirim kodunu sadece 1 kez kullanabilir faydalanabilir. 
 • İndirim kodunun geçerli olduğu saatler içerisinde indirim olan şehir/şehirler için dilediğin tarihe bilet alabilirsin. 
 • İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu firmasının verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.
 • İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu firmasının verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, hava yolu firmasının verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.
 • İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, hava yolu firmasının değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.
 • Kampanya kodları Turna.com’un %70’e varan indirim sağlayan “Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında ekstra indirim sağlamamaktadır.
 • İndirim kodları sınırlı sayıda bilet için geçerlidir. 
 • Turna.com, kampanyadaki koşulları değiştirme ve kampanyayı, belirtilen süreden önce sona erdirme hakkına sahiptir.
Doğu Avrupa uçuşları 119 USD’den başlayan fiyatlarla!

Doğu Avrupa uçuşları 119 USD’den başlayan fiyatlarla!

THY ile Doğu Avrupa’yı 119 USD’den başlayan fiyatlarla keşfetmeye hazır mısın? Biletini hemen turna.com'dan satın al! 
 
Prag, Varşova, Bakü, Tiflis, Riga, Sofya ve birçok destinasyonda 119 USD’den başlayan fiyatlar seni bekliyor. Biletini 11 Ocak 2024 - 21 Ocak 2024 tarihleri arasında satın al, 11 Ocak 2024 - 10 Haziran 2024 tarihleri arasında Doğu Avrupa’ya uç!
 
Biletleme Dönemi: 11 Ocak 2024 - 21 Ocak 2024
Seyahat Dönemi: 11 Ocak 2024 - 10 Haziran 2024
 
Kampanya Koşulları
 
Kampanya, 11 Ocak 2024 - 21 Ocak 2024 tarihleri arasında satın alınan ve seyahat tarihi 11 Ocak 2024 - 10 Haziran 2024 arasında olan, gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak biletlerinde geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 119 USD’den başlamaktadır. Bu fiyatlar şehirlere göre değişiklik göstermektedir. 
Destinasyon bazında kampanyanın geçerli olmadığı tarihler aşağıda belirtilmiştir.
Kampanya kapsamında alınan biletlerde iptal değişiklik işlemi, ücret sınıfı kuralları çerçevesinde yapılabilir.
Biletleme işlemi, rezervasyon yapıldıktan 1 gün içinde tamamlanmalıdır.
Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
Kampanya bilet fiyatları, günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
Kampanyalı biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
Minimum kalış süresi Bakü, Tiflis, Batum, Sofya, Varna, Kişinev, Bükreş, Budapeşte, Prag, Varşova, Tallinn, Riga, Vilnius için iki gün (ya da pazar gecesi kalacak şekilde bir gün)’dür, Köstence, Cluj, Nahcivan, Gence için minimum kalış süresi bir gündür.
Kampanyaya dahil olan tüm Doğu Avrupa hatları için maksimum kalış süresi altı aydır.
Kampanya, varış ve çıkış noktası Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya olan uçuşlarda geçerli değildir.
Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 
Seyahat çıkışında,
 
Moldova için 05/04/2024 - 10/04/2024 ve 07/05/2024 - 12/05/2024,
Batum için 06/04/2024 - 11/04/2024
Tiflis için 06/04/2024 – 07/04/2024, 10/04/2024 -11/04/2024, 03/05/2024 - 07/05/2024
Azerbaycan için 22/03/2024 - 25/03/2024, 05/04/2024 - 10/04/2024, 12/04/2024 – 14/04/2024
Sofya için 06/04/2024 - 07/04/2024, 10/04/2024 - 11/04/2024, 05/05/2024 – 07/05/2024, 11/05/2024 – 12/05/2024
Varna için 06/04/2024 – 07/04/2024, 10/04/2024 - 11/04/2024
Bükreş ve Cluj için 23/02/2024 - 28/02/2024, 16/04/2024 – 23/04/2024, 07/05/2024 – 12/05/2024
Köstence için 16/04/2024 - 23/04/2024, 07/05/2024 – 12/05/2024
Prag için 20/02/2024- 22/02/2024, 05/04/2024 – 11/04/2024, 19/04/2024 – 20/04/2024
Budapeşte için 05/04/2024 - 11/04/2024, 19/04/2024 - 20/04/2024
Polonya için 17/01/2024 - 28/01/2024 , 27/03/2024 - 02/04/2024, 06/04/2024- 11/04/2024, 02/05/2024 – 06/05/2024, 01/06/2024 - 10/06/2024
Estonya, Letonya ve Litvanya için 05/04/2024 - 11/04/2024 tarihleri geçersiz olup kampanya kapsamı dışındadır.
 
Seyahat dönüşünde,
 
Moldova için 12/04/2024 - 14/04/2024 ve 26/04/2024 - 01/05/2024, 18/06/2024 – 23/06/2024
Batum için 12/04/2024 - 16/04/2024
Tiflis için 13/04/2024 – 15/04/2024, 27/04/2024 -30/04/2024
Azerbaycan için 15/03/2024 - 18/03/2024, 05/04/2024 - 10/04/2024, 12/04/2024 – 14/04/2024, 18/06/2024- 23/06/2024
Sofya için 02/02/2024 - 04/02/2024, 13/04/2024 - 15/04/2024, 27/04/2024 – 28/04/2024, 01/05/2024 – 03/05/2024
Varna için 13/04/2024 – 15/04/2024,
Bükreş ve Cluj için 15/02/2024 - 20/02/2024, 06/04/2024 – 15/04/2024, 26/04/2024 – 01/05/2024
Köstence için 06/04/2024 - 15/04/2024, 26/04/2024 – 01/05/2024
Prag için 23/02/2024- 25/02/2024, 12/04/2024 – 15/04/2024, 23/04/2024- 24/04/2023
Budapeşte için 12/04/2024 - 15/04/2024, 23/04/2024 - 24/04/2024
Polonya için 15/01/2024 - 25/01/2024 , 22/03/2024 - 29/03/2024, 11/04/2024- 14/04/2024, 20/04/2024 – 30/04/2024, 01/06/2024 - 10/06/2024
Estonya, Letonya ve Litvanya için 12/04/2024 - 15/04/2024 tarihlerinde kampanya geçerli değildir. 
Yurt içi uçuşlarda 799 TL'den başlayan fiyatlar!

Yurt içi uçuşlarda 799 TL'den başlayan fiyatlar!

Yurt içi uçak biletini, 799 TL’den başlayan fiyatlarla 11 Ocak 2024 (dahil) - 11 Ocak 2024 (dahil) tarihlerinde turna.com'dan satın al, 16 Nisan 2024 (dahil) ile 30 Mayıs 2024 (dahil) tarihleri arasında Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla uç! 
 
Satış dönemi: 11 Ocak 2024 (dahil) - 12 Ocak 2024 (dahil)
Seyahat dönemi: 16 Nisan 2024 (dahil) - 30 Mayıs 2024 (dahil)
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 11 Ocak 2024 ve 12 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 16 Nisan 2024 - 30 Mayıs 2024 arasında olan biletler için geçerlidir.
Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, direkt, Economy Class uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirtilen ücretler, tek yön uçuş ücretleridir.
Kampanya, Kıbrıs Ercan Havalimanı’na yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.
Kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir; Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerinde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
Kampanya kapsamında sunulan ücretler EcoFly ücret sınıfında 799 TL’dir.
Kampanya kapsamında sunulan ExtraFly ücretler; İzmir, Kayseri Antalya, Bodrum, Dalaman, Ankara ve Nevşehir uçuşlarında 1.179 TL, PrimFly pakette 1.249 TL.
Kampanyada belirtilen ücretlere tüm vergi ve harçlar dahildir
Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.
Kampanya kapsamında Ecofly ücret sınıfından alınan biletlerde değişiklik ve iptal yapılmayacaktır. 
Kampanya kapsamında sunulan ücretler, diğer indirim hakları ve başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Kampanya kapsamında sınırlı sayıda koltuk satışa sunulmuştur. Kampanya, sınırlı süre içinde kullanılabilir.
 
 
Türk Hava Yolları Hakkında: 
 
90 yıllık deneyimiyle Türkiye’de ve globalde milyonlarca yolcuya hizmet veren Türk Hava Yolları, Türkiye’nin ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. İstanbul Havalimanı merkezli faaliyet gösteren Türk Hava Yolları, bugün 390’dan fazla uçaktan oluşan genç filosuyla Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney Afrika ve Uzak Doğu’da 120’den fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. 
Türk Hava Yolları, uluslararası seyahat edenlere dünya çapında kesintisiz ve kaliteli hizmet verme amacıyla 1997’de kurulan küresel hava yolu birliği Star Alliance ağının üyesidir.
THY’den KKTC Uçuşlarında 449 TL’den Başlayan Fiyatlar

THY’den KKTC Uçuşlarında 449 TL’den Başlayan Fiyatlar

Türk Hava Yolları’ndan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti çıkışlı ve varışlı İstanbul ve Antalya uçuşlarında 449 TL’den başlayan erken rezervasyon fiyatlarını kaçırma! 
 
Türk Hava Yolları KKTC varışlı ve kalkışlı İstanbul veya Antalya uçak biletini 8 Ocak - 9 Ocak 2024 tarihlerinde turna.com'dan satın al; 12 Şubat 2024 - 4 Nisan 2024 tarihleri arasında uç!
 
Biletleme Dönemi: 8 Ocak 2024 - 9 Ocak 2024
Seyahat Dönemi: 12 Şubat 2024 - 4 Nisan 2024
 
Kampanya Kuralları ve Koşulları 
 
Türk Hava Yolları Erken Rezervasyon kampanyası,  8 Ocak 2024 - 9 Ocak 2024 tarihlerinde satın alınan ve seyahat tarihi 12 Şubat 2024 - 4 Nisan 2024 olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti varışlı ve kalkışlı İstanbul ve Antalya uçuşlarında geçerlidir. 
Kampanya, tek yön Economy Class uçuşlarda geçerlidir. 
Kampanya kapsamında Ecofly paket için başlangıç fiyatı 449 TL’dir. Vergiler hariçtir. 
Kampanya kapsamında sunulan 449 TL’den başlayan fiyatlar sisteme otomatik olarak yansıtılmıştır. Kampanya kapsamındaki seyahat tarihleri için uçuş araması yapıldığında indirimli fiyatlara ulaşılabilir. 
Kampanyadan faydalanmak için rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda yapılmalıdır. 
Kampanya, aktarmalı uçuşlarda geçerli değildir. 
Kampanya, sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. AnadoluJet uçuşlarında ve codeshare seferlerde geçerli değildir.
İndirim, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Türk Hava Yolları, kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ve kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir.
 
 
Türk Hava Yolları Hakkında: 
 
90 yıllık deneyimiyle Türkiye’de ve globalde milyonlarca yolcuya hizmet veren Türk Hava Yolları, Türkiye’nin ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. İstanbul Havalimanı merkezli faaliyet gösteren Türk Hava Yolları, bugün 390’dan fazla uçaktan oluşan genç filosuyla Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney Afrika ve Uzak Doğu’da 120’den fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. 
Türk Hava Yolları, uluslararası seyahat edenlere dünya çapında kesintisiz ve kaliteli hizmet verme amacıyla 1997’de kurulan küresel hava yolu birliği Star Alliance ağının üyesidir. 
THY’den Güney Avrupa Uçuşlarına Özel 129 USD’den Başlayan Fiyatlar

THY’den Güney Avrupa Uçuşlarına Özel 129 USD’den Başlayan Fiyatlar

THY ile Güney Avrupa’yı 129 USD’den başlayan fiyatlarla keşfet! Biletini hemen turna.com'dan satın al! 
 
Milano'dan Barselona’ya, Paris’ten Atina’ya, Lizbon’dan Nice’e, Üsküp’ten Saraybosna’ya; birçok destinasyonda özel fiyatlar seni bekliyor. Biletini 4 Aralık 2023 - 8 Aralık 2023 tarihleri arasında satın al, 10 Ocak - 31 Mart 2024 tarihleri arasında Güney Avrupa’yı keşfetmenin tadını çıkar! 
 
Biletleme Dönemi: 4 Aralık 2023 - 8 Aralık 2023
Seyahat Dönemi: 10 Ocak - 31 Mart 2024
 
Kampanya Koşulları
 
Kampanya, 4 Aralık 2023 - 8 Aralık 2023 tarihleri arasında satın alınan ve seyahat tarihi 10 Ocak - 31 Mart 2024 arasında olan, gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak biletlerinde geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 129 USD’den başlamaktadır. Bu fiyatlar şehirlere göre değişiklik göstermektedir. 
Kampanya kapsamında belirtilen ücretler, EcoFly paketi ücretleridir, paket ücret farkı ödeyerek diğer paketlerde kampanyalı ücretlerden faydalanılabilir.
Uçuş, İstanbul dışında yurt içi bir destinasyondan veya KKTC’den başlayabilir. Bu durumda toplam ücrete ek olarak yalnızca vergi farkı yansıtılır
Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik işlemi, ücret sınıfı kuralları çerçevesinde yapılabilir; ancak bilet iadesi yapılmayacaktır.
Uçuşlar, İstanbul dışında bir yurt içi destinasyondan başlayabilir ancak bu durumda toplam ücrete ek olarak yalnızca sabit vergi farkı yansıtılır.
Biletleme işlemi, rezervasyon yapıldıktan 1 gün içinde tamamlanmalıdır.
Kampanya kapsamında sunulan fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
Kampanya bilet fiyatları, günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
Kampanyalı biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 
Türk Hava Yolları Hakkında: 
 
90 yıllık deneyimiyle Türkiye’de ve globalde milyonlarca yolcuya hizmet veren Türk Hava Yolları, Türkiye’nin ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. İstanbul Havalimanı merkezli faaliyet gösteren Türk Hava Yolları, bugün 390’dan fazla uçaktan oluşan genç filosuyla Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney Afrika ve Uzak Doğu’da 120’den fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. 
Türk Hava Yolları, uluslararası seyahat edenlere dünya çapında kesintisiz ve kaliteli hizmet verme amacıyla 1997’de kurulan küresel hava yolu birliği Star Alliance ağının üyesidir. 
Uçuran Cuma’ya Özel İndirimler

Uçuran Cuma’ya Özel İndirimler

Uçuran Cuma başlıyor! 
 
Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda geçerli büyük indirimler 24 Kasım Cuma günü Instagram hesabımızda seni bekliyor! 
 
Yurt içi gidiş - dönüş uçuşlarda indirim sağlayacak kodları yakalamak için bizi hemen Instagram’da takip et, gönderi ve hikaye bildirimlerini açık tut. 
 
İndirim kodları 24 Kasım Cuma günü herhangi bir saatte paylaşılabileceği için gözün Instagram’dan gelecek bildirimlerde olsun. 
 
Kampanya Koşulları:
 
Uçuran Cuma kampanyası, 24 Kasım Cuma günü Instagram’da belirtilen saat aralığında geçerlidir. Duyuru için herhangi belirli bir saat bulunmamaktadır. İndirim kodları, sadece duyuru yapılan saatler içerisinde geçerli olacağı için @turna_com instagram hesabını takip ederek gönderi ve hikaye bildirimlerini açman önemli.
Kampanya kapsamında yurt içi ve yurt dışı 2 ayrı indirim için indirim kodu paylaşılacaktır. 
Kampanya kapsamında sunulan yurt içi gidiş - dönüş uçuşlarda geçerli indirim, minimum 1.200 TL ve üzerindeki sepet tutarlarına uygulanacaktır. Kampanya, 1.200 TL altındaki sepet tutarlarında geçerli değildir.
Kampanya kapsamında sunulan yurt dışı gidiş - dönüş uçuşlarda geçerli indirim, minimum 3.000 TL ve üzerindeki sepet tutarlarına uygulanacaktır. Kampanya 3.000 TL altındaki sepet tutarlarında geçerli değildir. 
Unutma! Kampanyadan faydalanmak için turna.com'a üye olman gerekiyor.
İndirim kodunun geçerli olduğu süre içerisinde 1 kişi, aynı indirim kodunu sadece 1 kez kullanabilir faydalanabilir. 
İndirim kodunun geçerli olduğu süre içerisinde indirim olan şehir/şehirler için dilediğin tarihe bilet alabilirsin. 
İndirimin yansıması için; uçuş rotası seçilip, kişisel bilgiler girildikten sonra, ödeme adımında yer alan “İndirim kodunu giriniz” alanına kod girilerek “Uygula” butonuna basılması yeterli olacaktır.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu firmasının verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu firmasının verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, hava yolu firmasının verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, hava yolu firmasının değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.
Kampanya kodları Turna.com’un %70’e varan indirim sağlayan “Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında ekstra indirim sağlamamaktadır.
İndirim kodları ilk 100 bilet için geçerlidir. 
Kampanya, başka kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez.
Turna.com, kampanya kurallarını değiştirme ve kampanyayı belirtilen süreden önce sona erdirme hakkına sahiptir.
Kampanya kapsamında usulsüz kullanımlar tespit edilirse turna.com gerekli yasal işlemleri başlatacaktır. 
 
THY Doğu Avrupa Uçuşlarında 119 USD’den başlayan fiyatlar!

THY Doğu Avrupa Uçuşlarında 119 USD’den başlayan fiyatlar!

THY ile Doğu Avrupa’yı 119 USD’den başlayan fiyatlarla keşfetmeye hazır mısın? Biletini hemen turna.com'dan satın al! 
 
Prag, Varşova, Bakü, Tiflis, Riga, Sofya ve birçok destinasyonda 119 USD’den başlayan fiyatlar seni bekliyor. Biletini 9 Ekim 2023 - 19 Ekim 2023 tarihleri arasında satın al, 1 Kasım 2023 - 31 Mart 2024 tarihleri arasında Doğu Avrupa’ya uç!
 
Biletleme Dönemi: 9 Ekim 2023 - 19 Ekim 2023
Seyahat Dönemi: 1 Kasım 2023 - 31 Mart 2024
 
Kampanya Koşulları
 
Kampanya, 9 Ekim 2023 - 19 Ekim 2023 tarihleri arasında satın alınan ve seyahat tarihi 01 Kasım 2023 - 31 Mart 2024 arasında olan, gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak biletlerinde geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 119 USD’den başlamaktadır. Bu fiyatlar şehirlere göre değişiklik göstermektedir. 
Destinasyon bazında kampanyanın geçerli olmadığı tarihler aşağıda belirtilmiştir.
Kampanya kapsamında alınan biletlerde iptal değişiklik işlemi, ücret sınıfı kuralları çerçevesinde yapılabilir.
Biletleme işlemi, rezervasyon yapıldıktan 1 gün içinde tamamlanmalıdır.
Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
Kampanya bilet fiyatları, günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
Kampanyalı biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
Minimum kalış süresi Bakü, Tiflis, Batum, Sofya, Varna, Kişinev, Bükreş, Budapeşte, Prag, Varşova, Tallinn, Riga, Vilnius için iki gün (ya da pazar gecesi kalacak şekilde bir gün)’dür, Köstence, Cluj, Nahcivan, Gence için minimum kalış süresi bir gündür.
Kampanyaya dahil olan tüm Doğu Avrupa hatları için maksimum kalış süresi altı aydır.
Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 
Seyahat çıkışında;
 
Moldova için; 29 Aralık 2023 - 15 Ocak 2024 ve 22 Mart 2024 - 29 Mart 2024
Gürcistan için; 29 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023, 02 Ocak 2024 - 15 Ocak 2024, 22 Mart 2024 – 29 Mart 2024
Azerbaycan için; 21 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023, 02 Ocak 2024 - 04 Ocak 2024, 15 Mart 2024 – 17 Mart 2024
Sofya, Bükreş için; 17 Kasım 2023 - 19 Kasım 2023, 22 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023, 02 Şubat 2024 – 04 Şubat 2024
Varna, Cluj ve Köstence için; 22 Aralık 2023 – 30 Aralık 2023
Macaristan ve Çekya için; 21 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023, 27 Mart 2024 - 29 Mart 2024
Polonya için; 15 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023 , 22 Mart 2024 - 29 Mart 2024
Estonya için; 21 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023, 23 Şubat 2024 - 27 Şubat 2024
Letonya için; 21 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023, 08 Mart 2024 - 12 Mart 2024, 28 Mart 2024 – 31 Mart 2024
Litvanya için; 21 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023, 09 Şubat 2024 - 13 Şubat 2024, 28 Mart 2024 – 31 Mart 2024 tarihleri
 
Seyahat dönüşünde,
 
Moldova ve Gürcistan için; 21 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023 ve 27 Mart 2024 - 31 Mart 2024
Azerbaycan için; 02 Ocak 2024 - 15 Ocak 2024 ve 23 Mart 2024 - 25 Mart 2024
Sofya ve Bükreş için; 11 Kasım 2023 - 13 Kasım 2023, 01 Ocak 2024 - 08 Ocak 2024, 20 Ocak 2024 – 22 Ocak 2024
Varna, Cluj ve Köstence için; 01 Ocak 2024 - 08 Ocak 2024
Macaristan ve Çekya için; 01 Ocak 2024 – 15 Ocak 2024, 04 Kasım 2023 – 06 Kasım 2023
Polonya için; 01 Ocak 2024 – 15 Ocak 2024, 27 Mart 2024 – 31 Mart 2024
Estonya için; 01 Ocak 2024 - 15 Ocak 2024, 01 Mart 2024 - 04 Mart 2024, 28 Mart 2024 – 31 Mart 2024
Letonya için; 01 Ocak 2024 - 15 Ocak 2024, 16 Mart 2024 - 18 Mart 2024
Litvanya için; 01 Ocak 2024 - 15 Ocak 2024, 17 Şubat 2024 - 19 Şubat 2024 tarihleri geçersiz olup kampanya kapsamı dışındadır.
Varış/Çıkış noktası Ukrayna, Rusya ve Beyaz Rusya olan uçuşlarda kampanya geçerli değildir.
Turna.com üyelerine Garenta’dan %35 indirim fırsatı!

Turna.com üyelerine Garenta’dan %35 indirim fırsatı!

Garenta, turna.com üyelerine bireysel günlük kiralamada %35 indirim fırsatı sunuyor. Bu kampanyayı kaçırma, aracını sana özel indirimle kirala! 

 

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 31 Mart 2024 tarihine kadar Garenta üzerinden yapılacak bireysel günlük araç kiralamalarda geçerlidir.
 • İndirimden faydalanmak için turna.com’a üye ol; web sitemizde ve mobil uygulamamızda yer alan canlı destek bölümünden konuşma başlatarak veya [email protected]’a “Garenta İndirim Kodu” başlıklı bir e-posta göndererek indirim kodunu talep edebilirsin. İndirim kodun, en kısa süre içerisinde destek ekibimiz tarafından iletilecektir.
 • İndirim kodunu, Garenta web sitesinde yer alan kampanya sayfasında yer alan Kampanya Kodu alanına girerek %35 indirimden hemen faydalanabilirsin.
 • Turna.com ve Garenta, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve indirim kodunu hemen kullanmak için: TIKLAYINIZ

 

THY’den Güney Avrupa Uçuşlarına Özel Fiyatlar

THY’den Güney Avrupa Uçuşlarına Özel Fiyatlar

THY ile Güney Avrupa’yı 129 USD’den başlayan fiyatlarla keşfet! Biletini hemen turna.com'dan satın al! 
 
Paris’ten Barselona’ya, Lizbon’dan Nice’e, Üsküp’ten Saraybosna’ya; birçok destinasyonda özel fiyatlar seni bekliyor. Biletini 12 Eylül 2023 - 20 Eylül 2023 tarihleri arasında satın al, 1 Kasım 2023 - 31 Mart 2024 tarihleri arasında Güney Avrupa’yı keşfetmenin tadını çıkar! 
 
Biletleme Dönemi: 12 Eylül 2023 - 20 Eylül 2023
Seyahat Dönemi: 1 Kasım 2023 - 31 Mart 2024
 
Kampanya Koşulları
 
Kampanya, 12 Eylül 2023 - 20 Eylül 2023 tarihleri arasında satın alınan ve seyahat tarihi 01 Kasım 2023 - 31 Mart 2024 arasında olan, gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak biletlerinde geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 129 USD’den başlamaktadır. Bu fiyatlar şehirlere göre değişiklik göstermektedir. 
Kampanya, 15 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024 tarihlerindeki gidiş uçuşlarında ve 29 Aralık 2023 - 8 Ocak 2024 tarihlerindeki dönüş uçuşlarında geçerli değildir.
Kampanya kapsamında belirtilen ücretler, EcoFly paketi ücretleridir, paket ücret farkı ödeyerek diğer paketlerde kampanyalı ücretlerden faydalanılabilir.
Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik işlemi, ücret sınıfı kuralları çerçevesinde yapılabilir; ancak bilet iadesi yapılmayacaktır.
Uçuşlar, İstanbul dışında bir yurt içi destinasyondan başlayabilir ancak bu durumda toplam ücrete ek olarak yalnızca sabit vergi farkı yansıtılır.
Biletleme işlemi, rezervasyon yapıldıktan 1 gün içinde tamamlanmalıdır.
Kampanya kapsamında geçerli fiyatlardan faydalanabilmek için maksimum kalış süresi 15 gün olmalıdır.
Kampanya kapsamında sunulan fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
Kampanya bilet fiyatları, günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
Kampanyalı biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Juzdan ile Öde’ye özel 500 TL chip-para hediye!

Juzdan ile Öde’ye özel 500 TL chip-para hediye!

Juzdan ile Öde’ye özel 15 Ağustos – 15 Eylül 2023 tarihleri arasında Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek yapılan 2.000 TL ve üzeri alışverişe %5 chip-para, toplam 500 TL chip-para hediye!
 
Juzdan ile Öde’ye özel 15 Ağustos – 15 Eylül 2023 tarihleri arasında Axess, Wings, Akbank Kart’la “Juzdan ile Öde” seçilerek yapılan 2.000 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli harcamanıza %5, toplam 500 TL chip-para fırsatı sunulmaktadır.
Kampanyadan yararlanabilmek için, Turna.com'da 2.000 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında Akbank Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
Kampanyadan faydalanmak için yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.
“Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun (QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir.
Ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlanmalıdır.
“Juzdan ile Öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve Turna.com web sitesinde başlatılıp sadece 3D onayı Juzdan ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Ek kartlar, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir.
Kampanyaya, “Juzdan ile Öde” seçeneği seçilmeden yapılan ödemeler dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları ile kampanya kapsamında toplam en fazla 500 TL chip-para kazanabilir. Harcamanın %5’lik kısmı 500 TL’nin altında kalması durumunda, birden fazla işlemde kazanılan %5 chip-para ile toplamda 500 TL chip-para kazanılacaktır. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para'nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Juzdan üzerinden ödemesi gerçekleşmeyen harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. ve Turna.com kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: