Türk Hava Yolları Kampanyaları, 2022 Fırsatları ve Promosyon Bilet Kodları - turna.com

Türk Hava Yolları Kampanya ve Fırsatları
Turna.com'da

En Güncel Türk Hava Yolları - THY Kampanya ve Fırsatları

Güncel Kampanyalar

THY ile Orta ve Kuzey Avrupa’yı gidiş-dönüş 149$’dan başlayan fiyatlarla keşfet!

THY ile Orta ve Kuzey Avrupa’yı gidiş-dönüş 149$’dan başlayan fiyatlarla keşfet!

Uçak biletini 15 Ekim 2022’ye kadar avantajlı fiyatlarla satın al, 1 Kasım 2022 - 15 Mart 2023 tarihleri arasında Orta ve Kuzey Avrupa’nın en güzel şehirlerini keşfetmenin tadını çıkar! 
 
Avrupa’nın tarih kokan şehirlerini THY ile keşfetmeye hazır mısın? Viyana’dan Berlin’e, Amsterdam’dan Brüksel’e, Dublin’den Helsinki’ye, Londra’dan Stockholm’e en güzel destinasyonlar seni bekliyor! 
 
Bu kampanyayı kaçırma, uçak biletini koltuklar tükenmeden hemen satın al! 
 
Kampanyanın geçerli başlıca destinasyonlar: Viyana, Salzburg, Basel, Geneva, Zürih, Amsterdam, Brüksel, Lüksemburg, Berlin, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Bremen, Hamburg, Hannover, Leipzig, Münih, Nürnberg, Stuttgart, Stockholm, Göteborg, Dublin, Billund, Kopenhag, Helsinki, Oslo, Londra (Heathrow, Gatwick), Manchester, Birmingham, Edinburgh. 
 
Kampanya Koşulları: 
 
Kampanya, 05 Ekim 2022- 15 Ekim 2022 tarihleri arasında satın alınan seyahat tarihi 01 Kasım 2022- 15 Mart 2023 arasında olan, gidiş - dönüş Economy Class uçak biletleri için geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirlenen fiyatlara tüm vergiler ve diğer ücretler dahildir.
Kampanya, Türkiye çıkışlı uçuşlarda 29 Aralık 2022- 11 Ocak 2023 tarihleri arasında, Türkiye varışlı uçuşlarda ise 16 Aralık 2022 – 30 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli değildir.
Berlin çıkışlı uçuşlarda 02 Mart 2023- 13 Mart 2023 tarihleri arasında, varışlı uçuşlarda ise 10 Mart 2023- 20 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli değildir.
Hamburg çıkışlı uçuşlarda 02 Mart 2023- 13 Mart 2023 tarihleri arasında, varışlı uçuşlarda ise 08 Mart 2023- 20 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli değildir.
Helsinki çıkışlı uçuşlarda 20 Şubat 2023 – 27 Şubat 2023 tarihleri arasında, varışlı uçuşlarda ise 16 Şubat 2023 – 23 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli değildir.
Rezervasyon yapıldıktan sonra 1 gün içinde biletleme işlemi tamamlanmalıdır.
Gidiş ve dönüş uçuş tarihleri arasında en fazla 15 gün olabilir.
Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik işlemi, ücret sınıfı kurallarında yapılabilir.
Kampanya kapsamında alınan biletlerde iade ve iptal işlemi yapılamaz.
İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
Kampanya kapsamında sınırlı sayıda koltuk sunulmaktadır.
Kampanya grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 

Geçmiş Kampanyalar

THY’den Yurt İçi Uçuşlarda Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırma!

THY’den Yurt İçi Uçuşlarda Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırma!

İstanbul’dan Antalya’ya, İzmir’den Kayseri'ye, Ankara’dan Gaziantep'e, Adana’dan Samsun’a, Bodrum’dan Erzurum’a Türkiye’nin dört bir yanını en iyi fiyatlarla keşfetmeye hazır mısın?
 
Yurt içi uçak biletini, 299.99 TRY’den başlayan fiyatlarla 4-5 Ekim 2022 tarihlerinde satın al, 6 Şubat 2023 ile 9 Nisan 2023 tarihleri arasında Türkiye’nin birbirinden güzel seyahat rotalarına avantajlı fiyatlarla ve Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla uç! 
 
Koltuklar tükenmeden uçak biletini hemen satın al, yeni yılda seyahat etmenin ve yeni rotalar keşfetmenin keyfini doya doya yaşa! 
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 4 Ekim 2022 ve 5 Ekim 2022 tarihlerinde satın alınan ve seyahat tarihi 6 Şubat 2023 – 9 Nisan 2023 arasında olan biletler için geçerlidir.
Kampanyada belirtilen fiyatlar Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, direkt, Ekonomi Kabin uçuşlarındada geçerlidir.
Kampanya, Kıbrıs Ercan Havalimanı’na ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.
Kampanya, sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında, Türk Hava Yolları codeshare seferlerinde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
Yurt içi erken rezervasyon kampanyası kapsamında sunulan ücretler EcoFly ücret sınıfında 299.99 TRY, ExtraFly ücret sınıfında 419.99 TRY, PrimeFly ücret sınıfında 449.99 TRY’dir.
Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ücretler, rezervasyon yapılmış; ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.
Kampanya kapsamında Ecofly ücret sınıfından alınan biletlerde değişiklik ve iptal işlemlerine izin verilmez.
Kampanya kapsamında sunulan ücretlere tüm vergi ve harçlar dahildir
Kampanyada sunulan biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
Kampanya kapsamında sunulan ücretler, diğer indirim haklarıyla ve farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya, grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Kampanya kapsamında 100.054 adet koltuk satışa sunulacaktır. 
 
THY Hakkında: 
 
Türkiye’nin ulusal hava yolu ve bayrak taşıyıcı şirketi olan Türk Hava Yolları, 338’den fazla uçaktan oluşan genç filosuyla Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Uzak Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney Afrika’da 120’den fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. Genel merkezi İstanbul Havalimanı’dır. Türk Hava Yolları, küresel hava yolu birliği Star Alliance üyesidir. 
THY Early Bird Kampanyası ile Güney Avrupa’ya İndirimli Uç!

THY Early Bird Kampanyası ile Güney Avrupa’ya İndirimli Uç!

Yılın en çok beklenen kampanyası başladı! Türk Hava Yolları Early Bird kampanyası ile Güney Avrupa’ya 119 dolardan başlayan fiyatlarla uçmanın keyfini yaşa! 

Güney Avrupa’yı keşfetmeye hazır mısın? Paris’ten Roma’ya, Lizbon’dan Malta’ya, Barselona’dan Belgrad’a birçok destinasyonda indirimli fiyatları kaçırma! Uçak biletini, 20 Eylül 2022 - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında satın al, 01 Kasım 2022 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında uç. Tatilini şimdiden, avanajlı fiyatlarla planla!

Kampanyanın geçerli olduğu destinasyonlar:

Paris, Lyon, Nice, Marsilya, Toulouse, Bordeaux, Strasbourg, Barselona, Madrid, Malaga, Bilbao, Valensiya, Milano, Roma, Venedik, Napoli, Bolonya, Katanya, Bari, Lizbon, Porto, Malta, Atina, Selanik, Belgrad, Podgorica, Zagreb, Dubrovnik, Lübliyana, Saraybosna, Üsküp, Priştine.

Kampanya Koşulları:

*Kampanya, Güney Avrupa Hatları çıkışlı, İstanbul Havalimanı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı varışlı; İstanbul Havalimanı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı çıkışlı Güney Avrupa varışlı gidiş-dönüş biletlerde geçerlidir. 

*Tek yön biletlerde geçerli değildir. 

*Kampanya, 20 Eylül 2022 - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında satın alınacak biletlerde geçerlidir.

*Uçuş dönemi, 01 Kasım 2022 - 31 Mart 2023 tarihleri arasıdır.

*Yolcuların destinasyonlarda en fazla kalış süresi 15 gündür.

*Bilet ücretlerine havaalanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.

*Biletlere TR iç hat bağlantısı eklenebilir. İç hat bağlantısı için toplam ücrete ek olarak yalnızca sabit vergi farkı yansıtılacaktır.

*Kampanya sadece THY uçuşlarında geçerlidir.

*Rezervasyon yapıldıktan sonra 1 gün içinde biletleme işlemi tamamlanmalıdır.

*Kampanyalı satın alınan biletlerde değişiklik yapılabilir; iade yapılmaz.

*Sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.

*Grup rezervasyonları için geçerli değildir.

*THY ve turna.com, kampanya haklarını değiştirme ve kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar.

THY Hakkında

Türk Hava Yolları, Türkiye’nin ulusal hava yolu, bayrak taşıyıcı şirketidir. İstanbul Havalimanı merkezli faaliyet göstermektedir. THY, bugün, 338’den fazla uçaktan oluşan genç filosuyla Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’da 120’den fazla ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. THY, uluslarası seyahat edenlere dünya çapında erişim sağlama ve kesintisiz hizmet sunma amacıyla kurulan, küresel bir hava yolu birliği olan Star Alliance üyesidir. 

 

Juzdan ile Öde %10 Chip Para Kazan

Juzdan ile Öde %10 Chip Para Kazan

Uçak ve otobüs biletini Juzdan ile Öde, 100 TL’ye varan %10 Chip para kazan! 

Juzdan ile Öde’ye özel; Turna.com’dan 24 Ağustos – 23 Eylül 2022 tarihlerinde, Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçerek tek seferde yapacağın ilk 500 TL ve üzeri tek ödemene veya taksitli harcamana 100 TL ye varan  % 10 chip-para kazanma fırsatını kaçırma!

Kampanya Koşulları

*Kampanyadan yararlanabilmek için, Turna.com  web sitesi veya mobil uygulaması içerisinde 500 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında  Akbank  Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.

*Kampanyadan faydalanmak için Turna.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden  yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir. 

*İnternet sitesinden yapılan işlemlerde, “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun(QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir. 

*Turna.com uygulamasından yapılan işlemlerde, ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlamalıdır. 

*“Juzdan ile öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve Turna.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden başlatılıp sadece 3D onayı Juzdan ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

*Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.

*Kazandığın chip-paraları biriktirebilir, dilediğin zaman hayalinde ne varsa alabilirsin.

*Kampanyada kazanılan chip-paralar Turna.com ve Turna.com mobil uygulamasında kullanılmamaktadır.

*Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. 

*Ek kartlar, Bank O'Card Axess ve Ticari kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir.

*Kampanyaya, turna.com ve Turna.com mobil uygulamasından yapılan harcamalarda Juzdan'nın  ödeme seçeneği olarak seçilmesi ve harcamanın tamamlanması dışında Turna.com ’nun sanal POS'undan yapılan işlemler dahil değildir.

*Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları ile bir defa en fazla  100 TL chip-para kazanabilir.

*İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para'nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

*Juzdan üzerinden ödemesi gerçekleşmeyen harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

*Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

*Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

*Akbank T.A.Ş. ve  Turna.com kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

THY ile Avrupa’ya avantajlı fiyatlarla uçma fırsatı!

THY ile Avrupa’ya avantajlı fiyatlarla uçma fırsatı!

Paris’ten Roma’ya, Lizbon’dan Atina’ya birçok destinasyona THY’nin avantajlı fiyatlarıyla uç, Avrupa’ya yeniden seyahat etmenin keyfini doya doya yaşa! THY biletini turna.com’dan 25 Şubat’a kadar kampanyalı satın al, Avrupa destinasyonlarından dilediğine uç! 
 
Biletleme Dönemi: 18 Şubat 2022 – 25 Şubat 2022
Seyahat Dönemi: 01 Mart 2022 – 15 Haziran 2022
 

Başlangıç Fiyatları

Kalkış

Varış

Başlangıç Fiyatları

Istanbul

Atina

$149

Selanik

$149

Milano

$169

Roma

$169

Venedik

$169

Napoli

$169

Bologna

$169

Katanya

$169

Bari

$169

Malta

$169

Lyon

$179

Marsilya

$179

Nice

$179

Toulouse

$179

Bordo

$179

Strazburg

$179

Paris

$189

Barselona

$199

Madrid

$199

Malaga

$199

Valensiya

$199

Bilbao

$199

Lizbon

$199

Porto

$199

 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 25 Şubat 2022 tarihine kadar düzenlenen ve 01 Mart 2022 - 15 Haziran 2022 arasında yapılacak seyahatlerde geçerlidir.
Kampanya, gidiş - dönüş Economy Class uçuşlarda geçerlidir.
Kampanyalı biletlerde değişiklik yapılabilir; ancak biletler iade edilemez.
Uçuş İstanbul dışında bir yurt içi destinasyondan başlayabilir; ancak bu durumda toplam ücrete ek olarak yalnızca sabit vergi farkı yansıtılır.
Bilet değişikliği durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.
Maksimum kalış süresi 15 gün olmalıdır.
Kampanya kapsamında sunulan fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Kampanya bilet fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
Kampanyalı biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
Türk Hava Yolları ve Turna.com kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
THY ile Avrupa’ya avantajlı fiyatlarla uçma fırsatı!

THY ile Avrupa’ya avantajlı fiyatlarla uçma fırsatı!

Paris’ten Roma’ya, Lizbon’dan Atina’ya birçok destinasyona THY’nin avantajlı fiyatlarıyla uç, Avrupa’ya yeniden seyahat etmenin keyfini doya doya yaşa! THY biletini turna.com’dan 25 Şubat’a kadar kampanyalı satın al, Avrupa destinasyonlarından dilediğine uç! 
 
Biletleme Dönemi: 18 Şubat 2022 – 25 Şubat 2022
Seyahat Dönemi: 01 Mart 2022 – 15 Haziran 2022
 

Başlangıç Fiyatları

 

 

Kalkış

Varış

Başlangıç Fiyatları

Istanbul

Atina

$149

Selanik

$149

Milano

$169

Roma

$169

Venedik

$169

Napoli

$169

Bologna

$169

Katanya

$169

Bari

$169

Malta

$169

Lyon

$179

Marsilya

$179

Nice

$179

Toulouse

$179

Bordo

$179

Strazburg

$179

Paris

$189

Barselona

$199

Madrid

$199

Malaga

$199

Valensiya

$199

Bilbao

$199

Lizbon

$199

Porto

$199

 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 25 Şubat 2022 tarihine kadar düzenlenen ve 01 Mart 2022 - 15 Haziran 2022 arasında yapılacak seyahatlerde geçerlidir.
Kampanya, gidiş - dönüş Economy Class uçuşlarda geçerlidir.
Kampanyalı biletlerde değişiklik yapılabilir; ancak biletler iade edilemez.
Uçuş İstanbul dışında bir yurt içi destinasyondan başlayabilir; ancak bu durumda toplam ücrete ek olarak yalnızca sabit vergi farkı yansıtılır.
Bilet değişikliği durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.
Maksimum kalış süresi 15 gün olmalıdır.
Kampanya kapsamında sunulan fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Kampanya bilet fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
Kampanyalı biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
Türk Hava Yolları ve Turna.com kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
THY’den Sevgililer Günü’ne Özel %50’ye Varan İndirim Fırsatı!

THY’den Sevgililer Günü’ne Özel %50’ye Varan İndirim Fırsatı!

14 Şubat Sevgililer Günü’de en sevdiğine romantik bir seyahat hediye etmenin tam zamanı! 

Türk Hava Yolları’nın Sevgililer Günü’ne özel kampanyası ile 9 - 15 Şubat 2022 tarihleri arasında, İstanbul’dan yurt dışında belirli destinasyonlara gerçekleştireceğin 2 kişilik Economy ve Business Class uçuşlarda %50’ye varan indirimleri kaçırma!

Kiev, Podgorica, Dubrovnik, Berlin, Amsterdam, Paris, Seyşeller, Venedik, Lizbon, Barselona, Miami, New York, Havana, Mauritius, Maldivler, Singapur ve birçok destinasyona Sevgililer Günü’ne özel avantajlarla uç!

Kalkış Noktası

Varış noktaları

Business Class Her şey dahil ücrette indirim oranı

Türkiye

Maldives

% 50

Kolombo, Bilbao, Port Louis

% 45

Zanzibar, Cape Town, Seyşeller

% 40

Nairobi

% 35

Cenevre, Cakarta, Singapur, Darüsselam, Seul

% 25

 

Stockholm, Kuala Lumpur, Bişkek, Basel, Viyana, Almatı, Duşanbe, Birmingham, Edinburgh, Manchester, Kazan, St Petersburg, Göteborg, Kopenhag, Helsinki

% 20

 

Yekaterinburg, Oslo, Zürih, Salzburg, Moskova

% 15

 

Atlanta, Boston, New York, Washington DC, Houston, Los Angeles, Miami, New York, Chicago, San Francisco, Bogota, Panama, Mexico City, Cancun, Havana, Caracas, Dallas/Fort Worth, Düsseldorf, Hamburg, Berlin, Amsterdam, Prag, Brüksel, Budapeşte, Lüksemburg, Varşova, Nur Sultan, Paris, Lyon, Marsilya, Nice, Toulouse, Bologna, Katanya, Rome, Milano, Napoli, Venedik, Malaga, Barselona, Madrid, Valensiya, Atina, Selanik, Lizbon, Porto, Malta, Adler/Soçi, Rostov-na-Donu

% 10

 

Frankfurt, Münih, Tallinn, Riga, Vilnius, Dublin

% 5

 

Kalkış Noktası

Varış noktaları

Her şey dahil ücrette indirim oranı

Türkiye

Dubrovnik, Zagreb, Ljubljana

% 50

Podgorica

% 45

Kiev, Lviv, Amman, Seyşeller

% 40

Belgrad

% 35

Bişkek, Bilbao, Göteborg

% 30

Frankfurt, Hamburg, Berlin, Cakarta, Singapur, Maldivler, Kuala Lumpur, Almatı, Nur Sultan, Kolombo, Seul, Toulouse, Barselona, Valensiya, Kahire, Alexandria, Kazan, Yekaterinburg, Kopenhag, Helsinki, Oslo, Akabe, Zanzibar, Cape Town, Nairobi, Mauritius

% 25

Salzburg, Düsseldorf, Duşanbe, Paris, Marsilya, Nice, Bologna, Katanya, Rome, Napoli, Venedik, Malaga, Madrid, Atina, Selanik, Lizbon, Porto, Malta, St Petersburg, Moskova, Stockholm, Darüsselam, Johannesburg

% 20

Mexico City, Havana, Caracas, Basel, Cenevre, Zürih, Viyana, Münih, Amsterdam, Prag, Lüksemburg, Varşova, Lyon, Edinburgh, Adler/Soçi, Rostov-na-Donu

% 15

Atlanta, Boston, New York, Washington DC, Houston, Los Angeles, Miami, New York, Chicago, San Francisco, Montreal, Toronto, Vancouver, Bogota, Panama, Cancun, Sao Paulo, Buenos Aires, Dallas/Fort Worth, Brüksel, Budapeşte, Milano, Birmingham, Manchester, Tallinn

% 10

Londra, Riga, Vilnius, Dublin, Maskat

% 5

 

Kampanya Koşulları:

 • ​​Kampanya, 9 - 15 Şubat 2022 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 9 Şubat 2022 - 31 Mayıs 2022 arasında olan gidiş dönüş biletlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 2 kişi için alınacak biletlerde toplam ücret üzerinden en fazla %50 oranında indirim verilecektir. İndirim oranları parkur özelinde tabloda belirtilmiştir.
 • Kampanya, Türkiye ve Kıbrıs Ercan Havalimanı çıkışlı belirtilen destinasyonlar varışlı uçuşlarda geçerlidir. İstanbul dışındaki noktalardan yapılan uçuşlarda vergi hariç ücrete 80 USD, Ankara ve İzmir çıkışlı noktalar için vergi hariç ücrete 50 USD eklenir.
 • Kampanya, Economy ve Business Class gidiş -  dönüş uçuşlarda geçerlidir.
 • Kampanya sadexe U ve J sınıfı sınırlı sayıdaki biletler için geçerlidir.
 • Belirtilen indirimler, yalnızca aynı PNR’da 2 yetişkin yolcu olması durumunda geçerli olacaktır. PNR’daki 2 kişiden birinin yetişkin olmaması durumunda, ilgili yolcu yetişkin yolcu gibi işlem görecektir.
 • Kampanya kapsamında alınan biletler iade edilemez. Değişiklik yapılması durumunda bilet sınıfının ücret kuralları geçerlidir.
 • Kampanyadan satın alınan Economy sınıfı biletler Business Class’a yükseltilemez.
 • Maksimum kalış süresi 8 gündür.
 • Kampanyada ilgili parkurların bagaj kuralları geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki bilet ücretlerine havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
 • Kampanya, Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. AnadoluJet uçuşlarında, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında geçerli değildir.
 • Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
 • Türk Hava Yolları, kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

THY ile Doğu Avrupa'yı En Avantajlı Fiyatlarla Keşfet!

THY ile Doğu Avrupa'yı En Avantajlı Fiyatlarla Keşfet!

109 USD'den başlayan fiyatlarla Doğu Avrupa'yı keşfetmenin tam zamanı! 

Sofya, Bükreş, Varna, Lviv, Kiev, Odessa, Dubrovnik, Belgrad, Saraybosna, Kişinev gibi Balkanlar, Ukrayna ve Kafkaslar'ın birbirinden güzel şehirlerini görmek, doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek için bu kampanyayı kaçırma! 

 

Biletleme Dönemi: 17 Ocak 2022 – 27 Ocak 2022
Seyahat Dönemi: 24 Ocak 2022 – 7 Haziran 2022

 

Kampanya Koşulları:

*Kampanya, 17 Ocak 2022 – 27 Ocak 2022 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 24 Ocak 2022 – 07 Haziran 2022 arasında olan biletler için geçerlidir.

*Kampanya, Türkiye çıkışlı gidiş-dönüş Economy Class uçuşlar için geçerlidir.

*Değişiklik ve iptal durumlarında ücret sınıfı kuralları geçerlidir.

*Fiyatlar, günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.

*Kampanya biletleri sınırlı sayıdadır.

* Türk Hava Yolları ve Turna.com kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

THY ile Güney Avrupa'ya 139 USD'den başlayan fiyatlarla uç!

THY ile Güney Avrupa'ya 139 USD'den başlayan fiyatlarla uç!

THY ile Güney Avrupa'ya 139 USD'den başlayan fiyatlarla uç!

 

Biletini 24 Ağustos 2021'e kadar avantajlı satın al; Paris, Roma, Barselona, Lizbon, Atina gibi popüler noktalara yeniden seyahat etmenin keyfini yaşa!

 

Biletleme Dönemi: 17 Ağustos 2021 – 24 Ağustos 2021
Seyahat Dönemi: 15 Eylül 2021 – 31 Mart 2021

 

Kural ve koşullar

 

* Kampanya THY uçuşlarında geçerlidir.

 

* Yolcuların en fazla kalış süresi 15 gündür.

 

* Seyahat değişikliğe izin verir; iadeye izin vermez.

 

* Sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.

 

* Grup rezervasyonları için geçerli değildir.

 

* Türk Hava Yolları ve Turna.com kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

DEPARTURE / ÇIKIŞ ŞEHRİ ARRIVAL / VARIŞ ŞEHRİ TOTAL FARE / ÜCRET
İSTANBUL ATINA 139 USD
İSTANBUL SELANIK 139 USD
İSTANBUL MILANO 159 USD
İSTANBUL ROMA 159 USD
İSTANBUL MALTA 159 USD
İSTANBUL VENEDIK 159 USD
İSTANBUL NAPOLI 159 USD
İSTANBUL BOLONYA 159 USD
İSTANBUL KATANYA 159 USD
İSTANBUL LYON 169 USD
İSTANBUL MARSILYA 169 USD
İSTANBUL TOULOUSE 169 USD
İSTANBUL NICE 169 USD
İSTANBUL STRAZBURG 169 USD
İSTANBUL PARIS 179 USD
İSTANBUL MADRID 189 USD
İSTANBUL BARSELONA 189 USD
İSTANBUL LIZBON 189 USD
İSTANBUL PORTO 189 USD
İSTANBUL VALENSIYA 189 USD
İSTANBUL MALAGA 189 USD
ANTALYA PARIS 179 USD
 
Blackout Tarihleri: 29 Aralık 2021 -  Ocak 2022 olarak uygulanacaktır.
*Ücrete havaalanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
 
 
DEPARTURE / ÇIKIŞ ŞEHRİ ARRIVAL / VARIŞ ŞEHRİ TOTAL FARE / ÜCRET
ATINA İSTANBUL 119 USD
SELANIK İSTANBUL 119 USD
MALTA İSTANBUL 139 USD
MILANO İSTANBUL 139 USD
ROMA İSTANBUL 139 USD
VENEDIK İSTANBUL 139 USD
NAPOLI İSTANBUL 139 USD
BOLONYA İSTANBUL 139 USD
KATANYA İSTANBUL 139 USD
LYON İSTANBUL 149 USD
MARSILYA İSTANBUL 149 USD
NICE İSTANBUL 149 USD
TOULOUSE İSTANBUL 149 USD
STRAZBURG İSTANBUL 149 USD
PARIS İSTANBUL 159 USD
BARSELONA İSTANBUL 169 USD
MADRID İSTANBUL 169 USD
MALAGA İSTANBUL 169 USD
VALENSIYA İSTANBUL 169 USD
LIZBON İSTANBUL 169 USD
PORTO İSTANBUL 169 USD
PARİS ANTAL 159 USD
 
Blackout Tarihleri: 15 Aralık 2021 - 02 Ocak 2022 olarak uygulanacaktır.
*Ücrete havaalanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
 
THY Esnek Seyahat İle İçin Rahat Olsun!

THY Esnek Seyahat İle İçin Rahat Olsun!


Seyahat planların değişir diye dert etme! 

31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar yapacağın biletlemeler için 31 Mart 2022 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik hakkı sağlayan  "Esnek Seyahat" ile uçak biletlerin, her zaman güvence altında.

Uçuşlar artık açıldı. Kuşlar gibi özgürce uçmak istiyorsan; "Esnek Seyahat" tam sana göre! Seyahatini özgürce planla ve sonrasında ortaya çıkabilecek plan değişikliklerini dert etme. "Esnek Seyahat" ile istediğin kadar bilet değişikliği yapabilirsin.

Kural ve koşullar

Planlar ne kadar değişirse değişsin Esnek Seyahat ile güvendesin. Esnek Seyahat’in nasıl işlediğini öğrenmek için kural ve koşulları incelemeyi unutma!

* Hiç kullanılmamış biletler için değişiklik işlemleri istenilen parkura yapılabilir. Kısmi olarak kullanılmış biletler için parkur değişikliği yalnızca uluslararası hava taşımacılığı birliğinin (IATA) belirlediği aynı bölge grubu içerisinde yapılabilir. Değişiklik işlemlerinde ceza bedeli alınmamakla birlikte ücret farkları tahsil edilir.

* Değişiklik işlemleri, Türk Hava Yolları satış ofisleri, çağrı merkezi, online kanallar (sadece yurt dışı biletleri için) ve biletin satın alındığı acenteler aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

* 21 Mart 2020 - 31 Aralık 2021 (dahil) tarihleri arasında yapılan biletlemeler için yolcular 31 Mart 2022 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik yapabilir.

* Biletin açığa alınabilmesi için, biletteki ilk uçuş tarihinden önce rezervasyonun iptal ettirilmesi gerekmektedir.

* Biletin açığa alınması amacıyla yapılacak iptal işlemlerinin Türk Hava Yolları çağrı merkezi, satış ofisleri veya biletin alındığı acenteler üzerinden yapılması gerekmektedir.

* Vergi, kur, sınıf farklarından doğan ücret farkları tahsil edilecektir.

* Çin varışlı ve kalkışlı uçuşlar için geçerli değildir.

* Türk Hava Yolları ve Turna.com kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

THY biletleri Ramazan'da 179,99 TRY'den başlayan fiyatlarla!

THY biletleri Ramazan'da 179,99 TRY'den başlayan fiyatlarla!

Ramazan’ın bereketini Türk Hava Yolları (THY) ile doyasıya yaşa!

 

Ramazan'a özel fiyatlarla ve Türk Hava Yolları'nın yüksek hijyen standartlarıyla güvenle uç!

 

Türk Hava Yolları’nın Ramazan ayına özel kampanyası ile yurt içi uçuşlarda 179.99 liradan başlayan fiyatlarla uçuş imkanını kaçırma!

 

30 Mart 2021 - 5 Mayıs 2021 tarihleri arasında satın alacağın kampanyalı uçak biletleriyle 13 Nisan 2021 - 5 Mayıs 2021 tarihleri arasında seyahat et; Ramazan'da sevdiklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşa!


Biletleme Dönemi: 29 Mart 2021 – 5 Mayıs 2021

Seyahat Dönemi: 13 Nisan 2021 – 5 Mayıs 2021

 


Kural ve koşullar

 

* Kampanya 29 Mart 2021 - 5 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 13 Nisan 2021 - 5 Mayıs 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.

 

* Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurt içi tek yön Economy Class uçuşlarda geçerlidir.

 

* Kampanya Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.

 

* İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.

 

* Kampanya kapsamında sunulan 179.99 TRY’den başlayan fiyatlar yurt içi, tek yön, direkt, Economy kabin uçuşlarında geçerlidir.

 

* İptal, iade ve değişiklik durumunda orijinal ücret sınıfı kuralları geçerlidir.

 

* Bu kampanya diğer Türk Hava Yolları kampanyaları ve indirimleri (engelli, öğrenci vb.) ile birleştirilemez.

 

* Biletleme dönemi Türkiye lokal saatine göre başlar ve sonlanır.

 

* Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.

 

* Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.

 

* Türk Hava Yolları ve Turna.com kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

THY Biletlerinde Ödeme Aşamasında %30 İndirim!

THY Biletlerinde Ödeme Aşamasında %30 İndirim!

Turna.com'dan alacağınız Türk Hava Yolları biletlerinde büyük bahar indirimi!

Uçuşlar artık açıldı.  Sevdiklerinize bu bahar kavuşmak turna.com’dan alacağınız Türk Hava Yolları biletleri ile %30 indirimli.

Türk Hava Yolları’nın güvenli seyahat standartları ve seyahat önerileri ile bu bahar sevdiklerine hem indirimli, hem güvenli, hem de hijyenik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

13 Şubat 2021 tarihine kadar turna.com’dan alacağınız Türk Hava Yolları biletleri 1 Mart 2021 – 6 Mayıs 2021 tarihleri arasında %30 indirimli uçabilirsiniz.

Biletinizi turna.com'dan şimdi alın, Türkiye’nin her yerine Türk Hava Yolları kalitesi ile %30 indirimli seyahat edin! 

%30 indirim ödeme aşamasında fiyata otomatik olarak yansıtılır.


Biletleme Dönemi: 12 Şubat 2021 – 13 Şubat 2021

Seyahat Dönemi: 1 Mart 2021 – 6 Mayıs 2021


Kural ve koşullar

* Kampanya 12 Şubat 2021 (dahil) - 13 Subat 2021 (dahil) tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 01 Mart 2021 -  6 Mayıs 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.

* %30 indirim, tüm vergi ve harçlar hariç, net ücretler üzerinden uygulanacaktır.

* Kampanya Türk Hava Yolları yurt içi tek yön direkt ve aktarmalı, business ve ekonomi ücretlerinde geçerlidir.

* Kampanya Kıbrıs ve Hopa'ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.

* İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Sabiha Gökçen Havalimanına yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.

* Kampanya kapsamında alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemlerinde orijinal bilet kuralları geçerlidir.

* Kampanya diğer indirim/kampanya ve yolcu tipi indirimleri ile birleştirilemez.(Çocuk ve bebek ücretleri üzerinden extra %30 indirim uygulanamaz.)

* Türk Hava Yolları ve Turna.com kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Türk Hava Yolları'ndan %40 İndirimle Dünyayı Keşfetme Fırsatı

Türk Hava Yolları'ndan %40 İndirimle Dünyayı Keşfetme Fırsatı

Satış Tarihi: 13-14-15 Ocak 2021

Seyahat tarihi: 1 Nisan 2021 - 31 Aralık 2021

 

Kural ve koşullar

 • Kampanya 13 Ocak 2021 – 15 Ocak 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Nisan 2021 - 31 Aralık 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.
 • Kampanya tek yön, gidiş dönüş Economy ve Business Class yurt dışı uçuşlarda geçerlidir.
 • Kampanya yurt içi uçuşlar, Ercan Havalimanı ve Çin anakarasındaki varışlı/çıkışlı noktalara olan uçuşlar hariç (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an) bütün noktalarda geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan %40 indirim base ücret üzerinden hesaplanmaktadır, indirime havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahil değildir.
 • Değişiklik durumunda ücretsiz değişiklik hakkı bulunmaktadır. İptal ve iade durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.
 • Biletleme ve seyahat dönemleri Türkiye saati ile başlayıp bitecektir.
 • Bilet fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
 • İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde,AnadoluJet ve Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında geçerli değildir.
 • Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
 • Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Türk Hava Yolları'ndan Orta Avrupa'ya Avantajlı Uçuş Fırsatı!

Türk Hava Yolları'ndan Orta Avrupa'ya Avantajlı Uçuş Fırsatı!

Türk Hava Yolları ile Orta Avrupa'nın gözde şehirlerine her şey dahil gidiş-dönüş 99 USD'den başlayan fiyatlarla, avantajlı uçmanın keyfini yaşa!

Kampanya Koşulları:

İstanbul Havalimanı'ndan, Amsterdam, Berlin, Münih, Frankfurt, Bremen, Nürnberg, Hannover, Düsseldorf, Hamburg, Köln, Frederichshafen, Stuttgart, Varşova, Budapeşte, Viyana, Salzburg, Basel, Prag, Leipzig, Brüksel, Lüksemburg, Zürih, Cenevre destinasyonlarında geçerlidir.

Kampanya 19 Mart 2020'ye kadar satın alınan biletlerde, 1 Kasım 2020-25 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek seyahatler için geçerlidir.

Promosyon biletlerin değişiklik ve iptal kuralları bilet sınıfına göre değişiklik gösterebilir. 

Türk Hava Yolları ve Turna.com kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

 

 

599,99 TRY'den başlayan Business Class Özel Fiyatlarını Kaçırmayın!

599,99 TRY'den başlayan Business Class Özel Fiyatlarını Kaçırmayın!

Türk Hava Yolları ile İç hatlardaki İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı/varışlı direkt uçuşlarda; 599,99 TRY'den başlayan Business Class özel fiyatlarını kaçırmayın! 11 Kasım 2019 - 24 Kasım 2019 tarihlerinde satın alacağınız 11 Kasım 2019 - 28 Mart 2020  tarihlerinde yapacağınız uçuşlarınızda sizler de fırsattan yararlanabilirsiniz.
 

Kampanya koşulları:

 • Kampanya 11 Kasım 2019 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 11 Kasım 2019 - 28 Mart 2020 arasında olan biletler için geçerlidir. 
 • Kampanya tarihlerine uygun şekilde yurt içi seferlerinde 3 adet Business Class uçuş gerçekleştiren üyeler "tek yön promosyon yurt içi Business Class ödül bilet" alabilecek kadar Mil kazanır. 
 • Sadece rezervasyon, biletleme ve uçuş öncesinde Miles&Smiles kartına işletilen uçuşlar kampanya dâhilinde hesaplanacaktır. Uçuş sonrasında geriye dönük olarak işletilen eksik uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır. 
 • Üyelerimize kampanya kapsamında harcanabilir Mil verilecek olup ekstra Statü Mili verilmeyecektir. 
 • Kampanya kapsamında yüklenecek olan Millerin kullanım süresi 31 Aralık 2020'ye kadardır. 
 • Kazanılan ekstra Miller kampanya dönemi sonunda, 10 Nisan 2020'ye kadar üye hesabına toplu olarak işlenecektir. 
 • Tek yön gerçekleştirilen uçuşlar 1, bağlantılı ve gidiş dönüş uçuşlar 2 uçuş olarak hesaplanacaktır. 
 • Kampanya Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen yurt içi tarifeli uçuşlarında geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare (ortak) uçuşlarında ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir. 
 • Kampanyadan sadece Miles&Smiles üyeleri yararlanabilir. Üye olmayan müşterilerin kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Miles&Smiles üyesi olmaları gerekmektedir. 
 • Kampanyadan üyelerimiz yalnızca 1 kere faydalanabilmektedir. 
 • Kurumsal anlaşmalı biletlemeler, grup biletlemeleri ve özel yolcu segmenti (denizci, kruvaziyer, öğrenci/gençlik, sağlık gibi) biletlemeleri kampanya kapsamı dışındadır. 
 • Türk Hava Yolları kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 
 • Bu kampanya diğer Türk Hava Yolları kampanyaları ile birleştirilemez. 
 • Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

THY ile Memleketin Her Yerine 99.99 TL

THY ile Memleketin Her Yerine 99.99 TL

Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurtiçi tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti fiyatları sadece  99.99 TL İndirimi kaçırmayın, uçmanın keyfini Türk Hava Yolları ile keşfedin.

Kampanya şartları: 

Satış dönemi: 6 Kasım 2019  - 7 Kasım 2019

Seyahat dönemi: 1 Aralık 2019 – 30 Ocak 2020

 • Kampanya 6 Kasım 2019 – 7 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Aralık 2019 – 30 Ocak 2020 arasında olan biletler için geçerlidir.
 • Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurtiçi tek yön ekonomi sınıfı uçuşlarda geçerlidir.
 • Kampanya Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.
 • İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
 • Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır.Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.
 • Seyahat çıkışında 17 Ocak 2020 - 19 Ocak 2020 tarihleri geçersiz olup promosyon kapsamı dışındadır.
 • Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez.
 • Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
 • Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
 • Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya ücreti 99,99.TL çağrı merkezi ve online kanallarımızda geçerlidir. Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir.
 • Promosyonlu fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.
Türk Hava Yolları'ndan Kaçırılmayacak Orta Avrupa Fırsatları!

Türk Hava Yolları'ndan Kaçırılmayacak Orta Avrupa Fırsatları!

Türk Hava Yolları ile İstanbul'dan 109 USD'dan başlayan fiyatlarla Orta Avrupa'ya uçma fırsatını kaçırmayın. 31 Mayıs'a kadar biletinizi heman alın. Avusturya, Almanya, İsviçre, Hollanda, Çekya ve Polonya'yı keşfedin.

Kampanya şartları: 

Satış dönemi: 24 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019

Seyahat dönemi: 01 Kasım 2019 - 25 Mart 2020

Kampanya tabloda verilen destinasyonlar için geçerlidir.

Kampanya gidiş dönüş Türk Hava Yolları uçuşları içindir.

İndirimli fiyatlar vergiler dahil gidiş - dönüş fiyatlardır.

 

Nereden    Nereye   Tek Yön
İstanbul Havalimanı (IST) Graz 109 $
İstanbul Havalimanı (IST) Budapeste 119 $
İstanbul Havalimanı (IST) Frankfurt 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Stuttgart 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Münih 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Nürnberg 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Leipzig 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Bremen 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Hamburg 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Berlin 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Hannover 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Düsseldorf 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Köln 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Viyana 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Salzburg 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Prag 129 $
İstanbul Havalimanı (IST) Basel 139 $
İstanbul Havalimanı (IST) Zürih 139 $
İstanbul Havalimanı (IST) Brüksel 139 $
İstanbul Havalimanı (IST) Lüksemburg 139 $
İstanbul Havalimanı (IST) Cenevre 149 $
İstanbul Havalimanı (IST) Amsterdam 149 $
İstanbul Havalimanı (IST) Varsova 169 $
İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) Viyana 119 $

 

Türk Hava Yolları'ndan İstanbul Havalimanı'na Özel Fırsat!

Türk Hava Yolları'ndan İstanbul Havalimanı'na Özel Fırsat!

Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı açılışına özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 18 Nisan'a kadar geçerli kampanyada İstanbul Havalimanı çıkışlı tek yön yurt içi uçuşlarda her şey dahil 103,99 TL.

Kampanya Şartları:

Satış dönemi: 15 Nisan 2019 - 18 Nisan 2019

Seyahat dönemi: 15 Nisan 2019 - 05 Mayıs 2019

Kampanya, İstanbul Havalimanı çıkışlı iç hat (yutiçi) uçuşlar için geçerlidir.

Kampanya kapsamında, kişi başı tek yön uçuş fiyatı her şey dahil 103,99 TL'dir.

Kampanya kapsamına Sabiha Gökçen uçuşları, anlaşmalı uçuşlar ve Anadolujet uçuşları dahil değildir.

Türk Hava Yolları'nın Anadolu - Kıbrıs seferleri 159,99 TL'den başlayan fiyatlarla!

Türk Hava Yolları'nın Anadolu - Kıbrıs seferleri 159,99 TL'den başlayan fiyatlarla!

Türk Hava Yolları'nın Anadolu'dan Kıbrıs'a ve Kıbrıs'tan Anadolu'ya seferleri 05 Nisan 2019 tarihinde 159,99 TL'den başlayan kampanyalı fiyatlarla başlıyor! Adana, Antalya, İzmir ve Gaziantep'ten Kıbrıs'a gidiş-dönüş uçuşlar için kampanyalı fiyatlar 26 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli.

Türk Hava Yolları'nın Anadolu'dan Kıbrıs'a yeni başlayan seferleri, uçuş detayları ile tablolarda belirtilmiştir.

UÇUS NO BASLANGIÇ BITIS GÜNLER KALKIS VARIS
TK 7616 05/04/2019 26/10/2019 1234567 ECN (Kıbrıs) 16:25  ADA (Adana) 17:15
TK 7617 05/04/2019 26/10/2019 1234567 ADA (Adana) 17:45 ECN (Kıbrıs) 18:40

 

UÇUS NO BASLANGIÇ BITIS GÜNLER KALKIS VARIS
TK 7614 05/04/2019 25/10/2019 1.3.5.7 ECN (Kıbrıs) 12:30 AYT (Antalya) 13:25
TK 7615 05/04/2019 25/10/2019 1.3.5.7 AYT (Antalya) 14:05 ECN (Kıbrıs) 15:05

 

UÇUS NO BASLANGIÇ BITIS GÜNLER KALKIS VARIS
TK 7619 05/04/2019 26/10/2019 1234567 ADB (İzmir) 10:25  ECN (Kıbrıs) 11:45
TK 7618 05/04/2019 26/10/2019 1234567 ECN (Kıbrıs) 23:55 ADB (İzmir) 01:25

 

UÇUS NO BASLANGIÇ BITIS GÜNLER KALKIS VARIS
TK 7612 06/04/2019 26/10/2019 .2.4.6. ECN (Kıbrıs) 12:30 GZT (Gaziantep) 13:35
TK 7613 06/04/2019 26/10/2019 .2.4.6. GZT (Gaziantep) 14:05 ECN (Kıbrıs) 15:20
Türk Hava Yolları'ndan Kaçırılmayacak Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna Fırsatları!

Türk Hava Yolları'ndan Kaçırılmayacak Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna Fırsatları!

Türk Hava Yolları ile 109 USD'den başlayan fiyatlarla Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna'ya uçma fırsatını kaçırmayın.

Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar'ın Belgrad, Kisinev, Podgorica, Pristine, Saraybosna ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Ukrayna'daki altı noktaya ve Kafkaslar'ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Kampanya şartları: 

Satış dönemi: 15 Ocak 2019 - 31 Ocak 2019

Seyahat dönemi: 21 Ocak 2019 - 29 Mayıs 2019

Kampanya tabloda verilen destinasyonlar için geçerlidir.

Kampanya gidiş dönüş Türk Hava Yolları uçuşları içindir.

İndirimli fiyatlar vergiler dahil gidiş - dönüş fiyatlardır.

 

Nereden   Nereye  Ekonomi sınıfı (Gidiş - dönüş Her şey dahil)
İstanbul Atatürk (IST)Cluj109 $
İstanbul Atatürk (IST) Köstence109 $
İstanbul Atatürk (IST) Sofya109 $
İstanbul Atatürk (IST) Varna109 $
İstanbul Atatürk (IST)Saraybosna119 $
İstanbul Atatürk (IST)Üsküp119 $
İstanbul Atatürk (IST)Pristine119 $
İstanbul Atatürk (IST)Kisinev119 $
İstanbul Atatürk (IST) Ljubljana119 $
İstanbul Atatürk (IST) Zagreb119 $
İstanbul Atatürk (IST) Dubrovnik119 $
İstanbul Atatürk (IST) Bükres119 $
İstanbul Atatürk (IST) Nahçıvan119 $
İstanbul Atatürk (IST)Gence119 $
İstanbul Atatürk (IST) Batum119 $
İstanbul Atatürk (IST) Kharkiv119 $
İstanbul Atatürk (IST) Lviv119 $
İstanbul Atatürk (IST) Kherson119 $
İstanbul Atatürk (IST)Zaporijya119 $
İstanbul Atatürk (IST)Belgrad129 $
İstanbul Atatürk (IST)Podgorica129 $
İstanbul Atatürk (IST)Tiflis129 $
İstanbul Atatürk (IST)Odessa139 $
İstanbul Atatürk (IST)Kiev149 $
İstanbul Atatürk (IST)Baku159 $
İstanbul (ISL)Tiflis109 $
İstanbul (ISL)Baku119 $
İstanbul Sabiha Gökçen (SAW)Tiflis119 $
İstanbul Sabiha Gökçen (SAW)Baku129 $
Ankara Esenboğa (ESB)Tiflis129 $

 

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: