Santiago De Compostela Paris Uçak Bileti
Turna.com'da

Santiago De Compostela Paris Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Santiago De Compostela Havalimanı
Varış Havalimanları
En Sık Uçan Havayolu

Santiago De Compostela Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Paris Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Vueling
direkt-uçuş - 2s 30d
27 Nisan 2024, Cumartesi 17:55
Vueling
1 aktarmalı - 7s 30d
30 Nisan 2024, Salı 06:45
Eurowings
direkt-uçuş - 2s 20d
14 Mayıs 2024, Salı 09:20
Iberia
1 aktarmalı - 21s 25d
04 Haziran 2024, Salı 21:45
Lufthansa
direkt-uçuş - 2s 25d
28 Nisan 2024, Pazar 17:10
Vueling
direkt-uçuş - 2s 25d
12 Temmuz 2024, Cuma 11:30

Paris Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Santiago De Compostela Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Eurowings
1 aktarmalı - 9s 55d
11 Haziran 2024, Salı 10:20
Vueling
direkt-uçuş - 1s 50d
26 Haziran 2024, Çarşamba 20:20
easyJet
direkt-uçuş - 2s 30d
11 Haziran 2024, Salı 08:00
Air France
direkt-uçuş - 3s
11 Temmuz 2024, Perşembe 15:55
Aer Lingus
direkt-uçuş - 1s 50d
25 Haziran 2024, Salı 06:40
SunExpress
1 aktarmalı - 27s 25d
24 Mayıs 2024, Cuma 15:05
easyJet
direkt-uçuş - 2s 5d
13 Temmuz 2024, Cumartesi 18:25
Vueling
direkt-uçuş - 2s 30d
18 Haziran 2024, Salı 08:55
easyJet
direkt-uçuş - 2s 15d
23 Haziran 2024, Pazar 15:40
Pegasus
2 aktarmalı - 22s 40d
29 Mayıs 2024, Çarşamba 14:40
Transavia France
direkt-uçuş - 2s 5d
03 Mayıs 2024, Cuma 06:55
Pegasus
1 aktarmalı - 24s
02 Haziran 2024, Pazar 16:20
easyJet
direkt-uçuş - 3s 15d
05 Temmuz 2024, Cuma 18:00
Eurowings
1 aktarmalı - 9s 35d
17 Temmuz 2024, Çarşamba 10:35
TAP Portugal
1 aktarmalı - 9s 20d
10 Haziran 2024, Pazartesi 06:30
Eurowings
1 aktarmalı - 9s 40d
23 Nisan 2024, Salı 10:30

Santiago De Compostela Paris uçuşu ile ilgili bilgiler

Uçuşların yoğun talep gördüğü Eylül ayları, Santiago De Compostela Paris uçak bileti fiyatının da belirgin şekilde daha yüksek olduğu aylardır. Bu rotada daha ucuz bir fiyat bulmak istersen Eylül aylarına göz atmanda fayda var.

SCQ-PAR

Şehir Merkezinden Santiago De Compostela Havalimanı’na Ulaşım

Santiago De Compostela Havalimanı olarak da bilinen Santiago–Rosalía de Castro Havalimanı İspanya’nın kuzeyinde yer alan Galiçya bölgesine hizmet eden uluslararası bir havalimanıdır. Önceki ismi Lavacolla Havalimanı iken 2020 yılında yapılan bir değişiklik ile havalimanına Galiçya’lı şair ve yazar Rosalía de Castro’nun ismi verildi.

Santiago De Compostela, inanç turizmi açısından tüm dünyada bilinen bir turizm destinasyonudur. Böylesine büyük ve turistik bir bölgeye hizmet eden bu havalimanına şehirden birçok farklı araçla ulaşılabiliyor. Bunlardan en ekonomik olanı Monbus firmasının işlettiği havalimanı otobüsleri. 

Otobüs Santiago şehir merkezinden kalkıyor ve değişik duraklarda yolcu toplaya toplaya havalimanına varıyor. Bu otobüs yolculuğu yaklaşık 20 dakika sürüyor. Otobüslerde yalnızca nakit ödeme kabul ediliyor ve ödeme şoföre yapılabiliyor.

Eşki şehir merkezine sadece şehir sakinleri ve taksiler girebiliyor. Eğer siz de eski şehir merkezinde konaklıyorsanız çok şanslısınız. Oteliniz aracılığıyla çağıracağınız bir taksi, sizi otelin kapısından alır ve hızlıca havalimanına bırakır. 

Bavullarınız büyükse veya çocuklu bir aileyseniz bu sizin için büyük kolaylık olacaktır. Bu yolculuğun önceden belirlenmiş bir bedeli olsa da telefonla taksi çağırmanın ya da eski şehir merkezine girmenin ekstra bir bedeli olabilir. Bunu otelinizin resepsiyon görevlisine sorup, onaylayabilirsiniz.

Eğer kalabalık bir grupsanız, otelinizin resepsiyonu aracılığıyla özel bir transfer de ayarlayabilirsiniz. Fakat bu araçlar büyükse otelinizin konumuna göre, otelin tam önüne kadar gelemeyebilirler. Nerede buluşacağınızı resepsiyon görevlisi sizin için ayarlayacaktır. Yaklaşık 13 km uzaklıktaki havalimanına binek araçlarla varmak ortalama 15 dakika sürüyor.

Beauvais Tille Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Paris'i dünyaya bağlayan havalimanları arasında bulunan Beauvais Tille Havalimanı'ndan Paris şehir merkezine ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Beauvais Tille Havalimanı terminalinin çıkışında bulunan otobüs durağı önemli bir aktarma merkezi. Bu merkezden Paris şehir merkezine gitmek oldukça kolay ve ekonomik bir seçenek. olan Porte Maillot Metro İstasyonu'na kadar giden otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Havalimanı gelen yolcu terminalinin çıkış kapısında bulunan taksi durağındaki taksiler şehir merkezine ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda maliyet düşecektir.

Havalimanı terminalindeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da havalimanı şehir merkezi güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Beauvais Tren İstasyonu'ndan Paris'in en merkezi noktalarına trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'na havalimanından taksi ya da otobüsle geçerek trene aktarma yapılabilir.

Charles de Gaulle Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Fransa'nın en büyük havalimanı unvanını taşıyan Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Charles de Gaulle Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanından şehir merkezine ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezine inmek, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için otobüsler de kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs kalkış noktası var.

Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısında, her terminalin önünde bulunan taksi duraklarından taksileri kullanarak şehir merkezine gidilebiliyor. Ayrıca şehir merkezinde farklı noktalardan taksi çevirerek havalimanına gitmek mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında.

Havalimanı terminallerinde bulunan rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da değerlendirilebilir.

Paris Orly Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Paris'in ikinci en büyük havalimanı Orly, ağırlıklı olarak düşük bütçeli hava yolu şirketlerinin kullanımında. Orly Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Havalimanından Villejuif-Louis Aragon semtine kadar kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Orly Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısına yakın konumda bulunan otobüs duraklarından şehir merkezine otobüsler kalkıyor. Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile ekonomik bir ulaşım mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler kolaylıkla ulaşım sağlıyor.

Orly Havalimanı gelen yolcu çıkış terminali kapısının önünde taksi durakları bulunuyor. Taksi durağındaki taksileri kullanarak şehir merkezine gitmek ya da şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor.

Havalimanı terminalinde bulunan araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlanabilir.

Santiago De Compostela Paris uçak bileti ile ilgili sorular

  • Uçak bileti hizmetinde TURNA’nın farkı nedir?
    Uçak biletlerinin fiyatlarını kolaylıkla karşılaştırabilir, charter uçuşlarından yararlanarak yurtdışına çok ucuz fiyatlarla seyahat edebilirsin. %70 indirimleri yakalayabildiğin akıllı uçuş algoritması yalnızca Turna’da bulunur. Koşulsuz bilet iptal hizmeti ile iptal garantili uçak bileti satın alabilirsin.
  • Santiago De Compostela Paris havalimanları arasında seyahat imkanı sunan hava yolları hangileridir?
    Uçuşlarını bu rotada icra eden hava yolu şirketi sayısı 4 adettir. Iberia, Vueling, Lufthansa ve Aer Lingus firmaları bu hatta en çok uçak seferi bulunan en popüler uçak firmalarıdır.
  • Santiago De Compostela şehrinden Paris şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Santiago De Compostela üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Santiago De Compostela Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: