Saint Denis Reunion Atina Uçak Bileti
Turna.com'da

Saint Denis Reunion Atina Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Roland Garros Havalimanı
Varış Havalimanları

Atina Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Saint Denis Reunion Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Pegasus
1 aktarmalı - 16s 10d
14 Mayıs 2024, Salı 05:00
Pegasus
1 aktarmalı - 17s 35d
09 Haziran 2024, Pazar 01:50
Pegasus
1 aktarmalı - 16s
19 Mayıs 2024, Pazar 04:25
Pegasus
1 aktarmalı - 28s
29 Nisan 2024, Pazartesi 05:25
Aegean Airlines
1 aktarmalı - 13s 35d
01 Mayıs 2024, Çarşamba 14:30
Pegasus
1 aktarmalı - 16s 25d
25 Haziran 2024, Salı 04:45
Pegasus
1 aktarmalı - 15s
30 Nisan 2024, Salı 05:10

Saint Denis Reunion Atina uçuşu ile ilgili bilgiler

RUN-ATH

Şehir Merkezinden Saint Denis Roland Garros Uluslararası Havalimanı’na Ulaşım

Fransa’nın deniş aşırı topraklarından biri olan Reunion Adası, Hint Okyanusu’nda yer alıyor ve adanın başkenti Saint Denis, doğası kadar tarihi ve kültürel çekim noktalarıyla da öne çıkan bir destinasyon. Saint Denis, Reunion Adası’nın ana havalimanı olan Rolland Garros Havaalanı’na 7 km mesafede bulunuyor.

2 Numaralı sarı Car Jaune otobüsleri, şehir merkezinden Saint Denis Havaalanı’na gitmek için en uygun fiyatlı seçenek. Saint Denis’nin merkezindeki L’ocean Otobüs Terminali’nden kalkan otobüsler havaalanına yaklaşık 20 dakikada ulaşıyor. 

Bu otobüsün ZO ve T olmak üzere iki farklı hattı var, bunlardan ZO hattı, Sainte-Maria ve Saint-Pierre kesişiminden kalkıp Tamarin Caddesi üzerinden gidiyor ve pazar günleri hariç sabah 07.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında çalışıyor. 

T Hattı ise, Reunion Adası’nın batı sahili üzerinden Saint Pierrefonds Havaalanı ile Saint Denis Havaalanı arasındaki güzergahta işliyor ve haftanın her günü 05.15 ile 22.00 saatleri arasında 2 saatte bir hareket ediyor. Saint Denis’den havaalanına giden diğer otobüs hatları arasında E1 ve E2 numnaralı Car Jaune otobüsleri de var. 

Onlar da havaalanının önünden geçen ana caddede yolcu indiriyorlar ve her yarım saatte bir şehir merkezinden kalkıyorlar. Ayrıca, Citalis Bus firmasının 31 numaralı minibüsüyle de 20 dakikada şehir merkezinden Saint Denis Havaalanı’na varabilirsiniz.

Daha konforlu bir yolculuk için havaalanına taksiyle gitmek de oldukça kolay bir yöntem. Yine 20 dakika süren kısa bir yolculukla Saint Denis şehir merkezinden havaalanına gelmek için Allo Taxi (+262 692 85 41 34) ve Saint-Pierre Taxi (+262 262 38 54 84) firmalarını tercih edip otelinize taksi çağırabilirsiniz.

Atina Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Atina'nın tek havalimanı olan Elefterios Venizelos Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için metro, tren, otobüs, taksi, özel araç ve araç kiralama seçenekleri kullanılıyor.

Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısı önünden hareket eden X95 numaralı otobüs ile Yunan Milli Meclisi'nin de bulunduğu Sintagma Meydanı'na kadar ulaşım sağlanıyor. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte yaklaşık 1 saat sürüyor. Farklı semtlere ve kentin dış çeperine çıkmak isteyenler için ise 10'a yakın otobüs hattı hizmet veriyor.

Havalimanından şehir merkezine (Sintagma Meydanı) ulaşmak için M3 numaralı raylı sistem hattını kullanmak gerekiyor. Bu meydan aynı zamanda raylı sistem için bir aktarma noktası özelliği taşıyor. Havalimanı ile Pire Limanı arasındaki tren hattı ile diğer semtlere geçiş yapmak da mümkün.

Havalimanı terminali önündeki taksileri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezindeki belli noktalara sabit fiyat uygulaması var. Taksiye binmeden önce fiyat sorarak hareket etmek gerekiyor.

Uluslararası firmalar başta olmak üzere Atina'da ve havalimanında çok sayıda araç kiralama firması var bu firmalardan araç kiralayarak şehir merkezine gidebilirsiniz.

Saint Denis Reunion Atina uçak bileti ile ilgili sorular

  • Saint Denis Reunion şehrinden Atina şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Saint Denis Reunion üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Roland Garros Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Athens Int E Venizelos Havalimanı, Hellinikon Havalimanı.
  • TURNA’nın bu kadar ucuz uçuş fiyatları sunabilmesinin arkasında nasıl bir sistem var?
    Turna’nın kendi geliştirdiği gelişmiş arama teknolojisi ile 300’den fazla hava yolunun biletlerini uygun fiyatlarla bulabilirsin. Uçak biletini satın aldıktan sonra da sunduğumuz online iptal ve değişiklik hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsin.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: