Paris Pula Uçak Bileti
Turna.com'da

Paris Pula Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanı
Pula Havalimanı

Paris Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Pula Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

SunExpress
2 aktarmalı - 25s 10d
23 Mayıs 2024, Perşembe 14:20
easyJet
direkt-uçuş - 2s 25d
24 Nisan 2024, Çarşamba 07:55
Wizz Air
direkt-uçuş - 2s 10d
12 Temmuz 2024, Cuma 13:05
Swiss
1 aktarmalı - 16s 10d
30 Nisan 2024, Salı 06:45
Wizz Air Malta
direkt-uçuş - 1s 50d
01 Haziran 2024, Cumartesi 13:10
Luxair
1 aktarmalı - 9s 45d
04 Haziran 2024, Salı 09:35
easyJet
direkt-uçuş - 2s 25d
24 Haziran 2024, Pazartesi 07:00
easyJet
direkt-uçuş - 1s 55d
19 Haziran 2024, Çarşamba 06:50
Pegasus
1 aktarmalı - 16s 55d
09 Mayıs 2024, Perşembe 17:25
Eurowings
1 aktarmalı - 4s 55d
06 Mayıs 2024, Pazartesi 08:40
Pegasus
1 aktarmalı - 16s 55d
17 Mayıs 2024, Cuma 17:25
Air Serbia
1 aktarmalı - 11s
06 Temmuz 2024, Cumartesi 20:25
easyJet
direkt-uçuş - 1s 40d
19 Haziran 2024, Çarşamba 07:20
Transavia France
direkt-uçuş - 2s
05 Temmuz 2024, Cuma 13:00
Vueling
1 aktarmalı - 15s 5d
15 Temmuz 2024, Pazartesi 17:50

Pula Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Paris Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Eurowings
direkt-uçuş - 1s 30d
23 Temmuz 2024, Salı 06:25
Air Serbia
1 aktarmalı - 25s 35d
29 Haziran 2024, Cumartesi 09:45
Lufthansa
direkt-uçuş - 1s 20d
06 Temmuz 2024, Cumartesi 16:25
Eurowings
1 aktarmalı - 7s 20d
15 Haziran 2024, Cumartesi 12:10
Eurowings
direkt-uçuş - 1s 10d
23 Haziran 2024, Pazar 17:20

Paris Pula uçuşu ile ilgili bilgiler

PAR-PUY

Şehir Merkezinden Beauvais Tille Havalimanı'na Ulaşım

Paris şehir merkezinden olan Beauvais Tille Havalimanı'na ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler ilk akla gelen seçeneklerden. Porte Maillot Metro İstasyonu'ndan kalkan otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksiler şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda taksi ekonomik bir seçenek olabilir.

Şehirdeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da şehir merkezi havalimanı güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Paris'in en merkezi noktalarından Beauvais Tren İstasyonu'na trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'ndan havalimanına taksi ya da otobüsle geçmek de bir alternatif.

Şehir Merkezinden Paris Charles de Gaulle Havalimanına Ulaşım

Fransa'nın ve dünyanın en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanları arasında gösterilen Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Paris şehir merkezinden Charles de Gaulle Havalimanı'na ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs noktası var.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanına ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşmak, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak havalimanına ulaşmak mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında. Bazı taksicilerin pazarlığa açık olduğu biliniyor.

Şehrin farklı yerlerindeki rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da seçenekler arasında.

Şehir Merkezinden Paris Orly Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Orly Havalimanı'na ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Villejuif-Louis Aragon semtinden havalimanına kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile havalimanına ekonomik bir ulaşım mümkün. Rochereau Tren İstasyonu ve Denfert Tren İstasyonu'ndan kalkan otobüslerle de Orly Havalimanı'na direkt ulaşmak mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler için bu hat işlevsel.

Şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor. Paris'teki araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pula Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Hırvatistan‘da Adriyatik Denizi kıyısında yer alan Pula, Istria Yarımadasının en büyük şehri. İtalya’nın Venedik kentiyle karşı karşıya bulunan Pula, günümüzde turizm sektörü ile kendini gösteriyor.

Tarih boyunca bölgenin en önemli gemi yapım ve limanına ev sahipliği yapan kent, Kuzey Dalmaçya kıyılarında en çok ziyaret edilen turizm bölgelerinin başında geliyor. Pula köklü geçmişi ve doğal güzellikleri ile ülkenin önemli tatil merkezlerinden biridir.

Kentte hava yolu ulaşımını Pula Uluslararası Havalimanı sağlıyor. Şehir merkezine 8 km mesafede bulunan Pula Uluslararası Havalimanı’nda özellikle yaz aylarında yoğunluk yaşanıyor. Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte hareketlenen Pula Uluslararası Havalimanı’nı her yıl yaklaşık 600 bin yolcu kullanıyor.

Özellikle yakınlarda bulunan adalara seyahat eden yolcular tarafından tercih ediliyor. Pula Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için havalimanı servisi, taksi ve araç kiralama seçenekleri mevcut. Ayrıca otelinizden özel havalimanı transferi de ayarlayabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine herhangi bir toplu ulaşım aracı bulunmuyor.

Bu yöntemler arasından havalimanı servisi en ekonomik seçenek. Pula Uluslararası Havalimanı’ndaki havalimanı otobüslerini gelen yolcu terminalinin hemen dışında bulabilirsiniz. Biletler online olarak kredi kartıyla temin edilebiliyor.

Pula Uluslararası Havalimanı’ndan Pula merkezi otogarına otobüsle gidebilirsiniz. Servis otobüslerinin kalkış saatleri havalimanındaki uçuş tarifelerine göre değişebiliyor. Ağırlıklı olarak uçakların inişinden 30 dakika sonra kalkışlar gerçekleşiyor.

Pula Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile gitmek de mümkün. Terminalden çıktığınızda bekleyen taksileri görebilirsiniz ama gideceğiniz yer için ödeyeceğiniz ücreti baştan anlaşmakta fayda var. Taksiler neredeyse her gün ve her saat hizmet veriyor.

Şehri didik didik etmek isterseniz araç kiralama firmalarından hizmet alabilirsiniz. Acenteler havalimanı terminalinde bulunuyor. Havalimanında zaman kaybetmek istemiyorsanız internet üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Araç kiralamak için belgelerinizin yanınızda olduğundan emin olmalı ve gerekli şartları taşımalısınız.

Pula Havalimanı’ndan şehir merkezine özel transfer araçlarıyla da ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü ulaşabileceğiniz özel transfer aracı hizmeti veren firmaları ile görüşerek planlamanızı yapabilirsiniz.

Ayrıca, bazı oteller havalimanı transferi hizmeti veriyor. Bu hizmetle ilgili bilgi almak için Pula Uluslararası Havalimanı’na iniş yapmadan önce mutlaka otelinizle görüşmenizde fayda var. 

Paris Pula uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’nın hava yollarından özel fiyat aldığı oluyor mu?
    Turna.com bugüne kadar 4 milyondan fazla uçak bileti satışı ile Türkiye’de alanındaki en büyük firmalardan biridir. Hava yolları tarafından Turna’ya özel kampanyalar sunulmaktadır. Bu sayede hayal edilemeyecek uçak bileti fiyatları bulmak mümkündür.
  • Paris şehrinden Pula şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Paris üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Pula Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: