Paris Longyearbyen Uçak Bileti Sorgula: Ucuz Bilet Bul: 4646 TL - turna.com

Paris Longyearbyen Uçak Bileti
Turna.com'da

Paris Longyearbyen Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanı
Svalbard Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
4.646,20 TL
En Sık Uçan Havayolu

Paris Longyearbyen Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Paris Longyearbyen uçak biletleri için ucuza bilet ara

Scandinavian Airlines
Paris - Longyearbyen
1 aktarmalı - 29s
03 Mart 2023, Cuma 14:00
Scandinavian Airlines
Paris - Longyearbyen
2 aktarmalı - 48s 50d
25 Şubat 2023, Cumartesi 13:25
Lufthansa
Paris - Longyearbyen
2 aktarmalı - 8s 50d
25 Şubat 2023, Cumartesi 10:10
Lufthansa
Paris - Longyearbyen
2 aktarmalı - 22s 35d
03 Mart 2023, Cuma 20:25

Paris Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Longyearbyen Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Vueling
direkt-uçuş - 2s
07 Mart 2023, Salı 13:50
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 40d
25 Şubat 2023, Cumartesi 16:40
Wizz Air
direkt-uçuş - 2s 10d
06 Mart 2023, Pazartesi 15:40
easyJet
direkt-uçuş - 1s 50d
22 Mart 2023, Çarşamba 13:40
Vueling
1 aktarmalı - 8s 25d
16 Mart 2023, Perşembe 07:00
Vueling
direkt-uçuş - 1s 45d
14 Nisan 2023, Cuma 17:55
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 55d
08 Şubat 2023, Çarşamba 06:05
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 11s 25d
21 Şubat 2023, Salı 15:10
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 23s 55d
15 Şubat 2023, Çarşamba 18:55
Scandinavian Airlines
direkt-uçuş - 2s 20d
14 Nisan 2023, Cuma 14:00
Transavia France
direkt-uçuş - 3s 40d
23 Mart 2023, Perşembe 13:10
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 35d
10 Mart 2023, Cuma 20:15
Finnair
1 aktarmalı - 5s 10d
02 Mart 2023, Perşembe 07:10
Vueling
direkt-uçuş - 2s 40d
22 Şubat 2023, Çarşamba 06:45
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 45d
02 Mayıs 2023, Salı 06:35
Scandinavian Airlines
2 aktarmalı - 20s 55d
15 Şubat 2023, Çarşamba 14:00
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 40d
07 Mart 2023, Salı 14:25

Longyearbyen Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Paris Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Scandinavian Airlines
2 aktarmalı - 32s 50d
10 Mart 2023, Cuma 10:10

Paris Longyearbyen Arası Akıllı Uçak Biletleri

Sadece Turna.com'da Paris Longyearbyen Arasındaki Akıllı Uçuşları Bulabilirsin.

3 aktarmalı - 19s 24d
08 Şubat 2023, Çarşamba 08:51
3 aktarmalı - 21s 48d
08 Şubat 2023, Çarşamba 08:51
3 aktarmalı - 23s 37d
08 Şubat 2023, Çarşamba 08:51

Paris Longyearbyen uçuşu ile ilgili bilgiler

Uçuşların yoğun talep gördüğü Şubat, Ağustos ve Mart ayları, Paris Longyearbyen uçak bileti fiyatının da belirgin şekilde daha yüksek olduğu aylardır. Bu rotada daha ucuz bir fiyat bulmak istersen Temmuz, Şubat ve Ağustos aylarına göz atmanda fayda var.

Paris Longyearbyen uçak bileti fiyatı konusunda yapılan analizlerde, en ucuz fiyatlı biletin 4.646 TL ile Scandinavian Airlines hava yolu firmasına ait olduğu görülmektedir. Veriler 30 günlük değerlendirmeyi içermektedir.

Paris Longyearbyen uçak biletini herkes gibi en iyi fiyata almak mı istiyorsun? O zaman uçağın kalkışına 24 gün kala uçak biletini satın almayı denemelisin. Müşterilerimiz genellikle bu şekilde en uygun fiyatları yakaladılar.

PAR-LYR

Şehir Merkezinden Beauvais Tille Havalimanı'na Ulaşım

Paris şehir merkezinden olan Beauvais Tille Havalimanı'na ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler ilk akla gelen seçeneklerden. Porte Maillot Metro İstasyonu'ndan kalkan otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksiler şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda taksi ekonomik bir seçenek olabilir.

Şehirdeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da şehir merkezi havalimanı güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Paris'in en merkezi noktalarından Beauvais Tren İstasyonu'na trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'ndan havalimanına taksi ya da otobüsle geçmek de bir alternatif.

Şehir Merkezinden Paris Charles de Gaulle Havalimanına Ulaşım

Fransa'nın ve dünyanın en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanları arasında gösterilen Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Paris şehir merkezinden Charles de Gaulle Havalimanı'na ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs noktası var.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanına ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşmak, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak havalimanına ulaşmak mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında. Bazı taksicilerin pazarlığa açık olduğu biliniyor.

Şehrin farklı yerlerindeki rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da seçenekler arasında.

Şehir Merkezinden Paris Orly Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Orly Havalimanı'na ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Villejuif-Louis Aragon semtinden havalimanına kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile havalimanına ekonomik bir ulaşım mümkün. Rochereau Tren İstasyonu ve Denfert Tren İstasyonu'ndan kalkan otobüslerle de Orly Havalimanı'na direkt ulaşmak mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler için bu hat işlevsel.

Şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor. Paris'teki araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Longyearbyen Svalbard Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Svalbard Havaalanı, bölgenin en büyük yerleşkesi olan Longyearbyen’e 3 km uzaklıkta yer alıyor. 200 araçlık ücretsiz otoparkı bulunan Svalbard Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi, özel araç veya havaalanı otobüsü ile ulaşılabiliyor.

Svalbard Havaalanı’ndan Nybyen ile Longyearbyen’daki otel ve pansiyonlara giden bir otobüs dışında toplu taşıma vasıtası bulunmuyor. Otobüsün hareket saatleri uçakların iniş-kalkış saatlerine göre ayarlanıyor ve her uçuş için Svalbard Havaalanı’ndan şehir merkezine otobüs kaldırılıyor. 

Gelen yolcu terminalinin önünde bekleyen otobüs tüm otel ve pansiyonlara tek tek uğruyor. Ödemeyi Norveç Kronu ile veya kredi kartıyla alıyorlar ama yabancı para birimleri kabul edilmiyor. Longyearbyen Havalimanı ile şehir merkezi arası en fazla 10 dakika sürüyor ve otobüs, oteller dışında Svalbard Müzesi gibi merkezi noktalarda da duruyor.

Otobüs dışında havaalanından Longyearbyen şehir merkezine gitmek için en yaygın kullanılan araç taksi. +47-7902-1305 numaralı telefondan taksi çağırabileceğiniz gibi, havaalanında bekleyen herhangi bir taksi ile de şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Svalbard Havaalanı’nda araç kiralama opsiyonu için pek çok güvenilir firmanın ofisi de mevcut. 

Svalbard Havaalanı’ndan şehre ulaşmak için olası bir yöntem de 3 km’lik yolu yürümek veya bisiklet kiralayarak gitmek ama soğuk yanığı ve kutup ayılarının günlük tehlikeler arasında sayıldığı Longyearbyen’da bu riski almaya değmeyebilir.

Paris Longyearbyen uçak bileti ile ilgili sorular

  • Paris şehrinden Longyearbyen şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Paris üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Svalbard Havalimanı.
  • Uçak bileti hizmetinde TURNA’nın farkı nedir?
    Uçak biletlerinin fiyatlarını kolaylıkla karşılaştırabilir, charter uçuşlarından yararlanarak yurtdışına çok ucuz fiyatlarla seyahat edebilirsin. %70 indirimleri yakalayabildiğin akıllı uçuş algoritması yalnızca Turna’da bulunur. Koşulsuz bilet iptal hizmeti ile iptal garantili uçak bileti satın alabilirsin.
  • Paris Longyearbyen havalimanları arasında seyahat imkanı sunan hava yolları hangileridir?
    Uçuşlarını bu rotada icra eden hava yolu şirketi sayısı 6 adettir. Lufthansa, Scandinavian Airlines, Air France, Austrian ve Swiss firmaları bu hatta en çok uçak seferi bulunan en popüler uçak firmalarıdır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: