Metz Nancy Konstantin Uçak Bileti
Turna.com'da

Metz Nancy Konstantin Uçak Bileti Bilgileri

Metz Nancy Konstantin uçuşu ile ilgili bilgiler

ETZ-CZL

Şehir Merkezinden Nancy Essey Havalimanı’na Ulaşım

Şehir merkezinden Nancy Essey Havalimanı’na ulaşım; taksi, servis, araç kiralama gibi birçok farklı seçenekle sağlanabiliyor. Sözü edilen ulaşım seçenekleri sayesinde havalimanı ve şehir merkezi arasında ulaşım, çok hızlı bir şekilde yapılabiliyor.


Havalimanından Kalkan Havalimanı Servis Araçları
Şehir merkezi ve Nancy Essey Havalimanı arasında çalışan ücretli servisler bulunuyor. Söz konusu servis araçları sayesinde havalimanı ve şehir merkezi arasında uygun fiyatlı ve konforlu bir yolculuk yapılabiliyor. Havalimanından kalkan servis araçlarının çalışma saatleri, uçakların iniş saatlerine göre şekillendiriliyor.


Taksi
Şehir merkezinde pek çok noktadan, günün her saatinde hizmet veren taksilerle havalimanına gitmenin yaklaşık ücreti 17 Euro’dur.


Araç Kiralama
ancy şehrinde birçok araç kiralama firmasının şubesi bulunuyor. Araç kiralama firmaları aracılığıyla kiralanacak bir araç sayesinde rahatlıkla havalimanına ulaşılabilir.


Nancy Essey Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Boîte postale 20104 54510 Tomblaine
Telefon: +33 3 83 21 56 90

Şehir Merkezinden Lorraine Havalimanı’na Ulaşım

Metz ve Nancy şehir merkezlerinden Lorraine Havalimanı’na oldukça rahat bir şekilde ulaşılabiliyor. İki şehrin merkezinden de havalimanına metro ve tramvay ile ulaşım imkânı bulunmuyor fakat yolcular havalimanı servisleri, taksi ve araç kiralama hizmeti ile şehir merkezlerinden havalimanına ulaşabilir.


Şehir Merkezinden Kalkan Havalimanı Servis Araçları
Şehir merkezi ve havalimanı arasında ulaşım, servis araçları ile çok rahat bir şekilde ulaşabiliyor. Havalimanı servislerinin saatleri, uçak saatlerine göre ayarlandığı için yolcular uçak kaçırma gibi bir durumla karşılaşmıyor. Şehir merkezinden havalimanına servis ile gitmenin ücreti 8 Euro’dur. Servis ile 1 saat çerisinde havalimanına ulaşılabilir.


Taksi
Nancy ve Metz şehirlerinin merkezi bölgelerinde yer alan taksi durakları ile kullanıcılar, havalimanına çok rahat bir şekilde ulaşabilir. Üstelik şehir merkezleri ile havalimanı arasında yapılan bir yolculuğun bedelinin de 15-20 Euro civarında olduğu biliniyor. Taksi ile 38 dakika içerisinde havalimanına ulaşılabilir.


Araç Kiralama
Şehir merkezinde yer alan birçok araç kiralama firması sayesinde havalimanına gitmek için araç kiralanabilir ve yolculuklar daha keyifli hale getirilebilir.


Lorraine Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: BP 50178 GOIN 57 157 MARLY CEDEX
​Telefon: +33 3 87 56 70 00

Şehir Merkezinden Metz Frescaty Havalimanı’na Ulaşım

Havalimanına ulaşım sadece taksi veya araç kiralama seçenekleri ile sağlanıyor.

Taksi
Hem Metz hem de Nancy şehir merkezinden Metz Frescaty Havalimanı’na ulaşım için otobüs, shuttle veya tren imkânlarından herhangi biri sunulmuyor. Bu nedenle şehir merkezinden havalimanına ulaşım için taksi kullanımı ön plana çıkıyor. Her iki şehrin merkezinde de 7/24 taksi bulmak mümkün. Ancak genellikle taksi durakları tarafından 40 ile 50 Euro arasında bir ücret talep ediliyor. Metz şehir merkezinden havalimanına ulaşım 20, Nancy şehir merkezinden havalimanına ulaşım ise yaklaşık 30 dakika sürüyor. Bulunduğunuz lokasyondan taksi geçmiyor ise aşağıdaki numaraları arayarak taksi talebinde bulunabilirsiniz.
Metz için: 03 87 56 91 92
Nancy için: 03 83 37 65 37

Araç Kiralama
Hem Metz hem de Nancy şehirler merkezlerinden Metz Frescaty Havalimanı’na ulaşım için otobüs, shuttle veya tren imkânlarından herhangi birinin sunulmaması ve taksi fiyatlarının yüksek düzeyde olması nedeniyle havalimanına ulaşım için araç kiralamak da iyi bir seçenek. Her iki şehirde de acenteleri bulunan ve bulunduğunuz konuma araç teslim etme opsiyonu sunan Avis, Enterprise, Citer, Hertz, Europcar ve Budget firmalarından araç kiralayabilirsiniz.

Metz Frescaty Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Lorraine Airport- Aéroport de Frescaty Metz - Nancy – Lorraine
​Telefon: +33 (0)3 87 56 70 00

Mohamed Boudiaf Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Cezayir’in Constantine kentinin yaklaşık 9 km güneyinde bulunan Mohamed Boudiaf Havalimanı, adını Cezayir’in siyasi lideri Mohamed Boudiaf’tan alıyor. Havalimanı, El Khroub'a 7 km, Aïn Smara'ya 11 km, Hamma Bouziane'ye 15 km, Didouche Mourad'a 20 km ve Telerghma'ya 29 km uzaklıkta bulunuyor. Mohamed Boudiaf Havalimanı, Cezayir’in başkenti Cezayir (Algiers) şehrinden ise 320 km uzaklıkta yer alıyor.

30 farklı güzergâh üzerinde 381 uçuşa sahip olan havalimanından, 6 farklı ülkeye ve 27 farklı şehre seferler düzenliyor. Oran, Ghardaia, Lyon ve Marsilya’ya düzenlenen seferlere ev sahipliği yapan havaalanı, özellikle turistik amaçlı gelen ziyaretçileri ağırlıyor. Yıllık toplam yolcu sayısı 1 milyonun üzerinde olan Mohamed Boudiaf Havalimanı’na, Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan da direkt uçuşları bulunuyor. Mohamed Boudiaf Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda kullanılan seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.

Otobüs

Mohamed Boudiaf Havalimanı’nın geliş terminalinde yer alan duraklardan hareket eden otobüslerle şehir merkezine 15 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Her 15 dakikada 1 hareket eden otobüslerin biletleri ise durakta bulunan bilet gişelerinden temin edilebiliyor. 24.00'e kadar hizmet veren otobüslerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Herhangi bir shuttle seçeneği bulunmayan Mohamed Boudiaf Havalimanı’nın dışında yer alan taksilerle 7 gün 24 saat Constantine şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine yaklaşık 10 Euro'ya ulaşım sağlayan taksiler için pazarlık yapma imkânınız da bulunuyor. Yolculuk süresi ise trafiğin durumuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Araç Kiralama

Havalimanı içerisinde yer alan yerli ve yabancı araç kiralama firmalarından dilediğiniz aracı kiralayarak şehir merkezine gidebilirsiniz. Dilerseniz internet üzerinden de araç kiralayabilir ve N79 kara yolu ile 20 dakikada şehre ulaşabilirsiniz. Kiralık araç fiyatları ise aracın modeline, markasına ve aracı kaç gün kullanacağınıza göre değişiklik gösteriyor.

Metz Nancy Konstantin uçak bileti ile ilgili sorular

  • Metz Nancy şehrinden Konstantin şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Metz Nancy üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Nancy Essey Havalimanı, Lorraine Havalimanı, Frescaty Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Mohamed Boudiaf Havalimanı.
  • TURNA, bu kadar ucuz uçuş fiyatlarını nasıl bulur?
    Turna’nın birçok havayolu ile özel anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede özel dönemlerde özel kampanyalar yapar. Ayrıca, sadece Turna’da bulunan Akıllı Uçuş sayesinde %70’e varan oranlarda daha ucuz uçak biletleri bulmanızı sağlar.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: