Bukhara New York Uçak Bileti
Turna.com'da

Bukhara New York Alternatif Bilet Fiyatları

Bukhara New York Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Bukhara Havalimanı
Varış Havalimanları
John F Kennedy Havalimanı
Newark Liberty Havalimanı
La Guardia Havalimanı
Battery Pk City Havalimanı
East 34St Landing Havalimanı
Wall Street Spb Havalimanı

New York Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Bukhara Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 22s 15d
24 Nisan 2024, Çarşamba 20:00
Lufthansa
2 aktarmalı - 21s
27 Nisan 2024, Cumartesi 04:00
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 18s 55d
20 Haziran 2024, Perşembe 11:45
Kuwait Airways
1 aktarmalı - 17s 50d
06 Mayıs 2024, Pazartesi 06:00
Lufthansa
1 aktarmalı - 16s 55d
03 Mayıs 2024, Cuma 04:40
Emirates
1 aktarmalı - 25s 30d
26 Nisan 2024, Cuma 05:50
British Airways
2 aktarmalı - 41s 15d
20 Mayıs 2024, Pazartesi 09:45
Türk Hava Yolları
2 aktarmalı - 23s 30d
20 Mayıs 2024, Pazartesi 02:35
Lufthansa
1 aktarmalı - 21s 40d
08 Mayıs 2024, Çarşamba 05:05
Emirates
1 aktarmalı - 5s 40d
24 Haziran 2024, Pazartesi 10:40

Bukhara New York uçuşu ile ilgili bilgiler

BHK-NYC

Şehir Merkezinden Buhara Uluslararası Havalimanı’na Ulaşım

Buhara şehir merkezinden 5 kilometre uzaklıkta yer alan Buhara Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için otobüs, taksi, özel transfer ve araç kiralama seçenekleri mevcuttur. 

Şehir merkezinden kalkan havalimanı istikametine giden otobüslerle ekonomik bir şekilde Buhara Uluslararası Havalimanı’na ulaşabilirsin.

Konakladığın otelin havalimanı servisi var ise kısa sürede ve konforlu bir şekilde otelden havalimanına direkt olarak gidebilirsin.

Şehir merkezinden taksi tutarak 10 dakikada Buhara Uluslararası Havalimanı’na varabilirsin.

Buhara’da gezmek için araç kiraladıysan kiraladığın aracı havalimanında teslim edeceğini firmaya önceden bildirerek havalimanına özel aracınla gidebilirsin.

Newark Liberty Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

ABD'nin en hareketli kenti New York, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan dev bir metropol. Newark Liberty Havalimanı New York'a gidecekler ya da bu şehirden hareket edecek kişilerin uğrayacağı havalimanlarından biri.

New York'ta yolcu yoğunluğuna sahip ikinci en büyük havalimanı Newark Liberty Havalimanı. New York şehir merkezine 23 km uzaklıkta, Newark sınırlarında bulunan havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Newark Liberty Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak ulaşmak için çok sayıda alternatif bulunuyor. Bu alternatifler arasında tren, otobüs, taksi ve araç kiralamayı saymak mümkün.

Newark Liberty Havalimanı'nda terminaller arasında hizmet veren AirTrain haftanın 7 günü 24 saat yolcuların kullanımında. Bu trenler ile havalimanı tren istasyonuna da bağlantı sağlanıyor. Manhattan yönünde ulaşım imkanı veren trenle havalimanı şehir merkezi güzergahında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Tren istasyonunun belirli istasyonlarında aktarma yaparak New York'un dört bir yanına ulaşılabiliyor. Havalimanı tren istasyonundan yakın çevredeki farklı şehirlere de şehirlerarası tren seferleri bulunuyor. Bu trenlerle yakın kentleri ziyaret etmek de kolay.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapılarında bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak şehir merkezine gidilebiliyor. Gidilecek nokta ve taksimetre ücreti için şoförden bilgi almak öneriliyor.

Newark Airport Express otobüsleri New York ve Newark şehir merkezi ile havalimanı arasında bağlantı sağlıyor. Bu otobüsler sabah 06.00'dan gece yarısına kadar Bryant Park, Grand Central Station ve Port Authority Bus Terminal ile havalimanı arasında sefer düzenliyor.

Araç kiralama hizmeti için havalimanı terminalindeki ofisler ya da online rezervasyon seçenekleri değerlendirilebilir.

JFK International Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

New York şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan John F. Kennedy Havalimanı, ABD'nin en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanlarından biri. John F. Kennedy Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için metro, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Havalimanı terminalleri arasında ve toplu ulaşım istasyonuna kadar bağlantı sağlayan AirTrain treni John F. Kennedy Havalimanı'nda ulaşımın kalbinde yer alıyor. Bağlantıyı ücretsiz sağlayan bu trenden indikten sonra hangi ulaşım aracı kullanılacaksa onun biletinin alınması gerekiyor.

Newyork Subway olarak adlandırılan metro sistemi New York'un birçok noktasına doğrudan gitme imkanı sunuyor. Metro haritasına bakarak gidilecek istasyonun seçilmesi ve gidilecek güzergaha göre istasyonda yönün belirlenmesi gerekiyor. Manhattan, Quenns ve Jamaica İstasyonu 3 ayrı güzergahtaki ana noktalardan.

New York şehir merkezindeki trenler LIRR kısaltmasıyla biliniyor. Bu trenler Long Island Rail Road kelimelerinin kısaltmasıyla adlandırılmış. Jamaica İstasyonu'na LIRR tren hattıyla ulaştıktan sonra havalimanına aktarma yapmak mümkün.

Havalimanı terminalindeki Jamaica İstasyonu'ndan kalkan otobüsler havalimanı ile şehir merkezi arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Q ile başlayan farklı numaralı hatlar ile New York'un dört bir yanına gitmek mümkün. Şehirdeki trafik sorunu nedeniyle ulaşım süresine güvenmemek gerekiyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkışında özel şirketlere ait shuttle servisleri de şehir merkezine ücretli servis yapıyor. Ayrıca bu çıkış noktasında farklı otellerin shuttle servisleri de bulunuyor.

Havalimanı terminalindeki araç kiralama ofisleri ve taksiler de hızlı ve kolay ulaşım için tercih edilebilir.

Bukhara New York uçak bileti ile ilgili sorular

  • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
    Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
  • Bukhara şehrinden New York şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Bukhara üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Bukhara Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Newark Liberty Havalimanı, John F Kennedy Havalimanı, La Guardia Havalimanı, Battery Pk City Havalimanı, East 34St Landing Havalimanı, Wall Street Spb Havalimanı, Marine Air Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: