Bingazi Milano Uçak Bileti
Turna.com'da

Bingazi Milano Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Benina Havalimanı
Varış Havalimanları

Milano Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Bingazi Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Pegasus
1 aktarmalı - 15s 25d
14 Mayıs 2024, Salı 19:30
Pegasus
1 aktarmalı - 9s 25d
30 Mayıs 2024, Perşembe 07:45
Pegasus
1 aktarmalı - 6s 35d
15 Mayıs 2024, Çarşamba 09:25
Pegasus
1 aktarmalı - 8s 50d
16 Mayıs 2024, Perşembe 08:20
SunExpress
direkt-uçuş - 3s 5d
22 Nisan 2024, Pazartesi 11:45
Pegasus
1 aktarmalı - 8s 30d
27 Haziran 2024, Perşembe 02:05
Wizz Air Malta
direkt-uçuş - 2s 45d
07 Haziran 2024, Cuma 10:35
ITA Airways
1 aktarmalı - 6s 15d
18 Nisan 2024, Perşembe 16:55
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 45d
15 Mayıs 2024, Çarşamba 12:20
easyJet
direkt-uçuş - 3s
24 Haziran 2024, Pazartesi 13:55
Air Malta
direkt-uçuş - 2s
24 Nisan 2024, Çarşamba 12:45
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 25d
08 Temmuz 2024, Pazartesi 16:00
Aegean Airlines
direkt-uçuş - 2s 10d
15 Haziran 2024, Cumartesi 07:00
Pegasus
1 aktarmalı - 23s 10d
04 Haziran 2024, Salı 10:45
Pegasus
1 aktarmalı - 7s 50d
30 Mayıs 2024, Perşembe 02:45
Nouvelair
direkt-uçuş - 1s 50d
27 Mayıs 2024, Pazartesi 13:15

Bingazi Milano uçuşu ile ilgili bilgiler

BEN-MIL

Şehir Merkezinden Bingazi Havalimanı’na Ulaşım

Büyüleyici Akdeniz sahillerinde yer alan Bingazi, aynı zamanda Libya’nın nüfus bakımından en büyük ikinci şehridir. Osmanlı Devleti’nin en önemli savaşlarından birisi olan Trablusgarp Savaşı’na kadar Osmanlıların hüküm sürdüğü bu şehir, 1912 senesinde savaş sonrasında yapılan Uşi Anlaşması ile İtalya Devleti’nin egemenliği altına girdi. Libya’nın en önemli turistik yerlerinden olan Trablus ve Mısrata şehirlerine oldukça yakın konumda bulunan Bingazi, hem konumu hem de birçok doğal güzellikleri ile her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapar.

Şehir merkezinden yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta olan Bingazi Havalimanı’na ulaşmanın en çok tercih edilen ulaşım alternatiflerinden biri  taksi yolculuğudur. Şehir merkezindeki birçok lokasyonda bulunan taksi duraklarına giderek ve konakladığınız otelin önüne çağırarak hızlı ve konforlu bir şekilde Bingazi Havalimanı'na gidebilirsiniz.

Şehir merkezinden havalimanına gitmenin bir diğer yolu ise özel transfer hizmetidir. Konakladığınız otel ile iletişime geçerek özel transfer hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Otel transfer hizmeti ekstra ücret karşılığında sunulmaktadır.

Şehir merkezinden Bingazi Havalimanı'na ulaşmak için Uber ve Bolt gibi uygulamaları da kullanabilirsiniz. Şehir merkezindeki herhangi bir yerde, uygulama üzerinden size yakın olan arabaları bulabilirsiniz. Şehirden ayrılacağınız zaman, döviz bozdurmanıza gerek kalmadan ödeme yapabileceğiniz bu uygulamalar sayesinde yaklaşık 30 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak Bingazi Havalimanı'na kolayca ulaşabilir, kiraladığınız aracı havalimanında bırakabilirsiniz. Dilerseniz aracınızı şoförlü olarak da kiralayabilirsiniz. 

Havalimanından şehir merkezine giden tüm ulaşım araçlarını ve alternatif güzergahları havalimanı web sitesinden de öğrenebilirsiniz.

Bergamo Orio al Serio Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Oral El Serio Havalimanı, Bergamo şehrinde yer alıyor. Oral Al Serio Havalimanı’ndan 45 km mesafede bulunan Milano şehir merkezine ulaşım seçenekleri, tren, otobüs, araç kiralama, özel transfer ve taksidir.

Oral Al Serio Havalimanı’ndan Milano şehir merkezine gitmenin en ekonomik yolu tren. Havalimanı’ndan Bergamo Tren İstasyonuna gitmek için ATB belediye otobüslerini kullanmak gerekiyor. Tren istasyonuna giden otobüs bileti 1,50 eurodur. Otobüs yolculuğu 10 dakika sürmektedir. Bergamo Tren İstasyonu’ndan Milano Tren İstasyonu’na giden trenler ile Milano şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Bergamo - Milano tren bileti 5,50 eurodur. Tren yolculuğu yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Oral Al Serio Havalimanı’ndan Milano şehir merkezine gitmenin bir diğer yolu da havalimanından kalkan ekspres otobüslerdir. Bu seferleri düzenleyen birçok firma bulunmaktadır. Bilet fiyatları 10-12 euro arasında değişmektedir.

Oral Al Serio Havalimanı Havalimanı’ndan Milano’ya daha konforlu seyahat etmek isteyenler taksi ve özel transfer seçeneklerini değerlendirebilir. Havalimanından Milano şehir merkezine taksi veya özel transfer ile gitmenin maliyeti 140 euro civarındadır.

Havalimanı çıkışında bulunan stantlardan araç kiralayarak Milano şehir merkezine gitmek mümkün.

Linate Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Milano'nun en büyük ikinci havalimanı olan Linate Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için taksi, otobüs, araç kiralama seçenekleri bulunuyor. Şehir merkezine yaklaşık 10 km mesafede olan havalimanından kolaylıkla ulaşım sağlanıyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapısında bulunan taksileri kullanarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lisanslı havalimanı taksilerinin üzerinde isimleri ve iletişim bilgileri yazıyor.

Terminal binası dışında yer alan otobüs durağı şehir merkezine ucuz ve konforlu bir ulaşımla geçmek isteyenlere hizmet veriyor. Milan Porta Vottoia hattı için X73, Milan Piazza için ise 73 numaralı otobüsü kullanmak gerekiyor. Piazza 10 dakikada bir, Vottoia ise 20 dakikada bir kalkıyor.

Havalimanı terminal binasından ya da internet rezervasyonu ile yapacağınız araç kiralama ile şehir merkezine kolaylıkla gidebilirsiniz.

Malpensa Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Malpensa Havalimanı Milano'nun en büyük havalimanı. Şehir merkezine 50 km mesafedeki havalimanından şehir merkezine ulaşmak için otobüs, tren, araç kiralama, taksi ve özel araç seçenekleri bulunuyor.

Her iki terminalin de gelen yolcu salonu kapısında bulunan taksi durağından yararlanabileceğiniz taksiler ile şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 50 dakika sürüyor.

Terminal 1 ve 2'ye uğrayan belediye otobüsleri ile hem şehir merkezine hem de komşu kentlere bağlantı sağlanıyor. Torino bölgesine ayrıca otobüs de var. Şehir merkezi güzergahındaki otobüsler 20 dakikada bir sefer yapıyor.

Terminal 1'den kalkan trenler ile iki farklı hattı kullanarak Milano şehir merkezine gidilebiliyor. Milano N. Cadorna ve Milano merkez güzergahında ilerleyen tren biletleri havalimanı istasyonunda satılıyor.

Havalimanı terminal binasından ya da internet rezervasyonu ile yapacağınız araç kiralama ile şehir merkezine kolaylıkla gidebilirsiniz.

Bingazi Milano uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’da ucuz fiyatlarla uçak biletleri alabilmek nasıl mümkün oluyor?
    Turna, hava yolları ile doğrudan anlaşmalara sahiptir. Bugüne kadar 4 milyondan fazla kişinin uçak bileti satın aldığı Turna.com’dan kolayca uçak bileti satın almak mümkündür. Akıllı uçuşla yurtdışında %70’e varan indirimler sunabiliyoruz. Turna’da daima özel kampanyalar bulabilirsin.
  • Bingazi şehrinden Milano şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Bingazi üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Benina Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Bergamo Orio Al Serio Havalimanı, Linate Havalimanı, Malpensa Havalimanı, Parma Havalimanı, Segrate Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: