Yozgat Malatya Otobüs Bileti Turna.com'da

Yozgat Malatya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Yozgat Malatya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
250,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
7 saat

Yozgat Malatya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Yozgat Malatya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
05 Temmuz 2022, Salı 15:00
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
05 Temmuz 2022, Salı 17:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
06 Temmuz 2022, Çarşamba 17:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
07 Temmuz 2022, Perşembe 17:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
08 Temmuz 2022, Cuma 17:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
10 Temmuz 2022, Pazar 17:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
15 Temmuz 2022, Cuma 17:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
18 Temmuz 2022, Pazartesi 17:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
19 Temmuz 2022, Salı 17:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Malatya
02 Ağustos 2022, Salı 17:30
Star Diyarbakır
Yozgat - Malatya
09 Temmuz 2022, Cumartesi 21:00

Malatya Varışlı Otobüs Biletleri

Malatya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Lider Muş Tur
07 Temmuz 2022, Perşembe 19:25
Tokat Yıldızı
07 Temmuz 2022, Perşembe 22:30
Özlem Bingöl Seyahat
08 Temmuz 2022, Cuma 08:05
Öz Has Bingöl
07 Temmuz 2022, Perşembe 22:00
Özlem Bingöl Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 06:00
Ede Turizm
12 Temmuz 2022, Salı 03:30
Lider Muş Tur
07 Temmuz 2022, Perşembe 13:30
Özlem Van Turizm
24 Ağustos 2022, Çarşamba 23:00
Yeşil Erciş Seyahat
21 Temmuz 2022, Perşembe 10:30
Lüks Ereğli Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 17:00
Malatya Kayısıkent Turizm
29 Eylül 2022, Perşembe 15:29
Malatya Kayısıkent Turizm
15 Ağustos 2022, Pazartesi 03:29

Yozgat Kalkışlı Otobüs Biletleri

Yozgat şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Metatur Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 12:30
Yeşil Erciş Seyahat
21 Temmuz 2022, Perşembe 03:01
Ağrı Seç Turizm
11 Temmuz 2022, Pazartesi 01:00
Mis Amasya Tur
08 Temmuz 2022, Cuma 04:00
Bizim Iğdır Seyahat
11 Temmuz 2022, Pazartesi 01:20
As Adana Seyahat
11 Temmuz 2022, Pazartesi 01:30
Öz Sivas Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 03:25
As Adana Seyahat
24 Temmuz 2022, Pazar 03:00
Bizim Iğdır Seyahat
09 Temmuz 2022, Cumartesi 17:00
Yeni Sivas Turizm
23 Temmuz 2022, Cumartesi 18:15
Bizim Iğdır Seyahat
08 Temmuz 2022, Cuma 05:30

Yozgat Malatya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Yozgat Malatya otobüs bileti tek yön en ucuz: 280 TL.

Ortalamanın altında Yozgat Malatya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -6 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Yozgat Malatya arasındaki en kısa otobüs seferi 7 saat sürmektedir.

Yozgat şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Çandır, Boğazlıyan, Bazlambaç (Çekerek, Yozgat), Aydıncık (Yozgat), Akdağmadeni, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Yozgat, Yerköy, Yenifakılı, Şefaatli, Sorgun, Sekili (Yerköy, Yozgat), Sarıkaya, Saraykent ve Doğankent (Sorgun, Yozgat).

Malatya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Pütürge, Malatya, Kürecik (Akçadağ, Malatya), Kuluncak, Kale (Malatya), Hekimhan, Hasançelebi (Hekimhan, Malatya), Erkenek (Doğanşehir, Malatya), Doğanyol, Doğanşehir, Sürgü (Doğanşehir, Malatya), Darende, Battalgazi, Arguvan, Arapgir, Akçadağ, Darıca (Akçadağ, Malatya), Yazıhan, Yeşilyurt (Malatya), Yukarı Ulupınar (Darende, Malatya), Aşağı Ulupınar (Darende, Malatya), Balaban (Darende, Malatya), Akçadağ Yolayrımı (Malatya), Kozluca (Malatya) ve Pötürge.

Şehir Merkezinden Yozgat Otogarına Ulaşım

Yozgat şehir merkezinden ve çevre ilçelerinden Karatepe Mahallesi’nde bulunan Yozgat Otogarı’na ulaşmak için; otobüs firması servisleri, minibüs ve taksi seçeneklerinden birini tercih edebilirsin.

MAŞTİ - Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

MAŞTİ - Malatya Otogarı’ndan yaklaşık 7 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım alternatifleri şöyledir: Belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri, minibüs, taksi. Malatya’nın en işlek caddelerinden biri olan Ankara Caddesinde yer alan MAŞTİ’den şehir merkezine ve Malatya ilçelerine ulaşmak oldukça kolay. 

Malatya’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarının MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Firma ile seyahat eden biletli yolcuları kabul eden servisler, Malatya şehir merkezindeki belirli noktalarda yolcuları hızlı ve konforlu şekilde taşımaktadır. Malatya’ya otobüs ile seyahat ettiysen, şehir içi servis saatleri ve güzergahı ile ilgili otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine bir diğer ulaşım alternatifi belediye otobüsleridir. MAŞTİ durağından kalkan ve şehir merkezi yönüne giden 2A, 2C, 2D ve 152 hatlı belediye otobüsleriyle şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Belediye otobüsüne binmeden önce otogardaki ulaşım kartı satış noktalarından Malatya Kent Kart satın alabilirsin. 

Malatya Otogarı’ndan Malatya İnönü Üniversitesi’ne ve şehir merkezine gitmek için 81 numaralı Trambüs’e binebilirsin. Trambüs hatları, haftanın her günü 23.00’a kadar hizmet veriyor. Trambüs’te ödeme için Malatya Kent Kart geçiyor.

Malatya’da minibüs ile ulaşım yaygındır. Otogar’ın hemen arkasında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezi istikametine giden minibüslere binerek 10 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogardan Malatya’nın Doğanşehir, Pütürge, Hekimhan, Kale, Yeşilyurt gibi bölgelerine minibüsle ulaşım mümkündür. 

MAŞTİ’den Malatya merkeze gitmenin bir diğer yolu ise taksi yolculuğudur. Otogardaki taksi durağından taksiye binerek Malatya şehir merkezine 10 dakikada ulaşabilirsin. Şehir merkezine gitmek isteyen diğer yolcularla paylaşımlı taksi tutarak taksi ücretini daha ucuza getirebilirsin.

Yozgat Malatya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Yozgat Malatya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 7 saat sürmektedir.
  • Yozgat Malatya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Yozgat ve Malatya arasında 4 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Star Diyarbakır, Özlem Cizre Nuh, Tokat Yıldızı ve Metro Turizm.
  • Yozgat şehrinden Malatya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.