Yozgat-Çorum Otobüs Bileti Turna.com'da

Yozgat Çorum Diğer Ulaşım Seçenekleri

Yozgat Çorum Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
30,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
30 dk

Yozgat Çorum Otobüs Bileti (Tek Yön)

Yozgat Çorum otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
14 Haziran 2021, Pazartesi 09:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
15 Haziran 2021, Salı 11:00
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
16 Haziran 2021, Çarşamba 11:00
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
17 Haziran 2021, Perşembe 11:00
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
26 Haziran 2021, Cumartesi 09:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
27 Haziran 2021, Pazar 09:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
28 Haziran 2021, Pazartesi 09:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
15 Temmuz 2021, Perşembe 09:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
16 Temmuz 2021, Cuma 09:30
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
16 Ağustos 2021, Pazartesi 11:00
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
17 Ağustos 2021, Salı 11:00
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
18 Ağustos 2021, Çarşamba 11:00

Yozgat Çorum otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Yozgat Çorum otobüs bileti tek yön en ucuz: 30 TL.

Ortalamanın altında Yozgat Çorum otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Yozgat Çorum sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %24 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Yozgat Çorum arasındaki en kısa otobüs seferi 45 dakika sürmektedir.

Yozgat şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Çandır, Boğazlıyan, Bazlambaç (Çekerek, Yozgat), Aydıncık (Yozgat), Akdağmadeni, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Yozgat, Yerköy, Yenifakılı, Şefaatli, Sorgun, Sekili (Yerköy, Yozgat), Sarıkaya, Saraykent ve Doğankent (Sorgun, Yozgat).

Çorum şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Uğurludağ, Sungurlu, Osmancık, Ortaköy (Çorum), Oğuzlar, Mecitözü, Laçin, İskilip, Hacıhamza (Kargı, Çorum), Dodurga, Çorum, Boğazkale, Bayat (Çorum), Alaca, Kargı ve Salman (Sungurlu, Çorum).

Yozgat Çorum otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Yozgat Çorum arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 45 dakika sürmektedir.
  • Yozgat Çorum arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Yozgat ve Çorum arasında 12 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, Tokat Yıldızı, As Adana Seyahat ve Lider Anadolu.
  • Yozgat şehrinden Çorum şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.