Yozgat Çorum Otobüs Bileti Turna.com'da

Yozgat Çorum Diğer Ulaşım Seçenekleri

Yozgat Çorum Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
60,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
7 saat

Yozgat Çorum Otobüs Bileti (Tek Yön)

Yozgat Çorum otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Mis Amasya Tur
Yozgat - Çorum
07 Temmuz 2022, Perşembe 04:00
Mis Amasya Tur
Yozgat - Çorum
08 Temmuz 2022, Cuma 04:00
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
09 Temmuz 2022, Cumartesi 09:45
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
10 Temmuz 2022, Pazar 09:45
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
11 Temmuz 2022, Pazartesi 09:45
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
12 Temmuz 2022, Salı 09:45
Özlem Cizre Nuh
Yozgat - Çorum
13 Temmuz 2022, Çarşamba 09:45
Metatur Turizm
Yozgat - Çorum
06 Temmuz 2022, Çarşamba 10:15
Metatur Turizm
Yozgat - Çorum
07 Temmuz 2022, Perşembe 10:15
Metatur Turizm
Yozgat - Çorum
18 Ağustos 2022, Perşembe 10:15
Metatur Turizm
Yozgat - Çorum
19 Ağustos 2022, Cuma 10:15
Metatur Turizm
Yozgat - Çorum
22 Ağustos 2022, Pazartesi 10:15

Çorum Varışlı Otobüs Biletleri

Çorum otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Giresun Seyahat
16 Temmuz 2022, Cumartesi 18:00
Mis Amasya Tur
10 Temmuz 2022, Pazar 17:00
Mis Amasya Tur
11 Temmuz 2022, Pazartesi 07:45
Metro Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 01:00
Vanyolu Seyahat
08 Temmuz 2022, Cuma 15:30
Mis Amasya Tur
08 Temmuz 2022, Cuma 04:00
Genç Turizm
10 Temmuz 2022, Pazar 09:25
As Adana Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 20:30
As Adana Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 16:30
Mis Amasya Tur
13 Temmuz 2022, Çarşamba 20:30
Lüks Amasya İtimat Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 20:00
Vadi Şirinkent Seyahat
01 Eylül 2022, Perşembe 18:45

Yozgat Kalkışlı Otobüs Biletleri

Yozgat şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Metatur Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 12:30
Yeşil Erciş Seyahat
21 Temmuz 2022, Perşembe 03:01
Ağrı Seç Turizm
11 Temmuz 2022, Pazartesi 01:00
Mis Amasya Tur
08 Temmuz 2022, Cuma 04:00
Bizim Iğdır Seyahat
11 Temmuz 2022, Pazartesi 01:20
As Adana Seyahat
11 Temmuz 2022, Pazartesi 01:30
Öz Sivas Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 03:25
As Adana Seyahat
24 Temmuz 2022, Pazar 03:00
Bizim Iğdır Seyahat
09 Temmuz 2022, Cumartesi 17:00
Yeni Sivas Turizm
23 Temmuz 2022, Cumartesi 18:15
Bizim Iğdır Seyahat
08 Temmuz 2022, Cuma 05:30

Yozgat Çorum otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Yozgat Çorum otobüs bileti tek yön en ucuz: 60 TL.

Ortalamanın altında Yozgat Çorum otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Yozgat Çorum akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %11 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Yozgat Çorum arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat sürmektedir.

Yozgat şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Çandır, Boğazlıyan, Bazlambaç (Çekerek, Yozgat), Aydıncık (Yozgat), Akdağmadeni, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Yozgat, Yerköy, Yenifakılı, Şefaatli, Sorgun, Sekili (Yerköy, Yozgat), Sarıkaya, Saraykent ve Doğankent (Sorgun, Yozgat).

Çorum şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Uğurludağ, Sungurlu, Osmancık, Ortaköy (Çorum), Oğuzlar, Mecitözü, Laçin, İskilip, Hacıhamza (Kargı, Çorum), Dodurga, Çorum, Boğazkale, Bayat (Çorum), Alaca, Kargı ve Salman (Sungurlu, Çorum).

Şehir Merkezinden Yozgat Otogarına Ulaşım

Yozgat şehir merkezinden ve çevre ilçelerinden Karatepe Mahallesi’nde bulunan Yozgat Otogarı’na ulaşmak için; otobüs firması servisleri, minibüs ve taksi seçeneklerinden birini tercih edebilirsin.

Çorum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Çepni Mahallesi Çevre Yolu’nda yer alan Çorum Otogarı’ndan şehir merkezine kısa sürede ulaşmak için birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. Merkeze yürüme mesafesinde olan Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden merkezi noktalara gitmek için yürüyebilirsin. Daha uzun mesafedeki noktalara gitmek için otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi ulaşım seçeneklerinden birini tercih edebilirsin. 

Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden seferler düzenleyen otobüs firmalarının otogardan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Yolcu servisinden, ilgili firmanın biletli yolcuları faydalanabilir. Çorum’a seyahat ettiğin otobüs firmasından servis hizmeti ile ilgili bilgi edinebilirsin. 

Çorum’un merkezi birçok bölgesine ve ilçelerine belediye otobüsleri ile gün boyu kolayca ulaşabilirsin.Gün boyunca, sık aralıklarla çalışan otobüs hatlarıyla Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden belediye otobüsüne binerek Ulukavak, Yeniyol, Gülabibey ve Karakeçili merkez mahallelerine direkt ve aktarmalı olarak ulaşabilirsin. 2A ve 11B hatlı otobüslerle merkezi birçok noktaya kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 

Haftanın her günü 23:00’a kadar hizmet veren minibüs hatlarıyla Çorum’un birçok bölgesine kısa sürede ulaşım sağlamak mümkün. Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden kalkan minibüsler ile Çamlık Caddesi, Anitta, Hitit Üniversitesi Kuzey Kampüsü ve KYK gibi birçok noktaya kolayca ulaşabilirsin.

Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmeyenler terminaldeki taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Terminalden Çorum merkeze mesafe çok kısa olduğu için taksi ile ulaşım oldukça ekonomiktir.

Yozgat Çorum otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Yozgat Çorum arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 1 saat sürmektedir.
  • Yozgat Çorum arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Yozgat ve Çorum arasında 14 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, As Adana Seyahat, Lider Anadolu ve Tokat Yıldızı.
  • Yozgat şehrinden Çorum şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.