Mardin Malatya Otobüs Bileti Turna.com'da

Mardin Malatya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Mardin Malatya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
300,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
5 saat 14 dk

Mardin Malatya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Mardin Malatya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Tokat Yıldızı
Mardin - Malatya
24 Haziran 2022, Cuma 19:30
Tokat Yıldızı
Mardin - Malatya
25 Haziran 2022, Cumartesi 08:00
Tokat Yıldızı
Mardin - Malatya
26 Haziran 2022, Pazar 08:00
Tokat Yıldızı
Mardin - Malatya
03 Temmuz 2022, Pazar 08:00

Malatya Varışlı Otobüs Biletleri

Malatya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Öz Has Bingöl
09 Temmuz 2022, Cumartesi 00:30
Lüks Fırat Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 06:30
Malatya Kayısıkent Turizm
28 Haziran 2022, Salı 17:00
Cesur Bingöl
06 Temmuz 2022, Çarşamba 13:30
Özlem Bingöl Seyahat
10 Temmuz 2022, Pazar 06:00
Can Dersim Tuncelililer
06 Temmuz 2022, Çarşamba 13:00
Ede Turizm
28 Haziran 2022, Salı 03:30
Özlem Van Turizm
24 Ağustos 2022, Çarşamba 23:00
Has Muş Turizm
11 Temmuz 2022, Pazartesi 21:30
Özlem Cizre Nuh
27 Haziran 2022, Pazartesi 23:00
Malatya Kayısıkent Turizm
04 Ağustos 2022, Perşembe 13:59
Elazığ Hazar Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 02:30

Mardin Kalkışlı Otobüs Biletleri

Mardin şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Martur Turizm
29 Haziran 2022, Çarşamba 08:00
Mardin Seyahat
14 Ağustos 2022, Pazar 17:30
Özlem Cizre Nuh
05 Temmuz 2022, Salı 11:30
Mardin Seyahat
16 Eylül 2022, Cuma 12:30
Mardin Dilmenler Seyahat
16 Temmuz 2022, Cumartesi 16:00
Cizre Nuh İtimat
02 Temmuz 2022, Cumartesi 11:30
Doğu Kars
27 Haziran 2022, Pazartesi 03:00
Mardin Seyahat
01 Temmuz 2022, Cuma 10:30
Özlem Cizre Nuh
21 Ağustos 2022, Pazar 12:30
Özlem İstanbul Turizm
22 Temmuz 2022, Cuma 18:30
Özlem Cizre Nuh
04 Temmuz 2022, Pazartesi 13:30

Mardin Malatya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Mardin Malatya otobüs bileti tek yön en ucuz: 300 TL.

Ortalamanın altında Mardin Malatya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Mardin Malatya arasındaki en kısa otobüs seferi 6 saat 30 dakika sürmektedir.

Mardin şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Derik, Dargeçit, Estel (Midyat, Mardin), Kabala (Mardin), Kızıltepe, Mardin, Yeşilli, Yeniyol (Mardin), Şenköy (Midyat, Mardin), Savur, Ömerli, Nusaybin, Midyat, Mazıdağı, Artuklu, Beyazsu (Midyat, Mardin), Yenişehir (Artuklu, Mardin), Ortaköy (Mardin), Meydanbaşı (Mardin), Cumhuriyet Meydanı (Mardin) ve İstasyon Mahallesi (Mardin).

Malatya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Pütürge, Malatya, Kürecik (Akçadağ, Malatya), Kuluncak, Kale (Malatya), Hekimhan, Hasançelebi (Hekimhan, Malatya), Erkenek (Doğanşehir, Malatya), Doğanyol, Doğanşehir, Sürgü (Doğanşehir, Malatya), Darende, Battalgazi, Arguvan, Arapgir, Akçadağ, Darıca (Akçadağ, Malatya), Yazıhan, Yeşilyurt (Malatya), Yukarı Ulupınar (Darende, Malatya), Aşağı Ulupınar (Darende, Malatya), Balaban (Darende, Malatya), Akçadağ Yolayrımı (Malatya), Kozluca (Malatya) ve Pötürge.

Şehir Merkezinden Mardin Otogarı’na Ulaşım

Şehir merkezinin dışında yer alan Mardin Otogar’a ulaşım için otobüs, minibüs, otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi ve taksi seçenekleri mevcuttur. Mardin’in ilçelerinden otogara gitmek için gün boyu hizmet veren toplu taşıma araçları ve 7/24 çalışan taksiler tercih edilebilir.

Mardin Otogarı’ndan sefer düzenleyen otobüs firmaları, biletli yolcuları için ücretsiz otogar servisi hizmeti sunmaktadır. Şehir merkezindeki bilet satış ofislerinin önünden ve merkezi duraklardan kalkan servisler ile otogara ulaşım hem hızlı hem de ekonomiktir. Otobüs servislerinin saatleri, kalkış noktaları hakkında bilgi almak için bilet satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin. 

Şehir merkezinden ve çevre illerden kalkan özel halk otobüsleriyle Mardin Otogarı’na ulaşmak mümkün. Gün boyu çalışan özel halk otobüsü hatlarından bazıları, Mardin Otogarı istikametinde hizmet veriyor. Şehir merkezindeki duraklardan kalkan 1 numaralı otobüsler ile Mardin Otogarı’na ulaşabilirsin.

Mardin şehir merkezinden ve Nusaybin, Midyat, Kızıltepe gibi birçok ilçesinden minibüslerle Mardin Otogarı’na ulaşım rahatlıkla sağlanıyor. 

Şehir merkezinde, haftanın her günü, 24 saat boyunca hizmet veren taksi duraklarından taksi çağırarak Mardin Otogarı’na kısa sürede ve konforlu bir şekilde gidebilirsin. Toplu taşımaya göre oldukça pahalı olan taksi yolculuğunu otogara giden diğer yolcular ile paylaşarak daha ucuza getirebilirsin. Mardin şehir merkezindeki taksi duraklarının telefon numaralarına ve adres bilgilerine web’de arama yaparak ulaşabilirsin.

MAŞTİ - Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

MAŞTİ - Malatya Otogarı’ndan yaklaşık 7 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım alternatifleri şöyledir: Belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri, minibüs, taksi. Malatya’nın en işlek caddelerinden biri olan Ankara Caddesinde yer alan MAŞTİ’den şehir merkezine ve Malatya ilçelerine ulaşmak oldukça kolay. 

Malatya’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarının MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Firma ile seyahat eden biletli yolcuları kabul eden servisler, Malatya şehir merkezindeki belirli noktalarda yolcuları hızlı ve konforlu şekilde taşımaktadır. Malatya’ya otobüs ile seyahat ettiysen, şehir içi servis saatleri ve güzergahı ile ilgili otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine bir diğer ulaşım alternatifi belediye otobüsleridir. MAŞTİ durağından kalkan ve şehir merkezi yönüne giden 2A, 2C, 2D ve 152 hatlı belediye otobüsleriyle şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Belediye otobüsüne binmeden önce otogardaki ulaşım kartı satış noktalarından Malatya Kent Kart satın alabilirsin. 

Malatya Otogarı’ndan Malatya İnönü Üniversitesi’ne ve şehir merkezine gitmek için 81 numaralı Trambüs’e binebilirsin. Trambüs hatları, haftanın her günü 23.00’a kadar hizmet veriyor. Trambüs’te ödeme için Malatya Kent Kart geçiyor.

Malatya’da minibüs ile ulaşım yaygındır. Otogar’ın hemen arkasında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezi istikametine giden minibüslere binerek 10 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogardan Malatya’nın Doğanşehir, Pütürge, Hekimhan, Kale, Yeşilyurt gibi bölgelerine minibüsle ulaşım mümkündür. 

MAŞTİ’den Malatya merkeze gitmenin bir diğer yolu ise taksi yolculuğudur. Otogardaki taksi durağından taksiye binerek Malatya şehir merkezine 10 dakikada ulaşabilirsin. Şehir merkezine gitmek isteyen diğer yolcularla paylaşımlı taksi tutarak taksi ücretini daha ucuza getirebilirsin.

Mardin Malatya otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Mardin Malatya arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 6 saat 30 dakika sürmektedir.
 • Mardin Malatya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Mardin ve Malatya arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Özlem Cizre Nuh, Mardin Dilmenler Seyahat, Tokat Yıldızı, Mardin Seyahat ve Öz Sivas Seyahat.
 • Mardin şehrinden Malatya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.