Isparta Mardin Otobüs Bileti Turna.com'da

Isparta Mardin Diğer Ulaşım Seçenekleri

Isparta Mardin Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
500,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat

Isparta Mardin Otobüs Bileti (Tek Yön)

Isparta Mardin otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Mardin Dilmenler Seyahat
Isparta - Mardin
24 Haziran 2022, Cuma 19:00
Mardin Dilmenler Seyahat
Isparta - Mardin
25 Haziran 2022, Cumartesi 19:00
Mardin Dilmenler Seyahat
Isparta - Mardin
26 Haziran 2022, Pazar 19:00
Mardin Dilmenler Seyahat
Isparta - Mardin
27 Haziran 2022, Pazartesi 19:00
Mardin Dilmenler Seyahat
Isparta - Mardin
28 Haziran 2022, Salı 19:00
Mardin Dilmenler Seyahat
Isparta - Mardin
29 Haziran 2022, Çarşamba 19:00
Mardin Seyahat
Isparta - Mardin
30 Haziran 2022, Perşembe 20:00
Mardin Seyahat
Isparta - Mardin
04 Temmuz 2022, Pazartesi 20:00
Mardin Dilmenler Seyahat
Isparta - Mardin
07 Temmuz 2022, Perşembe 19:00
Mardin Seyahat
Isparta - Mardin
08 Temmuz 2022, Cuma 20:00
Mardin Seyahat
Isparta - Mardin
09 Temmuz 2022, Cumartesi 20:00

Mardin Varışlı Otobüs Biletleri

Mardin otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Cizre Nuh İtimat
26 Haziran 2022, Pazar 19:00
Özlem Cizre Nuh
07 Temmuz 2022, Perşembe 00:30
Özlem Cizre Nuh
02 Eylül 2022, Cuma 12:55
Mardin Seyahat
26 Haziran 2022, Pazar 13:30
Özlem Cizre Nuh
08 Temmuz 2022, Cuma 03:25
Doğu Kars
25 Haziran 2022, Cumartesi 01:30
Özlem Cizre Nuh
23 Ağustos 2022, Salı 15:00
Seyran Güneydoğu Seyahat
12 Temmuz 2022, Salı 22:00
Özlem Cizre Nuh
13 Ağustos 2022, Cumartesi 04:00
Özlem İstanbul Turizm
26 Haziran 2022, Pazar 22:30
Mardin Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 13:00

Isparta Kalkışlı Otobüs Biletleri

Isparta şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Isparta Petrol
02 Temmuz 2022, Cumartesi 09:30
Isparta Petrol
25 Haziran 2022, Cumartesi 01:00
Özkaymak
26 Haziran 2022, Pazar 00:00
Dinar Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 08:00
Dinar Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 10:00
Buzlu Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 17:15
Mis Amasya Tur
31 Temmuz 2022, Pazar 23:00
Alaşehir Sarıkız Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 00:30
Isparta Petrol
18 Temmuz 2022, Pazartesi 17:00
Mek Ağrı
11 Temmuz 2022, Pazartesi 11:30
Isparta Petrol
12 Temmuz 2022, Salı 18:30

Isparta Mardin otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Isparta Mardin otobüs bileti tek yön en ucuz: 500 TL.

Ortalamanın altında Isparta Mardin otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 2 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Isparta Mardin arasındaki en kısa otobüs seferi 14 saat sürmektedir.

Isparta şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yenişarbademli, Yalvaç, Uluborlu, Şarkikaraağaç, Sütçüler, Senirkent, Kozluca (Keçiborlu, Isparta), Kaplanlı (Keçiborlu, Isparta), Isparta, Gümüşgün (Gönen, Isparta), Gönen (Isparta), Gelendost, Eğirdir, Aydoğmuş (Keçiborlu, Isparta), Atabey, Aksu (Isparta), Keçiborlu ve Keçiborlu Yolayrımı (Keçiborlu, Isparta).

Mardin şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Derik, Dargeçit, Estel (Midyat, Mardin), Kabala (Mardin), Kızıltepe, Mardin, Yeşilli, Yeniyol (Mardin), Şenköy (Midyat, Mardin), Savur, Ömerli, Nusaybin, Midyat, Mazıdağı, Artuklu, Beyazsu (Midyat, Mardin), Yenişehir (Artuklu, Mardin), Ortaköy (Mardin), Meydanbaşı (Mardin), Cumhuriyet Meydanı (Mardin) ve İstasyon Mahallesi (Mardin).

Şehir Merkezinden Isparta Otogarına Ulaşım

Isparta şehir merkezinden 3 km uzaklıktaki Isparta Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım oldukça kolaydır. Otobüs firmalarının şehir içi servisleri, belediye otobüsleri ve minibüsler ve taksi ile Isparta Otogarı’na kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Isparta ilçelerinden otogar istikametine otobüs ve minibüs seferleri bulunmaktadır.

Mardin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

2012 öncesinde otogarı olmayan tek şehir olarak bilinen Mardin’e otobüsle direkt ulaşım imkanı bulunmuyordu. Civardaki şehirlerden aktarmalı olarak gelinebilen Mardin’e otogar inşaatı 2012 yılında başladı. 2014 yılında açılması planlanan Mardin Otogarı, bazı aksaklıklar nedeniyle 2015 yılında kullanıma açıldı. Mardin Otogarı, şehir merkezinden biraz uzak bir mesafededir. Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım için otobüs firmalarının yolcu servisi, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleri mevcut. 

Mardin’e sefer düzenleyen otobüs firmaları, biletli yolcuları için Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisleri düzenliyor. Sık aralıklarla kalkan servisler, yolcuları Mardin şehir merkezindeki birçok noktaya kolayca ulaştırıyor. 

Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak için bir diğer alternatif ise özel halk otobüsleridir. Otogardan kalkan 1 numaralı otobüs ile şehir merkezindeki duraklara ulaşım sağlayabilirsin. 

Mardin’de en yaygın ulaşım aracı minibüstür. Mardin Otogarı’ndan şehir merkezine ve Mardin’in Midyat, Nusaybin, Ömerli, Kızıltepe gibi ilçelerine gitmek için sık aralıklarla kalkan minibüslere binebilirsin. 

Otogardan Mardin şehir merkezine gitmek için toplu taşıma kullanmayı tercih etmeyenler veya toplu taşıma araçlarının hizmet vermediği gece saatlerinde şehir merkezine gitmek isteyenler otogardan taksiye binerek şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilir. Otogar - şehir merkezi arası mesafe biraz uzun olduğu için taksi yolculuğu maliyetli olabilir. Şehir merkezine gitmek isteyen başka yolcular ile paylaşımlı olarak taksi tutup şehir merkezine daha ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin.

Isparta Mardin otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Isparta Mardin arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 14 saat sürmektedir.
  • Isparta Mardin arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Isparta ve Mardin arasında 3 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Mardin Dilmenler Seyahat, Mardin Seyahat ve Midyat Seyyidoğlu Turizm.
  • Isparta şehrinden Mardin şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.